Loading...
Ładuję...
 
ESPRESSO PALERMO
MIAŁOŚĆ RODEM Z PALERMO
Intensywne espresso o bogatym smaku i palonych nutach ujawnia się pod gęstą, złocistą cremą  . Daj się uwieść aromatom, które przeniosą Cię do najlepszych kawiarni z Palermo.
Palermo

ZAPROSZENIE DO PODRÓŻY

Ciesz się mocno palonym espresso pełnym smaku. Zamknij oczy i wyobraź sobie, że spacerujesz po ulicach Palermo. Wyjątkowy moment, który można przeżyć o każdej porze dnia.
hotpoint-2
hotpoint-1
hotpoint-3

Staranny wybór pochodzenia kawy

Espresso Palermo pochodzi ze specjalnej selekcji kaw Arabica i Robusta, stworzonych przez naszych twórców kawy, aby uzyskać espresso o niepowtarzalnym stylu.

world mapworld map
Grande map Brazil

Brazylia

Bardzo niski poziom kwasowości, słodki i orzechowy aromat

Od przybrzeżnych upraw po zachodnie regiony, te ziarna kawy Robusta i Arabica zaskoczą Cię bogatymi i owocowymi nutami.

Grande map Colombia

Kolumbia

Delikatna | Wyważona

Uprawiana w prastarej krainie plemion Taironów, ta organiczna kawa uwalnia cudownie owocowy, kwaskowy i wyważony smak. Spróbuj w połączeniu z naszą Lungo Colombia.

Grande map Ethiopia

WIETNAM

Mocna | Intensywna

Jako drugi na świecie producent kawy, Wietnam jest jej królestwem. Ponad 90% ziaren w kraju to Robusta, odporna uprawa o większej zawartości kofeiny niż Arabica. To mocna kawa z wyczuwalnymi ziemistymi nutami.

Powrót

Napisz własną recenzję

NESCAFE® Dolce Gusto® umożliwia konsumentom wystawianie opinii o swoich produktach i zapewnia dostęp do wystawionych przez konsumentów opinii o swoich produktach, jednakże na ten moment NESCAFE® Dolce Gusto® nie może zapewnić, czy publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli. Wyłącznie zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się lub Załóż konto.