Loading...

WIELKA PROMOCJA NA ZESTAWY STARBUCKS ®! Kup dowolny zestaw 6 kaw Starbucks, a drugi otrzymasz 50% taniej!

Ładuję...
 
Grande
PRZYJEMNOŚĆ ZE ŚWIEŻO ZMIELONYCH ZIAREN
Poczuj aromat świeżo palonej kawy poprzez delikatną, jedwabistą cremę i rozkoszuj się jej bogatym smakiem o przyjemnych, gładkich nutach zbożowych i owocowych przypominających czerwone winogrona.
Grande cup image

Dodaj energii Twoim porankom

Dokonuj wielkich rzeczy zaczynając dzień z naszą kawą Grande. Pokochasz aromat świeżo palonych ziaren, który wypełni pomieszczenie, jeszcze zanim zanurzysz się w niewiarygodnie gładkim, rozkosznym smaku, tej dużej kawy.
hotpoint-2
hotpoint-1
hotpoint-3

WIELKIE POCZĄTKI WIELKIEJ KAWY

Poczuj różnicę, jaką daje czysta mieszanka najwyższej jakości ziaren Arabiki z Ameryki Południowej i Afryki Wschodniej. W ramach naszego programu Grown Respectfully, pomagamy farmerom i ich społecznościom uprawiać kawowce w zrównoważony sposób, zapewniając wysoką jakość ziaren a jednocześnie godny zarobek i poszanowanie naszej planety.

ODKRYJ NASZE INICJATYWY
world mapworld map
Grande map Brazil

Brazylia

Bardzo niski poziom kwasowości, słodki i orzechowy aromat

Od przybrzeżnych upraw po zachodnie regiony, te ziarna kawy Robusta i Arabica zaskoczą Cię bogatymi i owocowymi nutami.

Grande map Colombia

Kolumbia

Delikatna | Wyważona

Uprawiana w prastarej krainie plemion Taironów, ta organiczna kawa uwalnia cudownie owocowy, kwaskowy i wyważony smak. Spróbuj w połączeniu z naszą Lungo Colombia.

Grande map Ethiopia

Ethiopia

Delikatna | Wyważona

Uprawiana w prastarej krainie plemion Taironów, ta organiczna kawa uwalnia cudownie owocowy, kwaskowy i wyważony smak. Spróbuj w połączeniu z naszą Lungo Colombia.

Powrót

Napisz własną recenzję

NESCAFE® Dolce Gusto® umożliwia konsumentom wystawianie opinii o swoich produktach i zapewnia dostęp do wystawionych przez konsumentów opinii o swoich produktach, jednakże na ten moment NESCAFE® Dolce Gusto® nie może zapewnić, czy publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli. Wyłącznie zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się lub Załóż konto.