Loading...

OSTATNIA SZANSA! CORTADO BIG PACK z rabatem 50%!

Ładuję...
 
LUNGO
DŁUGA NIE ZNACZY NUDNA
Lungo w języku włoskim oznacza "długą kawę".Dla Ciebie oznacza to jeszcze więcej czasu na delektowanie się tą niezwykle zrównoważoną kawą z palonymi nutami i posmakiem czarnej porzeczki. Delekuj się tą dłuższą filiżanką i czerp prawdziwą przyjemność z picia kawy.
Lungo

CHWILO TRWAJ

Jeśli chcesz zwolnić tempa i podarować sobie chwilę relaksu, mamy coś dla Ciebie. Lungo oferuje idealną ilość kawy na poranną pobudkę jak również na dłuższe przerwy.
hotpoint-2
hotpoint-1
hotpoint-3

WYCIECZKA ŚWIATOWEJ KLASY

Brazylia, Kolumbia, Etiopia - trzy światowej klasy arabiki, które pozwolą Ci odbyć podróż przez najsłynniejsze kawowe kraje. Cudowna kawowa wycieczka, prawda? W ramach naszego programu Grown Respectfully, wspieramy farmerów i ich społeczności, troszcząc się o ich źródła utrzymania, poprawiając produktywność upraw i nie szkodząc przy tym planecie.

lungo maplungo map
lungo map Brazil

Brazylia

Bardzo niski poziom kwasowości, słodki i orzechowy aromat

Od przybrzeżnych upraw po zachodnie regiony, te ziarna kawy Robusta i Arabica zaskoczą Cię bogatymi i owocowymi nutami.

lungo map Colombia

Kolumbia

Delikatna | Wyważona

Uprawiana w prastarej krainie plemion Tayrona, ta organiczna kawa uwalnia cudownie owocowy, kwaskowy i wyważony smak. Spróbuj w połączeniu z naszą Lungo Colombia.

Grande map Ethiopia

Ethiopia

Delikatna | Wyważona

Uprawiana w prastarej krainie plemion Taironów, ta organiczna kawa uwalnia cudownie owocowy, kwaskowy i wyważony smak. Spróbuj w połączeniu z naszą Lungo Colombia.

Powrót

Napisz własną recenzję

NESCAFE® Dolce Gusto® umożliwia konsumentom wystawianie opinii o swoich produktach i zapewnia dostęp do wystawionych przez konsumentów opinii o swoich produktach, jednakże na ten moment NESCAFE® Dolce Gusto® nie może zapewnić, czy publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli. Wyłącznie zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się lub Załóż konto.