Loading...
Ładuję...

System NESCAFÉ®
Dolce Gusto®

Spróbuj wyobrazić sobie wysokiej jakości kawę w domu, a wszystko to za naciśnięciem jednego przycisku. Dzięki NESCAFE® Dolce Gusto® masz do dyspozycji wybór jak z menu w kawiarni i swobodę dostosowania każdego napoju do swoich preferencji.

High Pressure Korzyści stosowania systemu wysokiego ciśnienia

Nasz wyjątkowy system wysokiego ciśnienia, do 15 barów, umożliwia wydobycie wszystkich aromatów doskonałej kawy, pokrytej gęstą, aksamitną cremą.

Hot or Cold Gorąca czy zimna? I to, i to.

Przygotuj gorącą kawę w kawiarnianym stylu, czekoladę i herbatę lub mrożone cappuccino, mrożoną herbatę i naszą nową kawę na zimno.

Freshness Bez bałaganu i zamieszania

Życie wymaga wytężonej pracy – przygotowanie kawy nie powinno. Dzięki NESCAFE® Dolce Gusto® kawa mielona pozostaje w kapsułce, dzięki czemu Twój kącik kawowy pozostaje czysty.

Eco mode Oszczędność energii

Każdy ekspres posiada funkcję Eco-Mode, która automatycznie wyłącza ekspres po kilku minutach braku aktywności.

Chcesz mieć większą kontrolę?

Bez względu na to, czy wolisz przygotować kawę, naciskaj przycisk bez zastanawiania się, czy też mieć pełną kontrolę, z pewnością znajdziesz odpowiedni ekspres dla siebie

system machine image system machine image
system machine image system machine image
system icon image system icon image

Automatyczny

Ciesz się napojami z dokładnie określonym poziomem intensywności. Postępuj zgodnie z zaleceniami naszych baristów umieszczonymi na kapsułce. Wystarczy wybrać stopień intensywności, a ekspres zrobi za Ciebie resztę.

system icon image system icon image

Ręczny

Podobnie jak ekspresy automatyczne, nasze ekspresy ręczne pozwalają delektować się kawą taką, jak lubisz. Możliwość regulacji ilości wody za pomocą prostego przełącznika.

Najwyższa jakość? Klasa sama w sobie.

A teraz przejdźmy do konkretów. Każda zaparzana przez Ciebie kawa powstaje z najlepszych ziaren na świecie. Aby zapewnić optymalne walory smakowe i zapachowe trafiają do Ciebie tylko te najlepsze.

system bean image system bean image

Pozyskiwane w sposób odpowiedzialny

Każde ziarno jest pozyskiwane z odpowiedzialnych źródeł na całym świecie, po czym jest starannie mieszane, palone i mielone.

system capsule image system capsule image

Precyzyjnie zamknięte

Opatentowana inteligentna kapsułka zachowuje oryginalną świeżość i aromat kawy, dzięki czemu możesz cieszyć się pełnią smaku, który tak uwielbiasz.

system cup image system cup image

Wypijane powoli

Dzięki bezpośredniemu przepływowi wody z kapsułki do kubka, każdy napój jest cudownie świeży, bez posmaku pozostałości po poprzednio wypitych napojach.

Jakość jest ważna od samego początku. Poznaj każdy etap powstawania kawy od ziarenka po gotowy napój.

system cup image system cup image

Zrównoważony rozwój na każdym etapie

 

Zapewne masz swoje sposoby na okazanie miłości naszej planecie. My również. Zainicjowaliśmy Plan Nescafé, aby zapewnić zrównoważoną uprawę, produkcję i konsumpcję naszej kawy. Dowiedz się więcej o tym, co zostało zrobione, co dzieje się obecnie i co przyniesie przyszłość.

Więcej informacji