Loading...
Ładuję...

 

 

 

Promocje, nowości - Bądź na bieżąco!

Nie przegap naszego newslettera z ofertami specjalnymi, promocjami, informacjami o nowościach i mnóstwem innych niespodzianek!

 

DOSTAWA GRATIS PRZY ZAMÓWIENIU POWYŻEJ
160 ZŁ!

Czy wiesz, że nie musisz płacić za dostawę? Zrób zakupy w naszym sklepie on-line za kwotę powyżej 160 zł i zyskaj transport gratis!

REGULAMIN:
W przypadku złożenia w naszym sklepie on-line jednorazowego zamówienia na dowolne artykuły o
wartości poniżej 160 zł, koszt dostawy przy płatności kartą kredytową VISA i Mastercard oraz
przelewem on-line wnosi 10 zł brutto, przy płatności gotówką przy odbiorze – 15 zł brutto.

W przypadku zamówienia towaru o łącznej wartości równej lub przekraczającej 160 zł zostanie on dostarczony do Państwa gratis.

W razie akceptacji zamówienia Nestlé dołoży starań, aby zapewnić wysyłkę towarów w ciągu 3 dni roboczych od złożenia zamówienia w zależności od dostępności zapasów. Warunkiem wydania produktów jest przy płatności za pobraniem – zapłata pełnej ceny do rąk kuriera, a w przypadku płatności kartą kredytową VISA i Mastercard oraz przelewem on-line – otrzymania przez Nestlé stosownej autoryzacji od podmiotów realizujących Państwa płatności. Zamówienia realizowane za pobraniem mogą opiewać na kwotę maksymalną do 2000 zł, a przekraczające tę kwotę będą akceptowane indywidualnie i potwierdzane telefonicznie.

 

AKTUALNE PROMOCJE KAW, EKSPRESÓW I AKCESORIÓW OD NESCAFÉ® DOLCE GUSTO®

Darmowa dostawa kawy Darmowa dostawa kawy
aktualne promocje banner image aktualne promocje banner image
Promocje, nowości - Bądź na bieżąco!

Nie przegap naszego newslettera z ofertami specjalnymi, promocjami, informacjami o nowościach i mnóstwem innych niespodzianek!