You have reached the website

Mini Me ekspres automatyczny szaro-czarny marki Krups® KP123B

Kompaktowy, automatyczny ekspres na kapsułki NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me o nowoczesnym kształcie, będzie doskonale pasować do Twojego niepowtarzalnego stylu.

299,00 zł
299,00
 • Szczegóły
 • Gwarancja
 • Recenzje i Oceny
 • Specyfikacja
 
Automatyczny, ciśnieniowy ekspres do kawy na kapsułki NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me o kompaktowym, nowoczesnym kształcie będzie doskonale pasować do Twojego niepowtarzalnego stylu. Wymiary Mini Me to tylko 16 cm (szer.) x 31 cm (wys.) x 24 cm (gł.).   Kliknij, aby dowiedzieć się więcej.

Aby przygotować ulubioną kawę wystarczy włożyć wybraną kapsułkę, ustawić wielkość napoju przy pomocy funkcji Play & Select i włączyć przygotowywanie napoju na gorąco lub na zimno. Ekspres Mini Me automatycznie zatrzymuje przygotowanie kawy w odpowiednim momencie. Szybki system podgrzewania wody osiąga odpowiednią temperaturę już po 30 sekundach, dzięki czemu Twoja ulubiona kawa jest gotowa bardzo szybko.
System wysokiego ciśnienia (do 15 barów) umożliwia profesjonalne przygotowanie kawy pokrytej gęstą, aksamitną pianką (cremą).
Zachwycaj się bogactwem aromatów w każdej filiżance kawy dzięki hermetycznie zamkniętym kapsułkom, które zachowują świeżość kawy.
Wybieraj spośród ponad 30 wyśmienitych kaw. Od wyrazistego Ristretto, intensywnego Espresso, aromatycznego Lungo, czy też pełnego w smaku Grande, aż po gorące czekolady, herbaty i inne napoje.
Ekspres Mini Me może przygotować nie tylko gorące napoje, lecz również kawy i herbaty na zimno.
Wygodny tryb zasilania Eco wyłączy automatycznie twój ekspres NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me po 5 minutach bezczynności. Ekspres ten ma zużycie energii w klasie A.
Dzięki 2 letniej gwarancji, nie musisz się martwić o swój ekspres.
Zwycięzca nagrody Red Dot Design 2015!
Zwycięzca IF design award 2015!

MIĘDZYNARODOWE WARUNKI OGRANICZONEJ GWARANCJI KRUPS

 

 

Gwarancja
Gwarantem tego produktu jest KRUPS (adres i dane firmy znajdują się w spisie krajów dołączonych do Międzynarodowej Karty Gwarancyjnej KRUPS). Gwarancja obejmuje wady fabryczne materiałów lub jakość wykonania, wykryte w ciągu dwóch lat od daty zakupu produktu.

Międzynarodowa gwarancja producenta jest dodatkowym dokumentem i nie ogranicza innych praw konsumenckich.

Międzynarodowa gwarancja producenta pokrywa wszystkie koszty związane z przywróceniem niesprawnego produktu do stanu odpowiadąjacego jego oryginalnym właściwościom, poprzez naprawę lub wymianę uszkodzonych części. Decyzja KRUPS, zamiast naprawy produktu może nastąpić jego wymiana na nowy egzemplarz. Zobowiązania KRUPS jak i prawa konsumenta wynikające z niniejszej gwarancji ograniczają się wyłącznie do tego typu naprawy lub wymiany.

 

Warunki & wyjątki
Międzynarodowa gwarancja KRUPS ważna jest przez okres właściwy dla kraju wymienionego w załączonej liście krajów, za okazaniem ważnego dowodu zakupu. Produkt może być dostarczony bezpośrednio do autoryzowanego punktu serwisowego lub zabezpieczony i następnie przesłany odpowiednią przesyłką do autoryzowanego punktu serwisowego.
Pełne dane adresowe autoryzowanych punktów serwisowych w każdym z krajów wymienione są na stronach internetowych KRUPS (www.KRUPS.com) lub można je uzyskać dzwoniąc na właściwy numer telefonu podany w załączonej liście krajów.
KRUPS nie jest zobowiązany do naprawy lub wymiany produktu jeśli nie zostanie przedłożony ważny dowód jego zakupu.
Gwarancją nie są objęte zniszczenia mogące powstać jako rezultat niewłaściwego użytkowania, zaniedbania lub nieprzestrzegania instrukcji KRUPS, podłączenia pod napiłcie inne niż zaznaczone na produkcie, lub ingerencje i nieautoryzowane naprawy. Gwarancja również nie pokrywa normalnego zużycia, konserwacji lub wymiany części eksploatacyjnych oraz:
- użycia złego rodzaju wody

- zakamienienia (proces odkamieniania musi być przeprowadzany zgodnie z instrukcjł obsługi)

- usunięcia uszkodzeń powstałych przez składniki wody, brud lub owady w produkcie

- uszkodzeń mechanicznych, przeciążenia produktu

- zniszczeń powstałych na skutek nieprawidłowego napięcia zasilajacego lub częstotliwości

- wypadków takich jak pożar, powódź, uderzenie pioruna itp.

