Loading...

OSTATNIA SZANSA! CORTADO BIG PACK z rabatem 50%!

Ładuję...
 
Flat White
PRZERWA NA KAWĘ Z CREMĄ
Podaruj sobie chwile przyjemności z samego rana, delektując się bogatym smakiem espresso z gęstą cremą. Łagodny i aksamitny smak naszej Flat White to chwile czystej rozkoszy.
Flat white cup

NA DRUGIE MAM ŁAGODNOŚĆ

Łagodność towarzyszy nam na każdym kroku. Teraz nawet podczas picia espresso. Rozpocznij dzień w łagodny sposób dzięki naszej nadzwyczaj kremowej Flat White.

ŁAGODNA KAWA O SILNYCH KORZENIACH

Połączyliśmy delikatny smak pełnotłustego mleka z kawą Robusta i owocową nutą kawy Arabica. W ramach naszego programu Grown Respectfully, pomagamy farmerom i ich społecznościom uprawiać kawowce w zrównoważony sposób, zapewniając wysoką jakość ziaren a jednocześnie godny zarobek i poszanowanie naszej planety.

world mapworld map
Powrót

Napisz własną recenzję

NESCAFE® Dolce Gusto® umożliwia konsumentom wystawianie opinii o swoich produktach i zapewnia dostęp do wystawionych przez konsumentów opinii o swoich produktach, jednakże na ten moment NESCAFE® Dolce Gusto® nie może zapewnić, czy publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli. Wyłącznie zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się lub Załóż konto.