Filiżanki i Szklanki

You have reached the website

Kliknij dwukrotnie na grafikę, aby powiększyć obraz lub powrócić do poprzedniego widoku.

  • kubek podróżny
  • termos na kawę
  • różowy termos na kawę
  • kubek termiczny

Kubek podróżny ciemny róż

Ulubione kawy zawsze z Tobą!

29,90 zł
29,90
Brak produktu
1
Set of items
Szczegóły

W drodze do pracy, na spacerze, w samochodzie – ciesz się ulubionymi kawami wszędzie, gdzie tylko chcesz. Różowy kubek podróżny 350ml, wykonany z nierdzewnej stali i wyposażony w wygodne zamknięcie na bazie przycisku, zadba o ich właściwą temperaturę. Uwaga! Nie myć w zmywarce, nie używać w kuchence mikrofalowej!

 

*Nowość w kolorze czerwonym i zielonym!

Recenzje i Oceny

9 Produkty (-ów)

na stronę
(1.80 w skali do 5)
5 gwiazdki
(1)
4 gwiazdki
(0)
3 gwiazdki
(1)
2 gwiazdki
(1)
1 gwiazdka
(6)
Pieniądze wyrzucone w błoto

Niestety, kubek złapał mnie na wygląd. Ale to wszystko. W ogóle nie spełnia swojej funkcji. Nie trzyma ciepła, po 20 minutach napój już jest letni. Bubel.

Ocenione przez Patrycja (Opublikowano 04/08/2018)
Bardzo nietrwały mechanizm zmykania kubka

Bardzo szybko zepsuło się zamykanie. Najpierw zaczęło się zacinać. Nie otwierało się/lub nie zamykało gładko, po przyciśnięciu guzika. Element zamykający zostawał w pozycji półotwartej i jak nie zwróciło się na to uwagi to kawa wylewała się, np. do torby. Potem któregoś razu element zamykający odłączył się od zakręcanej pokrywki i wpadł do kawy w kubku. Tak kubek termiczny Dolce gusto dokończył żywota zaledwie po niecałych 3 miesiącach używania.

Ocenione przez Mariusz (Opublikowano 03/12/2017)
super kubek

zakupiłam ten kubek 1,5 roku temu i bardzo go sobie chwalę, ciepło trzyma najlepiej z moich kubków (nie za długo,ale to nie jest termos) dla mnie wystarcza, a właściwie mojemu mężowi gdyż go sobie przywłaszczył uwielbia go i twierdzi że następny ma być taki sam... to nic że w środku plastik, przynajmniej nie smakuje metalem jak pozostałe zakupione kubki termiczne!

Ocenione przez JUSTYNA (Opublikowano 08/08/2017)
Bezużyteczny

Używam jakiś czas, moge śmiało powiedzieć że jest bezużyteczny. Nie trzyma ciepła, napis schodzi z kubka od trzymania go. No i nie ma takiej kawy która zapełni cały kubek, więc mógłby być mniejszy. Czasem robię podwojna latte bo jak jest jedną to źle się pije.

Ocenione przez Olga (Opublikowano 26/05/2017)
Słaby, słaby, słaby

Kubek estetycznie wykonany z zewnątrz - i to wszystko, co o nim można powiedzieć dobrego. Krótko trzyma ciepło, środek jest plastikowy, więc ani ładny, ani praktyczny. Mega słaba jakość za taką cenę, a nawet, gdyby kosztował 50% mniej i tak nie byłby wart, żeby go kupować.

Ocenione przez Anna (Opublikowano 08/05/2017)
rozczarowujący

Kubek miał zadbać o właściwą temperaturę. Widać to niska temperatura bo kawa stygnie piorunem. Nie polecam...

Ocenione przez Andrzej (Opublikowano 24/04/2017)
Ładny, lecz niefunkcjonalny

Nie trzyma ciepła, bardzo wyczuwalny smak i zapach plastiku podczas picia

Ocenione przez Klaudia (Opublikowano 11/04/2017)
ładny

Kubek śliczny, ale się trochę nagrzewa i brakuje mi ucha do trzymania (chociaż malutkiego)

Ocenione przez Kamil (Opublikowano 11/03/2017)
Kupiłam kubek, owszem ładny ,ale nie trzyma temperatury , właściwie nieprzydatny. Tyle czasu jestem z Państwem i nie otrzymuję żadnych promocji, a jak raz przysłaliście kody , to trzeba bylo je realizować w szaleńczym tempie-to bez sensu, pozdrawiam Teres

Kupiłam kubek, owszem ładny ,ale nie trzyma temperatury , właściwie nieprzydatny. Tyle czasu jestem z Państwem i nie otrzymuję żadnych promocji, a jak raz przysłaliście kody , to trzeba bylo je realizować w szaleńczym tempie-to bez sensu, pozdrawiam Teresa *Komentarz NESCAFÉ Dolce Gusto: Tereso, dziękujemy za opinię. Prosimy o kontakt w celu sprawdzenia, czy jesteś zapisana do Newslettera. Informacje o promocjach są regularnie wysyłane do naszych subskrybentów.

Ocenione przez Teresa (Opublikowano 27/01/2017)

9 Produkty (-ów)

na stronę

Napisz recenzję

Oceny i komentarze mogą wystawiać tylko zarejestrowani użytkownicy. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.

AKCESORIA

To nie jest to czego szukasz? Zobacz nasze inne

Akcesoria