Loading...
Ładuję...
 
Cappuccino
KLASYKA KAŻDEJ KAWIARNI, TYM RAZEM W DOMU
Przebij się przez słodką, gęstą piankę, aby odkryć aromatyczne espresso z mlekiem. Intensywne, kremowe i autentyczne. A wszystko w kilkanaście sekund.
Cappuccino

ZABIERZ ZE SOBĄ
PYSZNĄ PORCJĘ ENERGII

Wstajesz wcześniej niż słońce? Każdego ranka potrzebujesz energii, by stawić czoła codziennym obowiązkom. Weź do ręki swoje cappuccino i prężnym krokiem wyrusz na podbój nowego dnia. Klasyczne cappuccino, gotowe w okamgnieniu, jest Twoim wiernym sojusznikiem.
hotpoint-1
hotpoint-2
hotpoint-3

SŁYNNE NA CAŁYM ŚWIECIE

Połączyliśmy kremowe mleko i espresso sporządzone z dwóch rodzajów kawy premium Arabica z Kolumbii i Brazylii oraz intensywnej, wietnamskiej kawy Robusta. W ramach naszego programu Grown Respectfully, pomagamy farmerom i ich społecznościom uprawiać kawowce w zrównoważony sposób, zapewniając wysoką jakość ziaren i godny zarobek a jednocześnie nie szkodząc planecie.

Mapa-Capu_3xMapa-Capu_3x
WOC_Origins_Brazil

Brazylia

Bardzo niski poziom kwasowości, słodki i orzechowy aromat

Od przybrzeżnych upraw po zachodnie regiony, te ziarna kawy Robusta i Arabica zaskoczą Cię bogatymi i owocowymi nutami.

Origins_Colombia

Kolumbia

Delikatna | Wyważona

Uprawiana w prastarej krainie plemion Tayrona, ta organiczna kawa uwalnia cudownie owocowy, kwaskowy i wyważony smak. Spróbuj w połączeniu z naszą Lungo Colombia.

Origins_v

Vietnam

Delikatna | Wyważona

Uprawiana w prastarej krainie plemion Tayrona, ta organiczna kawa uwalnia cudownie owocowy, kwaskowy i wyważony smak. Spróbuj w połączeniu z naszą Lungo Colombia.

Powrót

Napisz własną recenzję

NESCAFE® Dolce Gusto® umożliwia konsumentom wystawianie opinii o swoich produktach i zapewnia dostęp do wystawionych przez konsumentów opinii o swoich produktach, jednakże na ten moment NESCAFE® Dolce Gusto® nie może zapewnić, czy publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli. Wyłącznie zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się lub Załóż konto.