Loading...
Ładuję...
 
ESPRESSO ROMA
ŻYWA DUSZA RZYMU
Gęsta crema o smaku, który zabierze Cię w podróż do Rzymu. Ciesz się gładką kawą z nutami palonej czarnej porzeczki i daj się przenieść do stolicy Włoch.
Roma

NIECH RZYM CIĘ ZAINSPIRUJE

Nasze Espresso Roma oferuje wiele smaków, które reprezentują Włochy w całej swojej okazałości.
hotpoint-2
hotpoint-1
hotpoint-3

TYLKO TO, CO NAJLEPSZE

Połączenie najwyższej jakości ziaren Arabiki i Robusty uprawianych w Kolumbii, Brazylii, Kamerunie, Ugandzie i Wietnamie daje życie naszej kawie o barwach Rzymu. Poprzez nasz program CAFÉ ENGAGÉ pomagamy rolnikom i ich społecznościom uprawiać ziarna w sposób odpowiedzialny, aby zapewnić uczciwy zysk bez szkody dla planety.

world mapworld map
Grande map Brazil

Brazylia

Bardzo niski poziom kwasowości, słodki i orzechowy aromat

Od przybrzeżnych upraw po zachodnie regiony, te ziarna kawy Robusta i Arabica zaskoczą Cię bogatymi i owocowymi nutami.

Grande map Colombia

Kolumbia

Delikatna | Wyważona

Uprawiana w prastarej krainie plemion Taironów, ta organiczna kawa uwalnia cudownie owocowy, kwaskowy i wyważony smak. Spróbuj w połączeniu z naszą Lungo Colombia.

Grande map Ethiopia

WIETNAM

Mocna | Intensywna

Jako drugi na świecie producent kawy, Wietnam jest jej królestwem. Ponad 90% ziaren w kraju to Robusta, odporna uprawa o większej zawartości kofeiny niż Arabica. To mocna kawa z wyczuwalnymi ziemistymi nutami.

Powrót

Napisz własną recenzję

NESCAFE® Dolce Gusto® umożliwia konsumentom wystawianie opinii o swoich produktach i zapewnia dostęp do wystawionych przez konsumentów opinii o swoich produktach, jednakże na ten moment NESCAFE® Dolce Gusto® nie może zapewnić, czy publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli. Wyłącznie zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się lub Załóż konto.