You have reached the website

Mini Me ekspres automatyczny szaro-czarny marki Krups® KP123B

Kompaktowy, automatyczny ekspres na kapsułki NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me o nowoczesnym kształcie, będzie doskonale pasować do Twojego niepowtarzalnego stylu.

299,00 zł
299,00
 • Szczegóły
 • Gwarancja
 • Recenzje i Oceny
 • Specyfikacja
 
Automatyczny, ciśnieniowy ekspres do kawy na kapsułki NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me o kompaktowym, nowoczesnym kształcie będzie doskonale pasować do Twojego niepowtarzalnego stylu. Wymiary Mini Me to tylko 16 cm (szer.) x 31 cm (wys.) x 24 cm (gł.).   Kliknij, aby dowiedzieć się więcej.

Aby przygotować ulubioną kawę wystarczy włożyć wybraną kapsułkę, ustawić wielkość napoju przy pomocy funkcji Play & Select i włączyć przygotowywanie napoju na gorąco lub na zimno. Ekspres Mini Me automatycznie zatrzymuje przygotowanie kawy w odpowiednim momencie. Szybki system podgrzewania wody osiąga odpowiednią temperaturę już po 30 sekundach, dzięki czemu Twoja ulubiona kawa jest gotowa bardzo szybko.
System wysokiego ciśnienia (do 15 barów) umożliwia profesjonalne przygotowanie kawy pokrytej gęstą, aksamitną pianką (cremą).
Zachwycaj się bogactwem aromatów w każdej filiżance kawy dzięki hermetycznie zamkniętym kapsułkom, które zachowują świeżość kawy.
Wybieraj spośród ponad 30 wyśmienitych kaw. Od wyrazistego Ristretto, intensywnego Espresso, aromatycznego Lungo, czy też pełnego w smaku Grande, aż po gorące czekolady, herbaty i inne napoje.
Ekspres Mini Me może przygotować nie tylko gorące napoje, lecz również kawy i herbaty na zimno.
Wygodny tryb zasilania Eco wyłączy automatycznie twój ekspres NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me po 5 minutach bezczynności. Ekspres ten ma zużycie energii w klasie A.
Dzięki 2 letniej gwarancji, nie musisz się martwić o swój ekspres.
Zwycięzca nagrody Red Dot Design 2015!
Zwycięzca IF design award 2015!

MIĘDZYNARODOWE WARUNKI OGRANICZONEJ GWARANCJI KRUPS

 

 

Gwarancja
Gwarantem tego produktu jest KRUPS (adres i dane firmy znajdują się w spisie krajów dołączonych do Międzynarodowej Karty Gwarancyjnej KRUPS). Gwarancja obejmuje wady fabryczne materiałów lub jakość wykonania, wykryte w ciągu dwóch lat od daty zakupu produktu.

Międzynarodowa gwarancja producenta jest dodatkowym dokumentem i nie ogranicza innych praw konsumenckich.

Międzynarodowa gwarancja producenta pokrywa wszystkie koszty związane z przywróceniem niesprawnego produktu do stanu odpowiadąjacego jego oryginalnym właściwościom, poprzez naprawę lub wymianę uszkodzonych części. Decyzja KRUPS, zamiast naprawy produktu może nastąpić jego wymiana na nowy egzemplarz. Zobowiązania KRUPS jak i prawa konsumenta wynikające z niniejszej gwarancji ograniczają się wyłącznie do tego typu naprawy lub wymiany.

 

Warunki & wyjątki
Międzynarodowa gwarancja KRUPS ważna jest przez okres właściwy dla kraju wymienionego w załączonej liście krajów, za okazaniem ważnego dowodu zakupu. Produkt może być dostarczony bezpośrednio do autoryzowanego punktu serwisowego lub zabezpieczony i następnie przesłany odpowiednią przesyłką do autoryzowanego punktu serwisowego.
Pełne dane adresowe autoryzowanych punktów serwisowych w każdym z krajów wymienione są na stronach internetowych KRUPS (www.KRUPS.com) lub można je uzyskać dzwoniąc na właściwy numer telefonu podany w załączonej liście krajów.
KRUPS nie jest zobowiązany do naprawy lub wymiany produktu jeśli nie zostanie przedłożony ważny dowód jego zakupu.
Gwarancją nie są objęte zniszczenia mogące powstać jako rezultat niewłaściwego użytkowania, zaniedbania lub nieprzestrzegania instrukcji KRUPS, podłączenia pod napiłcie inne niż zaznaczone na produkcie, lub ingerencje i nieautoryzowane naprawy. Gwarancja również nie pokrywa normalnego zużycia, konserwacji lub wymiany części eksploatacyjnych oraz:
- użycia złego rodzaju wody

