Loading...
Ładuję...
 
Americano
IKONA KAWIARNI
Gęsta crema oraz wyjątkowe aromaty z nutami cytrusów, bergamotki i wiśni. Duże, aromatyczne i łagodne Americano to hit kawiarni, który odkryjesz w domowym zaciszu.
americano cup

ODMIEŃ SWOJE PORANKI!

Wzbogać swoje poranne nawyki o tą legendarną kawę. Nie pożałujesz. Podaruj sobie dłużą chwilę wytchnienia, aby spokojnie degustować nasze Americano o poranku lub o innej dowolnej porze dnia.
.hotpoints__general-buttons > div > div:before { color: #a50034 !important; }
hotpoint-2
hotpoint-1
hotpoint-3

TRZY KULTOWE KAWY ARABICA

Z myślą o Americano, udaliśmy się do Kolumbii, Brazylii i Etiopii, aby znaleźć szczególnie aromatyczne odmiany kawy. W ramach naszego programu Grown Respectfully, pomagamy farmerom i ich społecznościom uprawiać kawowce w zrównoważony sposób, zapewniając wysoką jakość ziaren a jednocześnie godny zarobek i poszanowanie naszej planety.

americano map imageamericano map image
Brazylia image

Brazylia

Bardzo niski poziom kwasowości, słodki i orzechowy aromat

Od przybrzeżnych upraw po zachodnie regiony, te ziarna kawy Robusta i Arabica zaskoczą Cię bogatymi i owocowymi nutami.

 

Kolumbia image

Kolumbia

Delikatna | Wyważona

Uprawiana w prastarej krainie plemion Tayrona, ta organiczna kawa uwalnia cudownie owocowy, kwaskowy i wyważony smak. Spróbuj w połączeniu z naszą Lungo Colombia.

 

Ethiopia

Ethiopia

Delikatna | Wyważona

Uprawiana w prastarej krainie plemion Tayrona, ta organiczna kawa uwalnia cudownie owocowy, kwaskowy i wyważony smak. Spróbuj w połączeniu z naszą Lungo Colombia.

 

Powrót

Napisz własną recenzję

NESCAFE® Dolce Gusto® umożliwia konsumentom wystawianie opinii o swoich produktach i zapewnia dostęp do wystawionych przez konsumentów opinii o swoich produktach, jednakże na ten moment NESCAFE® Dolce Gusto® nie może zapewnić, czy publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli. Wyłącznie zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się lub Załóż konto.