Loading...
Ładuję...
 
ESPRESSO
NIE DAJ SIĘ ZWIEŚĆ JEJ ŁAGODNOŚCI
Pod delikatną złotą cremą kryje się mocne Espresso z nutami granatu i posmakiem prażonych orzechów włoskich. Twoje podniebienie doceni tę klasyczną małą czarną o wielkiej osobowości.
Espresso

ŁAGODNA I PEŁNA ŻYCIA,
JAK TY

Dla osób, które uznają łagodność za oznakę siły, nasze Espresso będzie idealnym wyborem. Idealna kawa gdy potrzebujesz szybkiego bodźca rano.
hotpoint-2
hotpoint-1

UDAJ SIĘ W PODRÓŻ DO BRAZYLII I KOLUMBII

Podróżuj z nami, degustując dwie światowej klasy kawy Arabica z Ameryki Południowej, średnio palone, tak aby zachować ich nadzwyczajne aromaty. W ramach naszego programu Grown Respectfully, pomagamy farmerom i ich społecznościom uprawiać i chronić te nadzwyczajne odmiany kawy, jednocześnie nie szkodząc planecie.

espresso map imageespresso map image
espresso Brazil image

Brazylia

Bardzo niski poziom kwasowości, słodki i orzechowy aromat

Od przybrzeżnych upraw po zachodnie regiony, te ziarna kawy Robusta i Arabica zaskoczą Cię bogatymi i owocowymi nutami.

Espresso Colombia image

Kolumbia

Delikatna | Wyważona

Uprawiana w prastarej krainie plemion Tayrona, ta organiczna kawa uwalnia cudownie owocowy, kwaskowy i wyważony smak. Spróbuj w połączeniu z naszą Lungo Colombia.

Powrót

Napisz własną recenzję

NESCAFE® Dolce Gusto® umożliwia konsumentom wystawianie opinii o swoich produktach i zapewnia dostęp do wystawionych przez konsumentów opinii o swoich produktach, jednakże na ten moment NESCAFE® Dolce Gusto® nie może zapewnić, czy publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli. Wyłącznie zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się lub Załóż konto.