Loading...
Ładuję...

ROZPIESZCZAJ SIĘ W NASZYM SKLEPIE

Od kapsułek aż po filiżanki, masz wiele powodów, aby rozpieszczać się kupując w naszym sklepie online. Poniżej znajdziesz kilka argumentów, dla których warto to zrobić.

usps image boxusps image box
DARMOWA DOSTAWA OD 160 ZŁ

 

Ponieważ wiemy, że miło jest otrzymać coś w prezencie, my oferujemy Ci darmową dostawę za zakupy od 160 zł brutto (kwota 160zł brutto, uprawniająca do bezpłatnej przesyłki, musi stanowić ostateczną cenę do zapłaty, uwzględniającą udzielone rabaty).
usps image cupusps image cup
OFERTA TYLKO ONLINE

 

OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W SKLEPIE ONLINE
Czy wiesz, że niektóre smaki dostępne są wyłącznie w naszym sklepie online? Wybierz swój ulubiony i dobierz do niego akcesoria, które znajdziesz tylko u nas.
usps image truckusps image truck
DOSTAWA DO 3 DNI

 

Od momentu złożenia przez Ciebie zamówienia, dostawa powinna dotrzeć do Ciebie w ciągu 3 dni roboczych. Jednak w razie kłopotów z dotrzymaniem tego terminu nasz Serwis Konsumenta będzie kontaktował się z Tobą w celu określenia przewidywanego terminu dostawy.

usps image cardusps image card
BEZPIECZNE PŁATNOŚCI SSL

 

Dbamy o to, aby Twoje dane były bezpieczne podczas robienia zakupów w naszym sklepie internetowym. Dlatego też przy dokonywaniu płatności kartami Visa oraz Mastercard stosujemy technologię SSL, zapewniającą maksymalne bezpieczeństwo danych.