- profesjonalnego lub komercyjnego użycia

- zniszczenia części szklanych lub porcelanowych

- wymiany części eksploatacyjnych

 

Niniejsza gwarancja nie ma zastosowania w przypadku produktów z naruszoną plombą gwarancyjną oraz zniszczeń powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania i konserwacji, z winy złego zapakowania przez właściciela lub zniszczeń powstałych w transporcie z winy jakiegokolwiek przewoźnika.

Międzynarodowa gwarancja KRUPS dotyczy produktów zakupionych w jednym z krajów wymienionych w zalączonym spisie krajów, używanych wyłącznie w warunkach domowych, w krajach wymienionych w liście krajów. W przypadku gdy produkt został zakupiony w jednym z wymienionych krajów i jest używany w innym, będącym na liście

a) Okres trwania międzynarodowej gwarancji KRUPS jest taki, jaki obowiązuje w kraju, w którym produkt jest używany, nawet jeśli został zakupiony on w kraju gdzie okres gwarancji jest inny.

b) Międzynarodowa gwarancja KRUPS nie ma zastosowania w przypadku niezgodnosci zakupionego produktu z lokalnymi warunkami takimi jak: napięcie prądu, częstotliwość, rodzaj wtyczki zasilającej lub innych technicznych wlaściwości.

c) Proces naprawy produktu zakupionego w innym kraju niż jest on używany może trwać dłużej, jeśli produkt nie jest sprzedawany przez KRUPS w tym kraju.

d) W przypadku, kiedy produkt jest nienaprawialny międzynarodowa gwarancja KRUPS ogranicza się do wymiany na podobny produkt lub, jeśli to możliwe, produkt o tej samej wartości.

Prawa Konsumenckie
Niniejsza gwarancja KRUPS nie ma wplywu na prawa konsumenckie; prawa te nie moga byc anulowane ani ograniczone. Dotyczy to równiez praw uzyskanych od sprzedawcy, od którego konsument zakupil produkt. Niniejsza gwarancja daje konsumentowi okreslone prawa, moze on takze korzystac z innych praw specyficznych dla konkretnych stanów lub krajów. Zgodnie ze swoja decyzja konsument może domagać się uznania któregos z tych praw.

 

Dodatkowe informacje
Akcesoria, części eksploatacyjne oraz inne części zapasowe, jeżeli są lokalnie dostępne, można nabyć droga opisana na stronach internetowych KRUPS Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową.

Pozycja 21 do 30 z 66

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 7

Ogólna ocena


(4.65 w skali do 5)

Skala ocen

5 gwiazdki
52 recenzji
4 gwiazdki
9 recenzji
3 gwiazdki
3 recenzji
2 gwiazdki
1 recenzji
1 gwiazdka
1 recenzji

10 recenzji

Pozycja 21 do 30 z 66

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 7
Supre Sprzęt

Gorąco polecam to małe a idealne urządzenie. -Kawa pyszna wybór bogaty. -Szybki czas przygotowania kawy. -Bez problemowe czyszczenie. -Cichy Idealne urządzenie w każdym domu !!!

Ocenione przez Krz DRO (Opublikowano 25/10/2018)
Idealny na szybką poranną kawę

Warto kupić ten ekspres. Róznorodność kaw jest niesamowita ażaden smak się nie powtarza. Jeżel jescze zastanawiasz się nad zakupem to mogę śmiało polecić ci ten ekspres.

Ocenione przez Mooser (Opublikowano 24/10/2018)
Polecam

Zdecydowanie polecam, świetny expres dzięki któremu można przyrządzić wyśmienita i pyszna kawę. Łatwość przyrządzania, różnorodność kaw i szybkość ich przyrządzania to tylko kilka z zalet tego systemu. Jestem ambasadorem dolce gusto i mogę śmiało polecić każdemu.

Ocenione przez kris69 (Opublikowano 24/10/2018)
Super mały ekspres

Mały, zgrabny i estetyczny pingwin, idealny do niewielkiej kuchni. Wyjątkowo prosty w obsłudze i niebrudzący się. Kapsułki nie są najtańsze, ale ich dużym plusem jest fakt, że nie trzeba zastanawiać się czy mamy akurat mleko w lodówce. Szeroki wybór różnych rodzajów napojów, również kakao i herbaty. Dużym plusem jest możliwość parzenia wielu rodzajów kaw jedna po drugiej. Bardzo krótki czas przygotowania kawy.

