You have reached the website

Mini Me ekspres automatyczny szaro-czarny marki Krups® KP123B

Kompaktowy, automatyczny ekspres na kapsułki NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me o nowoczesnym kształcie, będzie doskonale pasować do Twojego niepowtarzalnego stylu.

299,00 zł
299,00
 • Szczegóły
 • Gwarancja
 • Recenzje i Oceny
 • Specyfikacja
 
Automatyczny, ciśnieniowy ekspres do kawy na kapsułki NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me o kompaktowym, nowoczesnym kształcie będzie doskonale pasować do Twojego niepowtarzalnego stylu. Wymiary Mini Me to tylko 16 cm (szer.) x 31 cm (wys.) x 24 cm (gł.).   Kliknij, aby dowiedzieć się więcej.

Aby przygotować ulubioną kawę wystarczy włożyć wybraną kapsułkę, ustawić wielkość napoju przy pomocy funkcji Play & Select i włączyć przygotowywanie napoju na gorąco lub na zimno. Ekspres Mini Me automatycznie zatrzymuje przygotowanie kawy w odpowiednim momencie. Szybki system podgrzewania wody osiąga odpowiednią temperaturę już po 30 sekundach, dzięki czemu Twoja ulubiona kawa jest gotowa bardzo szybko.
System wysokiego ciśnienia (do 15 barów) umożliwia profesjonalne przygotowanie kawy pokrytej gęstą, aksamitną pianką (cremą).
Zachwycaj się bogactwem aromatów w każdej filiżance kawy dzięki hermetycznie zamkniętym kapsułkom, które zachowują świeżość kawy.
Wybieraj spośród ponad 30 wyśmienitych kaw. Od wyrazistego Ristretto, intensywnego Espresso, aromatycznego Lungo, czy też pełnego w smaku Grande, aż po gorące czekolady, herbaty i inne napoje.
Ekspres Mini Me może przygotować nie tylko gorące napoje, lecz również kawy i herbaty na zimno.
Wygodny tryb zasilania Eco wyłączy automatycznie twój ekspres NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me po 5 minutach bezczynności. Ekspres ten ma zużycie energii w klasie A.
Dzięki 2 letniej gwarancji, nie musisz się martwić o swój ekspres.
Zwycięzca nagrody Red Dot Design 2015!
Zwycięzca IF design award 2015!

MIĘDZYNARODOWE WARUNKI OGRANICZONEJ GWARANCJI KRUPS

 

 

Gwarancja
Gwarantem tego produktu jest KRUPS (adres i dane firmy znajdują się w spisie krajów dołączonych do Międzynarodowej Karty Gwarancyjnej KRUPS). Gwarancja obejmuje wady fabryczne materiałów lub jakość wykonania, wykryte w ciągu dwóch lat od daty zakupu produktu.

Międzynarodowa gwarancja producenta jest dodatkowym dokumentem i nie ogranicza innych praw konsumenckich.

Międzynarodowa gwarancja producenta pokrywa wszystkie koszty związane z przywróceniem niesprawnego produktu do stanu odpowiadąjacego jego oryginalnym właściwościom, poprzez naprawę lub wymianę uszkodzonych części. Decyzja KRUPS, zamiast naprawy produktu może nastąpić jego wymiana na nowy egzemplarz. Zobowiązania KRUPS jak i prawa konsumenta wynikające z niniejszej gwarancji ograniczają się wyłącznie do tego typu naprawy lub wymiany.

 