- zakamienienia (proces odkamieniania musi być przeprowadzany zgodnie z instrukcjł obsługi)

- usunięcia uszkodzeń powstałych przez składniki wody, brud lub owady w produkcie

- uszkodzeń mechanicznych, przeciążenia produktu

- zniszczeń powstałych na skutek nieprawidłowego napięcia zasilajacego lub częstotliwości

- wypadków takich jak pożar, powódź, uderzenie pioruna itp.

- profesjonalnego lub komercyjnego użycia

- zniszczenia części szklanych lub porcelanowych

- wymiany części eksploatacyjnych

 

Niniejsza gwarancja nie ma zastosowania w przypadku produktów z naruszoną plombą gwarancyjną oraz zniszczeń powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania i konserwacji, z winy złego zapakowania przez właściciela lub zniszczeń powstałych w transporcie z winy jakiegokolwiek przewoźnika.

Międzynarodowa gwarancja KRUPS dotyczy produktów zakupionych w jednym z krajów wymienionych w zalączonym spisie krajów, używanych wyłącznie w warunkach domowych, w krajach wymienionych w liście krajów. W przypadku gdy produkt został zakupiony w jednym z wymienionych krajów i jest używany w innym, będącym na liście

a) Okres trwania międzynarodowej gwarancji KRUPS jest taki, jaki obowiązuje w kraju, w którym produkt jest używany, nawet jeśli został zakupiony on w kraju gdzie okres gwarancji jest inny.

b) Międzynarodowa gwarancja KRUPS nie ma zastosowania w przypadku niezgodnosci zakupionego produktu z lokalnymi warunkami takimi jak: napięcie prądu, częstotliwość, rodzaj wtyczki zasilającej lub innych technicznych wlaściwości.

c) Proces naprawy produktu zakupionego w innym kraju niż jest on używany może trwać dłużej, jeśli produkt nie jest sprzedawany przez KRUPS w tym kraju.

d) W przypadku, kiedy produkt jest nienaprawialny międzynarodowa gwarancja KRUPS ogranicza się do wymiany na podobny produkt lub, jeśli to możliwe, produkt o tej samej wartości.

Prawa Konsumenckie
Niniejsza gwarancja KRUPS nie ma wplywu na prawa konsumenckie; prawa te nie moga byc anulowane ani ograniczone. Dotyczy to równiez praw uzyskanych od sprzedawcy, od którego konsument zakupil produkt. Niniejsza gwarancja daje konsumentowi okreslone prawa, moze on takze korzystac z innych praw specyficznych dla konkretnych stanów lub krajów. Zgodnie ze swoja decyzja konsument może domagać się uznania któregos z tych praw.

 

Dodatkowe informacje
Akcesoria, części eksploatacyjne oraz inne części zapasowe, jeżeli są lokalnie dostępne, można nabyć droga opisana na stronach internetowych KRUPS Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową.

Pozycja 51 do 60 z 66

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. ...
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7

Ogólna ocena


(4.65 w skali do 5)

Skala ocen

5 gwiazdki
52 recenzji
4 gwiazdki
9 recenzji
3 gwiazdki
3 recenzji
2 gwiazdki
1 recenzji
1 gwiazdka
1 recenzji

10 recenzji

Pozycja 51 do 60 z 66

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. ...
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
Idealny na poranną kawę

W tygodniu nie mam za bardzo czasu na przygotowanie kawy w normalnym ekspresie. Postanowiłam przetestować Mini Me, bo łatwość używania i czyszczenia oraz szybkość przygotowania kawy są dla mnie ważne. Póki co z ekspresu jestem bardzo zadowolona. Kapsułki są łatwo dostępne, nie muszę cackać się z czyszczeniem urządzenia i swoją ulubioną kawę mam w 30 sekund. Wcześniej z rezerwą podchodziłam do ekspresów kapsułkowych, teraz wiem, że zostanie on ze mną na długo.