Ocenione przez Adam (Opublikowano 23/10/2018)
Zaskoczony.

Miałem przyjemność użytkować ten ekspress i jest kilka rzeczy na które warto zwrócić uwagę. Cena. Ktoś powie że ekspress za te pieniądze to nie ekspress. Jednak mimo to jak najbardziej daje radę i kawa jest bardzo smaczna! Prostota obsługi. Wystarczy 5min aby opanować sposób robienia kawy. Jakość kawy. Wydawało mi się iż kawy będą sztuczne, jednak okazało się iż kawy są bardzo smaczne i nie są sztucznie aromatyzowane. Duża różnorodność kaw. Każdy znajdzie coś dla siebie, od zwykłej Americano po kawy mrożone czy herbaty. Szybkość przyrządzania. Dosłownie kilka sekund i kawa gotowa! Minusy? Na pewno mały zbiornik na wodę, lecz to wada jak i zaleta bo dzięki temu ekspres jest tak zgrabny. Pojemnik na kapsułke z kawa ma wbudowany magnes, który przy wkładaniu go do ekspresu lekko przyciąga go do ścianki ekspresu. Takie coś przydałoby się również w podstawce kubka, gdyż łatwo go przesunąć.

Ocenione przez KubaIns (Opublikowano 23/10/2018)
Śliczny ekspres pyszna kawa

Ekspres może się podobać. Zajmuje mało miejsca, kosztem m.in. braku pojemnika na zużyte kapsułki. Kawa gorąca, ciśnienie wysokie, po zaparzeniu 'crema' utrzymuje się długo. Łatwiej już chyba nie można. Regulowana wysokość tacki (3 pozycje). Przy dolnej pozycji mieści się nawet wysoka szklanka do latte, ale pojawia się lekki luz tacki (drga przy parzeniu kawy). Wyższe poziomy zapobiegają chlapaniu przy parzeniu np. espresso. Kapsułki mleczne smakują rodzinie - dla mnie trochę wyczuwalny sztuczny smak - preferuję kapsułki czysto kawowe. Zbiorniczek na wodę stosunkowo mały - szczególnie przy dużych kawach mlecznych - trzeba kontrolować. Marka Krups na obudowie, jakość wykonania wysoka.

Ocenione przez Krzysztof (Opublikowano 23/10/2018)
Idealny dla małej kuchni

Kompaktowy, o miłej stylistyce. Dziecinnie łatwa obsługa. Najbardziej lubię w nim jego automatyczność, czyli koniec z przelaną kawą. Polecam.

Ocenione przez maadziaarkaa (Opublikowano 21/10/2018)
Szybko i pysznie

Super ekspres. Dzięki mocy 15 barów kawa przygotowana przez ekspres jest smaczna i z cudownym aromatem. W prostych 3 krokach można przygotować wiele kaw. Produkt godny polecenia :)

Ocenione przez mikgro (Opublikowano 21/10/2018)
Prosty w obsłudze, pyszna kawa!

Ekspres należy do tych banalnych w obsłudze. Świetną sprawą jest również możliwość przygotowania również zimnych napojów. Na stronie można również wybrać swój ulubiony napój z szeroki wachlarza produktów. Przygotowywane napoje poza obłędnym smakiem, prezentują się wyjątkowo dobrze pod względem estetycznym.

Ocenione przez studentkawsieci (Opublikowano 21/10/2018)
Ekspres który skradł moje serce

Od niedawna w mojej kuchni zagościł MiniMe i jestem nim zachwycona. Nie zajmuje dużo miejsca, jego obsługa jest bardzo prosta. Ekspres lekki i dosyć solidny, chociaż na taki nie wygląda. Szybko zaparza i do wyboru mamy bardzo dużo kaw, kakao, herbaty. Kawa z MiniMe jedt bardzo dobra i aromatyczna. Polecam go każdemu kto w domowym zaciszu pić kawę niczym z kawiarni.

Ocenione przez kingaxb (Opublikowano 20/10/2018)

Pozycja 21 do 30 z 66

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 7

Napisz recenzję

Oceny i komentarze mogą wystawiać tylko zarejestrowani użytkownicy. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Producent ekspresu Krups
Model KP123B
Pojemność zbiornika na wodę 0.8 l
Pojemnik na zużyte kapsuły Nie
Sygnalizacja odkamieniania Tak
Stalowa podstawka Nie
Wysokość ekspresu (cm) 30.4
Szerokość ekspresu (cm) 16.1
Długość ekspresu (cm) 23.2
Waga (kg) ~2.2 kg
Moc ekspresu 1500 W
Napięcie 230 V, 50 Hz
Gwarancja ekspresu 2 lata
Oszczędzanie energii Tak
Na gorąco / Na zimno Tak
Różne rodzaje napojów Tak
Wysokie ciśnienie do 15 barów
Funkcja XL Nie