You have reached the website

Mini Me ekspres automatyczny szaro-czarny marki Krups® KP123B

Kompaktowy, automatyczny ekspres na kapsułki NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me o nowoczesnym kształcie, będzie doskonale pasować do Twojego niepowtarzalnego stylu.

249,00 zł
249,00
 • Szczegóły
 • Gwarancja
 • Recenzje i Oceny
 • Specyfikacja
 
Automatyczny, ciśnieniowy ekspres do kawy na kapsułki NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me o kompaktowym, nowoczesnym kształcie będzie doskonale pasować do Twojego niepowtarzalnego stylu. Wymiary Mini Me to tylko 16 cm (szer.) x 31 cm (wys.) x 24 cm (gł.).   Kliknij, aby dowiedzieć się więcej.

Aby przygotować ulubioną kawę wystarczy włożyć wybraną kapsułkę, ustawić wielkość napoju przy pomocy funkcji Play & Select i włączyć przygotowywanie napoju na gorąco lub na zimno. Ekspres Mini Me automatycznie zatrzymuje przygotowanie kawy w odpowiednim momencie. Szybki system podgrzewania wody osiąga odpowiednią temperaturę już po 30 sekundach, dzięki czemu Twoja ulubiona kawa jest gotowa bardzo szybko.
System wysokiego ciśnienia (do 15 barów) umożliwia profesjonalne przygotowanie kawy pokrytej gęstą, aksamitną pianką (cremą).
Zachwycaj się bogactwem aromatów w każdej filiżance kawy dzięki hermetycznie zamkniętym kapsułkom, które zachowują świeżość kawy.
Wybieraj spośród ponad 30 wyśmienitych kaw. Od wyrazistego Ristretto, intensywnego Espresso, aromatycznego Lungo, czy też pełnego w smaku Grande, aż po gorące czekolady, herbaty i inne napoje.
Ekspres Mini Me może przygotować nie tylko gorące napoje, lecz również kawy i herbaty na zimno.
Wygodny tryb zasilania Eco wyłączy automatycznie twój ekspres NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me po 5 minutach bezczynności. Ekspres ten ma zużycie energii w klasie A.
Dzięki 2 letniej gwarancji, nie musisz się martwić o swój ekspres.
Zwycięzca nagrody Red Dot Design 2015!
Zwycięzca IF design award 2015!

MIĘDZYNARODOWE WARUNKI OGRANICZONEJ GWARANCJI KRUPS

 

 

Gwarancja
Gwarantem tego produktu jest KRUPS (adres i dane firmy znajdują się w spisie krajów dołączonych do Międzynarodowej Karty Gwarancyjnej KRUPS). Gwarancja obejmuje wady fabryczne materiałów lub jakość wykonania, wykryte w ciągu dwóch lat od daty zakupu produktu.

Międzynarodowa gwarancja producenta jest dodatkowym dokumentem i nie ogranicza innych praw konsumenckich.

Międzynarodowa gwarancja producenta pokrywa wszystkie koszty związane z przywróceniem niesprawnego produktu do stanu odpowiadąjacego jego oryginalnym właściwościom, poprzez naprawę lub wymianę uszkodzonych części. Decyzja KRUPS, zamiast naprawy produktu może nastąpić jego wymiana na nowy egzemplarz. Zobowiązania KRUPS jak i prawa konsumenta wynikające z niniejszej gwarancji ograniczają się wyłącznie do tego typu naprawy lub wymiany.

 

Warunki & wyjątki
Międzynarodowa gwarancja KRUPS ważna jest przez okres właściwy dla kraju wymienionego w załączonej liście krajów, za okazaniem ważnego dowodu zakupu. Produkt może być dostarczony bezpośrednio do autoryzowanego punktu serwisowego lub zabezpieczony i następnie przesłany odpowiednią przesyłką do autoryzowanego punktu serwisowego.
Pełne dane adresowe autoryzowanych punktów serwisowych w każdym z krajów wymienione są na stronach internetowych KRUPS (www.KRUPS.com) lub można je uzyskać dzwoniąc na właściwy numer telefonu podany w załączonej liście krajów.
KRUPS nie jest zobowiązany do naprawy lub wymiany produktu jeśli nie zostanie przedłożony ważny dowód jego zakupu.
Gwarancją nie są objęte zniszczenia mogące powstać jako rezultat niewłaściwego użytkowania, zaniedbania lub nieprzestrzegania instrukcji KRUPS, podłączenia pod napiłcie inne niż zaznaczone na produkcie, lub ingerencje i nieautoryzowane naprawy. Gwarancja również nie pokrywa normalnego zużycia, konserwacji lub wymiany części eksploatacyjnych oraz:
- użycia złego rodzaju wody

- zakamienienia (proces odkamieniania musi być przeprowadzany zgodnie z instrukcjł obsługi)

- usunięcia uszkodzeń powstałych przez składniki wody, brud lub owady w produkcie

- uszkodzeń mechanicznych, przeciążenia produktu

- zniszczeń powstałych na skutek nieprawidłowego napięcia zasilajacego lub częstotliwości

- wypadków takich jak pożar, powódź, uderzenie pioruna itp.