Warunki & wyjątki
Międzynarodowa gwarancja KRUPS ważna jest przez okres właściwy dla kraju wymienionego w załączonej liście krajów, za okazaniem ważnego dowodu zakupu. Produkt może być dostarczony bezpośrednio do autoryzowanego punktu serwisowego lub zabezpieczony i następnie przesłany odpowiednią przesyłką do autoryzowanego punktu serwisowego.
Pełne dane adresowe autoryzowanych punktów serwisowych w każdym z krajów wymienione są na stronach internetowych KRUPS (www.KRUPS.com) lub można je uzyskać dzwoniąc na właściwy numer telefonu podany w załączonej liście krajów.
KRUPS nie jest zobowiązany do naprawy lub wymiany produktu jeśli nie zostanie przedłożony ważny dowód jego zakupu.
Gwarancją nie są objęte zniszczenia mogące powstać jako rezultat niewłaściwego użytkowania, zaniedbania lub nieprzestrzegania instrukcji KRUPS, podłączenia pod napiłcie inne niż zaznaczone na produkcie, lub ingerencje i nieautoryzowane naprawy. Gwarancja również nie pokrywa normalnego zużycia, konserwacji lub wymiany części eksploatacyjnych oraz:
- użycia złego rodzaju wody

- zakamienienia (proces odkamieniania musi być przeprowadzany zgodnie z instrukcjł obsługi)

- usunięcia uszkodzeń powstałych przez składniki wody, brud lub owady w produkcie

- uszkodzeń mechanicznych, przeciążenia produktu

- zniszczeń powstałych na skutek nieprawidłowego napięcia zasilajacego lub częstotliwości

- wypadków takich jak pożar, powódź, uderzenie pioruna itp.

- profesjonalnego lub komercyjnego użycia

- zniszczenia części szklanych lub porcelanowych

- wymiany części eksploatacyjnych

 

Niniejsza gwarancja nie ma zastosowania w przypadku produktów z naruszoną plombą gwarancyjną oraz zniszczeń powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania i konserwacji, z winy złego zapakowania przez właściciela lub zniszczeń powstałych w transporcie z winy jakiegokolwiek przewoźnika.

Międzynarodowa gwarancja KRUPS dotyczy produktów zakupionych w jednym z krajów wymienionych w zalączonym spisie krajów, używanych wyłącznie w warunkach domowych, w krajach wymienionych w liście krajów. W przypadku gdy produkt został zakupiony w jednym z wymienionych krajów i jest używany w innym, będącym na liście

a) Okres trwania międzynarodowej gwarancji KRUPS jest taki, jaki obowiązuje w kraju, w którym produkt jest używany, nawet jeśli został zakupiony on w kraju gdzie okres gwarancji jest inny.

b) Międzynarodowa gwarancja KRUPS nie ma zastosowania w przypadku niezgodnosci zakupionego produktu z lokalnymi warunkami takimi jak: napięcie prądu, częstotliwość, rodzaj wtyczki zasilającej lub innych technicznych wlaściwości.

c) Proces naprawy produktu zakupionego w innym kraju niż jest on używany może trwać dłużej, jeśli produkt nie jest sprzedawany przez KRUPS w tym kraju.

d) W przypadku, kiedy produkt jest nienaprawialny międzynarodowa gwarancja KRUPS ogranicza się do wymiany na podobny produkt lub, jeśli to możliwe, produkt o tej samej wartości.

Prawa Konsumenckie
Niniejsza gwarancja KRUPS nie ma wplywu na prawa konsumenckie; prawa te nie moga byc anulowane ani ograniczone. Dotyczy to równiez praw uzyskanych od sprzedawcy, od którego konsument zakupil produkt. Niniejsza gwarancja daje konsumentowi okreslone prawa, moze on takze korzystac z innych praw specyficznych dla konkretnych stanów lub krajów. Zgodnie ze swoja decyzja konsument może domagać się uznania któregos z tych praw.

 

Dodatkowe informacje
Akcesoria, części eksploatacyjne oraz inne części zapasowe, jeżeli są lokalnie dostępne, można nabyć droga opisana na stronach internetowych KRUPS Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową.

Pozycja 31 do 40 z 66

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7

Ogólna ocena


(4.65 w skali do 5)

Skala ocen

5 gwiazdki
52 recenzji
4 gwiazdki
9 recenzji
3 gwiazdki
3 recenzji
2 gwiazdki
1 recenzji
1 gwiazdka
1 recenzji

10 recenzji

Pozycja 31 do 40 z 66

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
Przyjaciel każdej rodziny

Ekspresu używany z żoną od kilku tygodni. Przez ten czas sprawdziliśmy wiele rodzajów kaw delektując się nimi na codzień jak i podczas wizyt naszych gości. Ekspres przygotowuje bardzo dobre i aromatyczne kawy. Urządzenie jest bardzo łatwe w obsłudze i czyszczeniu. Należy dodać, że ekspres jest bardzo estetycznie wykonany i ozdabia kuchnię swoim wyglądem. Relacja cena/jakość - doskonała!

