Loading...

OSTATNIA SZANSA! CORTADO BIG PACK z rabatem 50%!

Ładuję...
 
ESPRESSO INTENSO
IDEALNIE INTENSYWNE
Osiągnęliśmy idealną intensywność tego espresso, pozwalając subtelnym nutom letnich czerwonych jagód przebić się przez korzenną lukrecję i orzechowe aromaty. Delektuj się tym intensywnym Espresso.
Espresso intenso

OKIEŁZNANA MOC

Skosztuj, czym jest idealna równowaga intensywności i mocnych aromatów. Poranna pobudzająca kawa doda Ci energii na cały dzień.
hotpoint-1
hotpoint-2

PODWÓJNE KORZENIE

Espresso zawdzięcza swój intensywny charakter kolumbijskiej kawie Arabica o owocowym posmaku i wietnamskiej kawie Robusta. Piękne spotkanie tak odległych krajów, które łączy kawa. W ramach naszego programu Grown Respectfully, pomagamy farmerom i ich społecznościom uprawiać i chronić te nadzwyczajne odmiany kawy, jednocześnie nie szkodząc planecie.

Espresso Intenso map imageEspresso Intenso map image
Espresso Intenso Vietnam image

Vietnam

Bardzo niski poziom kwasowości, słodki i orzechowy aromat

Od przybrzeżnych upraw po zachodnie regiony, te ziarna kawy Robusta i Arabica zaskoczą Cię bogatymi i owocowymi nutami.

Espresso Intenso Colombia image

Kolumbia

Delikatna | Wyważona

Uprawiana w prastarej krainie plemion Tayrona, ta organiczna kawa uwalnia cudownie owocowy, kwaskowy i wyważony smak. Spróbuj w połączeniu z naszą Lungo Colombia.

Powrót

Napisz własną recenzję

NESCAFE® Dolce Gusto® umożliwia konsumentom wystawianie opinii o swoich produktach i zapewnia dostęp do wystawionych przez konsumentów opinii o swoich produktach, jednakże na ten moment NESCAFE® Dolce Gusto® nie może zapewnić, czy publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli. Wyłącznie zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się lub Załóż konto.