- profesjonalnego lub komercyjnego użycia

- zniszczenia części szklanych lub porcelanowych

- wymiany części eksploatacyjnych

 

Niniejsza gwarancja nie ma zastosowania w przypadku produktów z naruszoną plombą gwarancyjną oraz zniszczeń powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania i konserwacji, z winy złego zapakowania przez właściciela lub zniszczeń powstałych w transporcie z winy jakiegokolwiek przewoźnika.

Międzynarodowa gwarancja KRUPS dotyczy produktów zakupionych w jednym z krajów wymienionych w zalączonym spisie krajów, używanych wyłącznie w warunkach domowych, w krajach wymienionych w liście krajów. W przypadku gdy produkt został zakupiony w jednym z wymienionych krajów i jest używany w innym, będącym na liście

a) Okres trwania międzynarodowej gwarancji KRUPS jest taki, jaki obowiązuje w kraju, w którym produkt jest używany, nawet jeśli został zakupiony on w kraju gdzie okres gwarancji jest inny.

b) Międzynarodowa gwarancja KRUPS nie ma zastosowania w przypadku niezgodnosci zakupionego produktu z lokalnymi warunkami takimi jak: napięcie prądu, częstotliwość, rodzaj wtyczki zasilającej lub innych technicznych wlaściwości.

c) Proces naprawy produktu zakupionego w innym kraju niż jest on używany może trwać dłużej, jeśli produkt nie jest sprzedawany przez KRUPS w tym kraju.

d) W przypadku, kiedy produkt jest nienaprawialny międzynarodowa gwarancja KRUPS ogranicza się do wymiany na podobny produkt lub, jeśli to możliwe, produkt o tej samej wartości.

Prawa Konsumenckie
Niniejsza gwarancja KRUPS nie ma wplywu na prawa konsumenckie; prawa te nie moga byc anulowane ani ograniczone. Dotyczy to równiez praw uzyskanych od sprzedawcy, od którego konsument zakupil produkt. Niniejsza gwarancja daje konsumentowi okreslone prawa, moze on takze korzystac z innych praw specyficznych dla konkretnych stanów lub krajów. Zgodnie ze swoja decyzja konsument może domagać się uznania któregos z tych praw.

 

Dodatkowe informacje
Akcesoria, części eksploatacyjne oraz inne części zapasowe, jeżeli są lokalnie dostępne, można nabyć droga opisana na stronach internetowych KRUPS Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową.

Pozycja 41 do 50 z 66

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. ...
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7

Ogólna ocena


(4.65 w skali do 5)

Skala ocen

5 gwiazdki
52 recenzji
4 gwiazdki
9 recenzji
3 gwiazdki
3 recenzji
2 gwiazdki
1 recenzji
1 gwiazdka
1 recenzji

10 recenzji

Pozycja 41 do 50 z 66

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. ...
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
miłość mojego kawowego życia;)

Ekspres Nescafe Dolce Gusto Mini Me to niespodzianka , jak się okazało bardzo miła. Teraz zaczynam z nim każdy ranek. Dla mnie najważniejsze w ekspresie to łatwość i szybkość przygotowania kawy.A jeszcze, zaskoczeniem był smak kawy, nie wiem jak jednym słowem opisać - REWELACYJNY!!! Ekspres jest mały i zgrabny. I co najważniejsze, to miłość mojego kawowego życia;)

Ocenione przez Irena (Opublikowano 08/10/2018)
Szczerze polecam tego małego wariata!

Powiem tak, zawsze byłem bardzo sceptyczny wobec ekspresów kapsułkowych. Tak było do momentu kiedy miałem okazję wypić kawę z Nescafe Dolce Gusto. I zaraz po tym kupiłem ten ekspres :) Dlaczego? Jest kilka powodów. Po pierwsze ekspres jest estetyczny, banalny w obsłudze, właściwie nie trzeba go czyścić ani tym bardziej w jakikolwiek sposób serwisować a przede wszystkim jest mały i zmieści się w każdej kuchni. Kawa jest smaczna, taka jaka chcesz. Więcej wody? Więcej mleka? Nie ma problemu. I powiesz pewnie, że kapsułki są drogie. Zobacz więc, że i one tanieją a następnie policz ile ich zakupisz za różnicę w cenie zakupu Dolce Gusto a ekspresu ciśnieniowego, który zrobi Latte, Cappuccino i Espresso?