Ocenione przez Grzegorz (Opublikowano 19/10/2018)
mały "wielki" sprzęt

Minęło już kilkanaście dni od kiedy w domu pojawił się ten mały "wielki" sprzęt więc czas na refleksje. Jeżeli chodzi o mnie to kawa nie robi na mnie wrażenia, można powiedzieć ani mnie ziębi ani grzeje, ot po prostu płyn, który naprawdę od wielkiego dzwona spożywałem. Do tej pory posiadaliśmy ciśnieniowy ekspres innej firmy na tradycyjną mieloną kawę i było ok, ale dolcegusto zamieszał, gdyż okazało się, że można inaczej, prościej, czyściej i smaczniej. Oczywiście nie zdarzyło się, że nagle stałem się kawoszem z pierwszego rzędu, ale znalazłem smaki, których do tej pory nie znałem (może nie umiałem przygotować) a które idealnie trafiły w moje gusta. Super sprawą jest również to, że oprócz kawy można przygotować naprawdę maga smaczne kakao oraz herbatę i to błyskawicznie. Ten mały "wielki" sprzęt stał się nieodzownym elementem wyposażenia kuchni oraz codziennym urządzeniem od którego zaczyna się dzień. Każdemu polecam z czystym sumieniem bo naprawdę warto.

Ocenione przez zablocke (Opublikowano 18/10/2018)
Szybko smacznie sprawnie

Wstajesz idziesz do kuchni i po dwóch kliknięciach kawa gotowa. Nie musisz się zastanawiać, kombinować, myśleć, tylko wybierasz i już poranna kawa (czy też inny napój) budzi Cie na resztę dnia. Sam ekspres nie zajmuje dużo miejsca na blacie a i jak trzeba wyczyścić zajmuje to nie więcej czasu niż przygotowanie kolejnej kawy.

Ocenione przez Jacek (Opublikowano 17/10/2018)
Mały, ale wariat

Ot i minęło już kilka tygodni jak posiadam ekspres kapsułkowy NESCAFÉ® Dolce Gusto® MINI ME. Mały niepozorny skrzat, a pozytywnie urządzenie zaskakuje. Kawy naprawdę na niezłym poziomie (a tu należy zauważyć, że jestem kawoszem). Poza tym szybkość działania jest więcej niż akceptowalna. W porównaniu z profesjonalnym ekspresem w pracy czas nagrzewania jest znacząco krótszy. Obsługa całkiem prosta, wręcz banalna. Szybko, łatwo, przyjemnie i kawa gotowa. Jedyny minus, który od razu rzuca się w oczy to brak spieniacza do mleka. Jednak to wersja mini, więc nie można się za bardzo dziwić. Idealny sprzęt, żeby zaserwować sobie szybko dobrą kawę.

Ocenione przez Jerzy (Opublikowano 17/10/2018)
Ekspres Dolce Gusto Mini Me – bardzo pozytywne zaskoczenie

Tyle możliwości w tak małym sprzęcie, który zmieści się w każdej kuchni i do tego wygląda bardzo nowocześnie. Szeroki wybór kapsułek zapewnia możliwość próbowania wielu rodzajów kaw, każdy znajdzie kawę dla siebie i będzie mieć pewność, że każdym razem będzie smakować tak samo dobrze. Doskonały ekspres dla zabieganych ludzi i wszystkich kawoszy. Łatwość przygotowania a także krótki czas potrzebny do zaserwowania kawy zaskoczą Ciebie i Twoich Gości. Podpowiadam wszystkim właścicielom pensjonatów i B&B, że warto zainwestować w ten ekspres i umilić Gościom pobyt przy niewielkim nakładzie finansowym. Zalety: Wygoda przygotowania/czyszczenia Smak kawy/wybór kawy Kompaktowy Atrakcyjna cena/promocje na kapsułki