Ocenione przez aneczka1988 (Opublikowano 30/09/2018)
Ciekawa alternatywa dla smakoszy kawy

Wychodzę z założenia, że jeśli pić kawę, to czarną parzoną i bez cukru, albo zaparzaną w kawiarce. Dlatego z chęcią przetestowałem ekspres NESCAFÉ® Dolce Gusto® MINI ME. Niewielki, wizualnie wygląda dobrze. Plusami urządzenia niewątpliwie są: - kompaktowy rozmiar; - szybki czas nagrzewania urządzenia; - szybki czas robienia kawy; - kawa „ładna” wizualnie (w przypadku cappuccino czy latte macchiato); - różnorodność kawy; - bardzo dobra kawa i kawa z mlekiem, porównywalna do przygotowywanej w popularnych sieciówkach; - „automatyczna” pianka; - „manualna” obsługa (brak zbędnych wyświetlaczy). Urządzenie nie jest jednak pozbawione wad - do minusów można zaliczyć: - brak spieniacza do mleka (który w przypadku kaw z kapsułkami mlecznymi nie jest potrzebny, bo pianka robi się „automatycznie”); - ciężko wyjmowany pojemnik na wodę; - dosyć głośna praca; - kapanie wody po zakończeniu robienia kawy (kiedy przestaje mrugać przycisk on/off sygnalizujący przygotowywanie kawy); - wysoki koszt pojedynczych kapsułek. Do innych minusów, do których można się przyzwyczaić bądź nauczyć (wypisanych tutaj jako „pierwsze wrażenie”) należy też zaliczyć: - brak diod informujących, w którym momencie jest robienie kawy (szczególnie kiedy nie do końca wiadomo, czy wystarczy mniejsza filiżanka, a nie chce się przelewać kawy z kubka – taką funkcję mogłyby pełnić jasne kreski pod suwakiem do wybrania wielkości kawy); - w instrukcji brak informacji, czy przełącznik uruchamiający przygotowywanie kawy po przesunięciu należy trzymać, a po uruchomieniu – czy odskoczy samodzielnie (co jest intuicyjne), czy należy go wyłączyć (co przychodzi na myśl w sytuacji, kiedy zaczyna brakować miejsca w dedykowanej pojemnościowo szklance). Biorąc pod uwagę powyższe jeśli ktoś rzadko pije kawę i ma miejsce w swoim domu na dedykowane urządzenie, to ekspres NESCAFÉ® Dolce Gusto® MINI ME jest bardzo dobrym wyborem – kawa jest bardzo smaczna i szybko przygotowywana, a wskazane minusy urządzenia w żaden sposób nie przeszkadzają w jego użytkowaniu. Jeśli jednak ktoś pije kilka kaw dziennie, to zniechęcać może wysoki koszt kapsułek. Być może alternatywą byłyby wymienne kapsułki, do których można wsypać własną kawę, jednak z tym rozwiązaniem nie mam doświadczenia.

Ocenione przez Sławosz (Opublikowano 30/09/2018)
Zdecydowanie polecam!

Plusy: Mały, zgrabny i zajmuje mało miejsca w kuchni. Możliwość zrobienia wielu rodzajów kaw- to największa jego zaleta. Łatwy w obsłudze. Bardzo szybko się nagrzewa. Automatycznie reguluje ilość kawy, nie ma możliwości przelaania lub złych proporcji kawy i mleka. Łatwy w czyszczeniu. Minusy tylko jeden malutki za czerwony tabel. Zdecydowanie polecam jestem nim zachwycona a kawka jest przepyszna! Każdy znajdzie coś dla siebie i nawet najbardziej wymagająca osoba będzie w stanie wybrać dla siebie odpowiedni rodzaj kawy.

Ocenione przez Malwa (Opublikowano 28/09/2018)
The Best of The Best

Ten ekspres spełnił wszystkie moje oczekiwania. Robi pyszną kawę czarną i mleczną. Zachwyca różnorodnością smaków. Każdy znajdzie dla siebie ulubiony smak. Szybko się nagrzewa i w krótkim czasie przygotowuje aromatyczną i wyjątkową kawę, jak z kawiarni. Ma duży pojemnik na wodę. Stylowy design i niewielki rozmiar sprawiają że wszędzie pasuje. Łatwo się czyści i jest bardzo łatwy w obsłudze. Polecam wszystkim którzy szukają połączenia dobrej ceny z jakości kawy z szybkością jej przygotowywania, aromatem i smakiem! Nescafe Dolce Gusto to gwarancja satysfakcji!!!

