Loading...
Ładuję...
 
Espresso Milano
MEDIOLAŃSKA ELEGANCJA
Delikatne i zrównoważone espresso, które wyróżnia się gładkością oraz kremową konsystencją z wyrazistymi nutami owoców i subtelnych przypraw. Przyjemność prawdziwego włoskiego espresso w domu!
Milano

ODROBINA DELIKATNOŚCI

Następny przystanek: Mediolan. Kiedy tylko zechcesz możesz spędzić dzień na wakacjach, przemierzając ulice tego pięknego włoskiego miasta, delektując się delikatnym espresso, zupełnie jak miejscowi.
hotpoint-2
hotpoint-1
hotpoint-3
hotpoint-4

CZTERY MIEJSCA POCHODZENIA, JEDNA WŁOSKA KLASYKA

Espresso Milano, którego serce znajduje się we Włoszech, a korzenie sięgają całego świata, jest oparte na mieszance starannie dobranych, wyjątkowych ziaren. Ciesz się tą kawą, która łączy w sobie Arabikę uprawianą w Kolumbii, Hondurasie i Brazylii z Robustą z Wietnamu. Poprzez nasz program CAFÉ ENGAGÉ pomagamy rolnikom i ich społecznościom uprawiać ziarna w sposób odpowiedzialny, aby zapewnić uczciwy zysk bez szkody dla planety.

 

world mapworld map
Grande map Brazil

Brazylia

Bardzo niski poziom kwasowości, słodki i orzechowy aromat

Od przybrzeżnych upraw po zachodnie regiony, te ziarna kawy Robusta i Arabica zaskoczą Cię bogatymi i owocowymi nutami.

Grande map Colombia

Kolumbia

Delikatna | Wyważona

Uprawiana w prastarej krainie plemion Taironów, ta organiczna kawa uwalnia cudownie owocowy, kwaskowy i wyważony smak. Spróbuj w połączeniu z naszą Lungo Colombia.

Grande map Ethiopia

WIETNAM

Mocna | Intensywna

Jako drugi na świecie producent kawy, Wietnam jest jej królestwem. Ponad 90% ziaren w kraju to Robusta, odporna uprawa o większej zawartości kofeiny niż Arabica. To mocna kawa z wyczuwalnymi ziemistymi nutami.

Grande map Ethiopia

HONDURAS

Nieoczywista | Owocowa

W Hondurasie cierpliwość się opłaca. Ziarna kawy zbierane są po długim procesie dojrzewania, dzięki czemu mają wyjątkowo złożony i różnorodny profil smakowy.

Powrót

Napisz własną recenzję

NESCAFE® Dolce Gusto® umożliwia konsumentom wystawianie opinii o swoich produktach i zapewnia dostęp do wystawionych przez konsumentów opinii o swoich produktach, jednakże na ten moment NESCAFE® Dolce Gusto® nie może zapewnić, czy publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli. Wyłącznie zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się lub Załóż konto.