Loading...
Ładuję...
 
Espresso Cortado
HISZPAŃSKI AKCENT
Hiszpanie nazywają ją Cortado, my nazywamy ją ideałem. Zaskoczy Cię jej łagodny aromat prażonych migdałów i pekanów, połączony z kremowym mlekiem.
Cortado

ŻELAZNA RĘKA
W AKSAMITNEJ RĘKAWICZCE

Silna z odpowiednią dawką łagodności, dokładnie tak jak Ty. Intensywny smak espresso tworzy idealną harmonię z kremową nutą, w sam raz na poranną pobudkę czy szybką przerwę.

MOCNA OD PIERWSZEGO ŁYKA

Połączyliśmy łagodny smak mleka pełnotłustego z intensywnym aromatem ziaren Robusta i owocową nutą ziaren Arabica, aby stworzyć klasyczną kawę w hiszpańskim stylu. W ramach naszego programu Grown Respectfully, pomagamy farmerom i ich społecznościom uprawiać kawowce w zrównoważony sposób, zapewniając wysoką jakość ziaren i godny zarobek a jednocześnie nie szkodząc planecie.

world mapworld map
Powrót

Napisz własną recenzję

NESCAFE® Dolce Gusto® umożliwia konsumentom wystawianie opinii o swoich produktach i zapewnia dostęp do wystawionych przez konsumentów opinii o swoich produktach, jednakże na ten moment NESCAFE® Dolce Gusto® nie może zapewnić, czy publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli. Wyłącznie zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się lub Załóż konto.