Ocenione przez Paweł (Opublikowano 08/10/2018)
Miłe zaskoczenie! Jakość vs. cena no i smak!

Byłam zawsze sceptyczna wobec tego typu ekspresów. Po pierwsze obawiałam się "nijakiego" smaku oraz nieekonomiczności - drogie kapsułki itp. Cieszę się, że miałam okazję zweryfikować te obawy i zmienić zdanie! Kawa jest naprawdę dobra! Kwestia GUSTO oczywiście, ;) ale jako kawoszka ziarnista, bardzo sobie chwalę przygodę z Dolce Gusto MniMe. Kawy z mlekiem, różne warianty smakowe (jeden po drugim) i to w parę minut! Ze zwykłym ekspresem to niemożliwe! Plusem są opcje czekolad! No i kawy mrożonej. Wszystko za jednym przyciskiem praktycznie. Co do ceny - jak pomyślę ile dobre Macchiato czy Latte może kosztować w kawiarni, cena opakowanie kapsułek jest bardziej niż przystępna :) Ekspres jest mały i zgrabny, zmieści się w każdej kuchni oraz doskonale sprawdzi się na wyjazdy samochodowe na weekend czy dłuższy wypad, dla tych co bez dobrej kawy nie potrafią żyć poza domem :) Obudowa plastikowa, na pierwszy rzut oka mieszane uczucia, ale konstrukcja stabilna, mocna i dzięki temu też lekka. Jedyne, do czego mogłabym się przyczepić, to brak porządnej przyssawki na podstawie. Ale nie jest to wada, bo przecież nie szuramy nim po blacie...przytrzymać trzeba przy wyjmowaniu pojemników na wodę i kapsułki, a poza tym stoi stabilnie i bez problemu jedną ręką można kawę ogarnąć. Bardzo polecam do każdego domu czy małego biura!

Ocenione przez Marta (Opublikowano 08/10/2018)
Czasoumilacz

Kompaktowy, ładny, cichy pomocnik :) tak określiłabym ten sprzęcik. Niezaprzeczalnie ciekawy design a przy tym intuicyjna obsługa. Czy to się wyklucza? Nie. I to urządzenie jest na to dowodem. Ale jak to w życiu bywa, wygląd to nie wszystko, dlatego MiniMe od pierwszego spotkania zaprasza na fajne chwile. Chwile tylko dla siebie oraz chwile z bliskimi. Doskonała różnorodność przeznaczonych do urządzenia kaw z pewnością zacieśni niejedną więź :) dla mnie jest synonimem czegoś przyjemnego, czasu dla siebie. Jedyne do czego mogę się przyczepić- ciężko dostać stacjonarnie pełny asortyment produktów. Wiadomo, są internety, ale tu dochodzi koszt dostawy i czas oczekiwania. Jednak to też da się przeskoczyć, minimalny zmysł logistyczny i kawy nie braknie :)

Ocenione przez Sonia (Opublikowano 08/10/2018)
W sam raz do małej kuchni

Sam ekspres jest przede wszystkim kompaktowy i bez żadnego problemu znajdzie się dla niego miejsce nawet w małej kuchni. Poza tym ma bardzo ciekawy, nowoczesny i uniwersalny design. Idealnie wpasuje się w każdą przestrzeń. Świetnym rozwiązaniem jest funkcja umożliwiająca odmierzenie idealnej porcji wody dla danego napoju. Wcześniej używaliśmy ekspresu Oblo, gdzie tej funkcji nie ma, a która w znaczny sposób wpływa na smak przygotowywanych napojów. W porównaniu do innych ekspresów ciśnieniowych, w krótkim czasie można przygotować smaczną kawę, np. rano - nie budząc przy tym innych domowników, ponieważ kolejną zaletą jest to że MINI ME po prostu jest dość cichy. Szeroki wybór kaw sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo dostępne jest również kakao czy herbata, co jeszcze bardziej ten wybór uatrakcyjnia. Sam smak kaw jest w większej części bez zarzutu, poza faktem, że mniej lub bardziej czuć, że mleko jest z proszku. Naszymi faworytami wśród kaw są Late Machiato, Espresso PERU oraz Cafe au Lait. Zaczynając od Espresso - ta kawa naprawę ma moc, kompaktowa dawka kofeiny na początek dnia. Aromatyczna i stawiająca na nogi. Cafe au Lait - dość łagodna, przyjemna kawa. Taka, którą można wypić po południu. Late Machiato - sprawdza się przy spotkaniach towarzyskich. Ma przyjemny łagodny smak. Samo urządzenie można nabyć w przystępnych cenach, natomiast kapsułki niestety nie należą do najtańszych, korzystniej byłoby sprowadzanie ich z za granicy. Podsumowując : urządzenie ładne, kompaktowe i łatwe w użyciu, uprzyjemniające codzienny rytuał parzenia kawy. Same kawy w większości smaczne, a i dla najmłodszych coś się znajdzie w szerokiej gamie napojów. Koszt kapsułek dość wysoki, natomiast do zaakceptowania. Ogólnie, jesteśmy zadowoleni z MINI ME i z pewnością będziemy korzystać także z innych produktów Nescafe