Ocenione przez kulczas (Opublikowano 15/10/2018)
Polecam

Po dwóch tygodniach użytkowania polecam jak najbardziej. Mały, mocny i szybki. Bardzo duży wybór kapsułek od kaw, przez czekoladę i kakao wiec cała rodzina znajdzie coś dla siebie, nie tylko dorośli. Krups Dolce Gusto Mini Me KP123B robi nie tylko na ciepło ale również na zimno, polecam mrożoną kawe! Automat wyłączający jak jest nie używany to oszczędność energii i szczerze mówiąc wiele razy już zapomniało mi się wyłączyć. 1500W powoduje że od włączenia do gniazdka do picia kawy minie raptem minuta!!!

Ocenione przez Krystian (Opublikowano 12/10/2018)
Gorąco polecam

Krups dolce Gusto Mini Me to najlepszy wybór z tańszych ekspresów. Prosta obsługa, łatwe czyszczenie A kawa z niego wychodzi bardzo dobra. Dużym plusem jest bardzo duży wybór kaw, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Ja mogę z czystym sumieniem polecić.

Ocenione przez Dariusz (Opublikowano 11/10/2018)
Polecam!

Nescafe Dolce Gusto Mini Me to idealnie kompaktowy towarzysz każdej kuchni. Z jego pomocą w kilka sekund wyczaruję aromatyczną kawę w wielu wariantach. Prosta, intuicyjna obsługa i nowoczesny design wpasuje się w każde wnętrze. Gorąco polecam każdemu kawoszowi

Ocenione przez Amelia (Opublikowano 10/10/2018)
Same pozytywy

MINI ME jest mały, poręczny, cichy, i ładny. I na tym mógłbym zakończyć :) Z ekspresu korzysta cała rodzina + znajomi. Wszyscy bardzo chwalą sobie różnorodność smaków oraz szybkość robienia kawy. Miałem zamiar kupić sobie duży ekspres do kawy, ale teraz na pewno zostaję z MINI ME !!!!

Ocenione przez Sławomir (Opublikowano 09/10/2018)
Polecam!

Nescafe Dolce Gusto Mini Me zagościł w mojej kuchni mniej więcej trzy tygodni temu. Co prawda jego rozmiary są małe ale możliwości bardzo duże. Nie jest to tylko, jak mogłoby się wydawać ekspres do kawy. Można w nim przygotować przecież też herbatę, czekoladę na gorąco (kapsułki z tym napojem skończyły się u mnie w domu wyjątkowo szybko), ale też kakao. Po raz pierwszy używam ekspresu, w którym można przygotowywać napoje na zimno. Z tej opcji jeszcze nie korzystałem, ale być może się skuszę mimo coraz niższych temperatur na zewnątrz. Teraz mogę też stawiać odwiedzających mnie znajomych przed nie lada dylematem - kiedy chcą napić się kawy pytam - jakiej? I zaczynam wymieniać rodzaje kaw, które mogę dla nich zaparzyć.

Ocenione przez Maciej (Opublikowano 09/10/2018)

Pozycja 31 do 40 z 66

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7

Napisz recenzję

Oceny i komentarze mogą wystawiać tylko zarejestrowani użytkownicy. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Producent ekspresu Krups
Model KP123B
Pojemność zbiornika na wodę 0.8 l
Pojemnik na zużyte kapsuły Nie
Sygnalizacja odkamieniania Tak
Stalowa podstawka Nie
Wysokość ekspresu (cm) 30.4
Szerokość ekspresu (cm) 16.1
Długość ekspresu (cm) 23.2
Waga (kg) ~2.2 kg
Moc ekspresu 1500 W
Napięcie 230 V, 50 Hz
Gwarancja ekspresu 2 lata
Oszczędzanie energii Tak
Na gorąco / Na zimno Tak
Różne rodzaje napojów Tak
Wysokie ciśnienie do 15 barów
Funkcja XL Nie