Loading...

Good Morning New York! Przenieś się smakiem prosto do amerykańskiej kawiarni z naszą nowością: New York Morning Blend - aż 18 kapsułek w opakowaniu!

Ładuję...
Malejąco
Rosnąco
Podaj prawidłową ilość.
Powrót

ODKRYJ NASZE

 

MINI ME

OD KRUPS

MINI ME AUTOMATYCZNY EKSPRES DO KAWY SZARO-CZARNY MARKI KRUPS® KP123B

Ekspres

Mini Me

Automatyczny| Szaro-czarny | 220V

Ekspres do kawy Mini Me to nie tylko elegancki, kompaktowy kształt, lecz również możliwość przygotowania różnych napojów o jakości jak z kawiarni – z łatwością i w domowym zaciszu.

CIEKAWY DESIGN,
BOGATE WNĘTRZE

Stylowy i profesjonalny – wszystko w jednym. Dzięki innowacyjnym funkcjom ekspresu Mini Me odkryj szeroką gamę napojów o jakości napojów serwowanych w kawiarni.

Bogactwo możliwości

Odkryj wszystkie kluczowe funkcje, które kryje w sobie Mini Me

hotpoint-1
hotpoint-2
hotpoint-5
hotpoint-3
hotpoint-4
Mini Me machine features Mini Me machine features

Mini Me machine features

BEZ BAŁAGANU I BEZ KOMPLIKACJI

Życie wymaga natężonej pracy – przygotowanie kawy nie powinno. Z Mini Me mielona kawa pozostaje w kapsułce, oszczędzając Ci bałaganu.

Mini Me machine features

WYSOKIE CIŚNIENIE

Nasz system wysokiego ciśnienia, do 15 barów, umożliwia wydobycie wszystkich aromatów doskonałej kawy, pokrytej gęstą, aksamitną cremą.

Mini Me machine features

GORĄCA CZY ZIMNA? JEDNO I DRUGIE!

Mini Me umożliwi Ci przygotowanie wszystkich rodzajów kawy, czekolady i herbaty, w tym mrożonych cappuccino, mrożonych herbat oraz naszych nowych kaw na zimno. Odkrywaj nowe możliwości.

Mini Me machine features

Włącz& i wybieraj

Wystarczy włożyć odpowiednią kapsułkę i ustawić ręczną dźwignię we właściwej pozycji w zależności od ilości wody. Twój ulubiony napój będzie gotowy w niespełna minutę.

Mini Me machine features

TRYB 5 MIN ECO

Mini Me posiada funkcję trybu eco, która automatycznie wyłącza urządzenie po pięciu minutach nieaktywności, co pozwala oszczędzić energię.

Mini Me machine features Na gorąco i na zimno

Twój ekspres Mini Me jest tak wszechstronny, że pozwala na przygotowanie również pysznych zimnych napojów w prosty sposób.

Mini Me machine features Automatyczny

Kompaktowy i automatyczny ekspres NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me o nowoczesnym wyglądzie będzie współgrał z Twoim wyjątkowym stylem. Dostępny w 4 kolorach, Mini Me to filigranowe wymiary 16cm (szer.) x 31cm (wys.) x 24cm (gł.).

Mini Me machine features TRYB ECO

Praktyczny tryb eco autymatycznie wyłącza NESCAFÉ® Dolce Gusto® Melody 3 po 5-minutowej bezczynności, plasując urządzenie w klasie A pod względem zużycia energii.

Mini Me machine features System wysokiego ciśnienia

Przygotowuj profesjonalnej jakości kawę z gęstą, aksamitną cremą dzięki systemowi wysokiego ciśnienia (do 15 barów).

DOSKONAŁY STOSUNEK JAKOŚCI DO CENY 

Po prostu korzystaj. Mini Me został elegancko zaprojektowany, aby umożliwić Ci tworzenie wyrafinowanych kawiarnianych specjałów bez dużych wydatków.

Waga

2,5 kg

Wysokość ekspresu

31,2 cm

Producent ekspresu

KRUPS

Moc ekspresu

1500 W

Pojemność zbiornika na wodę

0,8 l

PRZEJDŹMY DO DANYCH TECHNICZNYCH

Sprawdź wszystkie szczegóły swojego ekspresu.

Chcę wiedzieć więcej o tym ekspresie

Głębokość ekspresu

31,6 cm

Szerokość ekspresu

19,6 cm

Regulacja dozowania

Dźwignia

Napięcie

220 V

Gwarancja ekspresu

1 rok

Napisz własną recenzję

NESCAFE® Dolce Gusto® umożliwia konsumentom wystawianie opinii o swoich produktach i zapewnia dostęp do wystawionych przez konsumentów opinii o swoich produktach, jednakże na ten moment NESCAFE® Dolce Gusto® nie może zapewnić, czy publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli. Wyłącznie zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się lub Załóż konto.