Ocenione przez Mariola (Opublikowano 27/09/2018)
cena/jakosc na plus

szybka, wygodna i co najwazniejsze smaczna, koszt kapsułek akceptowalny, łatwość obsługi, postota oraz niewielkie rozmiary. Do wyboru wiele smaków kawy, można zrobić herbatę, czekoladę dla dzieci. Dobry stosunek cena jakosc. Polecam

Ocenione przez destpl (Opublikowano 27/09/2018)
Jest dobry, ale...

Czy tylko w moim egzemplarzu zbiornik na wodę nie chce się "wpiąć" i za każdym razem "odskakuje"?

Ocenione przez Paweł (Opublikowano 26/09/2018)
super ekspres!!!

Ekspresu używam od ponad 2 tygodni i jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim jego obsługa jest szybka,łatwa,nie nastręcza trudności. Wygląd ekspresu jest ciekawy, urządzenie nie zajmuje dużo miejsca. Łatwo się czyści. Kawa z niego jest pyszna i smakuje również wszystkim moim znajomym. Polecam :)

Ocenione przez Sylwia (Opublikowano 24/09/2018)
Elegancja

Mam ten ekspres zaledwie kilka tygodni, a już nie pamiętam jak to było bez niego... Kompaktowy, łatwy w obsłudze, cichy. Kawa jest pyszna, całokształt korzystania to czysta przyjemność i zero problemów. Mega sprawa!

Ocenione przez Michał (Opublikowano 24/09/2018)
Wyjątkowy ekspres!

Świetny wybór w tej cenie. Automatyczny ekspres Nescafe Dolce Gusto Mini Me. Szybkość robienia kawy i różnorodność smaków zachwyca. Każdy znajdzie dla siebie tę ulubioną. Dla mnie kawy espresso i Latte Macchiato są wyjątkowe i smakują jak z najlepszej kawiarni. Wygodny w obsłudze, nie potrzebuje czyszczenia! To duży plus. Polecam wszystkim którym zależy na szybkim przygotowaniu kawy idealnie zaparzonej kawy! To mój strzał w 10!

Ocenione przez Kawoszka (Opublikowano 23/09/2018)
Pozytywne zaskoczenie.

Ekspres ciśnieniowy KRUPS Nescafe Dolce Gusto MINI ME rewelacyjny sprzęt o małych gabarytach nadaje się nawet do najmniejszej kuchni. Szybkość robienia kawy przebija inne tego typu urządzenia, intuicyjna obsługa oraz dogodnie podane parametry przygotowania kaw, napojów zarówno na zimno jak i gorąco. Bardzo dużo rodzajów kaw, napojów sprawia że każdy znajdzie coś dla siebie. Użytkuje Ekspres w domu i porównując z ekspresem który mam w pracy za dużo więcej pieniędzy Nescafe Dolce Gusto MINI ME wypada znacznie lepiej w aspekcie funkcjonalności i przede wszystkim ilością rodzajów kaw do wyboru. Zdecydowanie polecam.

Ocenione przez John-Krystian (Opublikowano 22/09/2018)

Pozycja 51 do 60 z 66

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. ...
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7

Napisz recenzję

Oceny i komentarze mogą wystawiać tylko zarejestrowani użytkownicy. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Producent ekspresu Krups
Model KP123B
Pojemność zbiornika na wodę 0.8 l
Pojemnik na zużyte kapsuły Nie
Sygnalizacja odkamieniania Tak
Stalowa podstawka Nie
Wysokość ekspresu (cm) 30.4
Szerokość ekspresu (cm) 16.1
Długość ekspresu (cm) 23.2
Waga (kg) ~2.2 kg
Moc ekspresu 1500 W
Napięcie 230 V, 50 Hz
Gwarancja ekspresu 2 lata
Oszczędzanie energii Tak
Na gorąco / Na zimno Tak
Różne rodzaje napojów Tak
Wysokie ciśnienie do 15 barów
Funkcja XL Nie