Ocenione przez Piotr (Opublikowano 07/10/2018)
Nescafe Dolce Gusto Mini Me

Miłe zaskoczenie i pyszna kawa jestem bardzo zadowolona że mogę pić różnego typu kawy. Prosty w obsłudze i bardzo funkcjonalny. Taki mały a bardzo dużo może zrobić do picia i na zimno i na gorąco szczerze polecam.

Ocenione przez ZMonika (Opublikowano 07/10/2018)
Czasoumilacz

Kompaktowy, ładny, cichy pomocnik :) tak określiłabym ten sprzęcik. Niezaprzeczalnie ciekawy design a przy tym intuicyjna obsługa. Czy to się wyklucza? Nie. I to urządzenie jest na to dowodem. Ale jak to w życiu bywa, wygląd to nie wszystko, dlatego MiniMe od pierwszego spotkania zaprasza na fajne chwile. Chwile tylko dla siebie oraz chwile z bliskimi. Doskonała różnorodność przeznaczonych do urządzenia kaw z pewnością zacieśni niejedną więź :) dla mnie jest synonimem czegoś przyjemnego, czasu dla siebie. Jedyne do czego mogę się przyczepić- ciężko dostać stacjonarnie pełny asortyment produktów. Wiadomo, są internety, ale tu dochodzi koszt dostawy i czas oczekiwania. Jednak to też da się przeskoczyć, minimalny zmysł logistyczny i kawy nie braknie :)

Ocenione przez Sonia (Opublikowano 06/10/2018)
polecam

Świetna maszyna do przyrządzania codziennej kawy. Łatwa w obsłudze, szybko się czyści i bardzo szybko przygotowuje kawę. Polecam wszystkim od amatora do znawcy!

Ocenione przez lider01 (Opublikowano 04/10/2018)
Nowe odkrycie!

Ten ekspres mnie zaskoczył. Nigdy wcześniej nie miałam w domu tak małego ekspresu o tak WIELKICH możliwościach. To małe cudo ma nieograniczone możliwości jeśli chodzi o rodzaje kaw. Liczba kombinacji kaw mnie zaskoczyła. Każdy może wybrać coś dla siebie. Od małej czarnej po kawy mleczne a dla dzieci smaczne Chococino. Ekspres jest zgrabny, zajmuje mało miejsca. Zapach porannej kawy czuć w całym domu. Kawę robimy teraz szybko i bezproblemowo. Ekspres praktycznie nie wymaga czyszczenia. Bardzo nam odpowiada nasz nowy ekspres. Polecam go wszystkim którzy stawiają na łatwość robienia kawy ale także szukają wyjątkowych smaków i różnorodności w kawach serwowanych w domu!

Ocenione przez Zosia (Opublikowano 04/10/2018)
Ekspres do przyjemności

Nie duży, zgrabny i z odpowiednią mocą. Wygląda designersko, szczególnie ten czerwony kabel mnie zauroczył. Kawa jest bardzo smaczna i aromatyczna, a espresso to siekiera. Warto!

Ocenione przez Patrycja (Opublikowano 03/10/2018)

Pozycja 41 do 50 z 66

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. ...
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7

Napisz recenzję

Oceny i komentarze mogą wystawiać tylko zarejestrowani użytkownicy. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Producent ekspresu Krups
Model KP123B
Pojemność zbiornika na wodę 0.8 l
Pojemnik na zużyte kapsuły Nie
Sygnalizacja odkamieniania Tak
Stalowa podstawka Nie
Wysokość ekspresu (cm) 30.4
Szerokość ekspresu (cm) 16.1
Długość ekspresu (cm) 23.2
Waga (kg) ~2.2 kg
Moc ekspresu 1500 W
Napięcie 230 V, 50 Hz
Gwarancja ekspresu 2 lata
Oszczędzanie energii Tak
Na gorąco / Na zimno Tak
Różne rodzaje napojów Tak
Wysokie ciśnienie do 15 barów
Funkcja XL Nie