Loading...

OSTATNIA SZANSA! CORTADO BIG PACK z rabatem 50%!

Ładuję...
 
Grande Intenso
Świat bogatego, intensywnego smaku
Odmień swoje poranki dzięki naszej Grande Intenso, długiej, intensywnej filiżance o aromacie palonej kawy, z owocowymi nutami przypominającymi czarną wiśnię, pełnym body i delikatną cremą.
grande intenso cup

Na dobry początek dnia

Tryskaj energią od samego rana! Nasza kawa Grande Intenseo jest idealna dla tych, którzy szukają dodatkowej dawki energii, ciesząc się jednocześnie pełnym, wyrazistym smakiem kawy z długiej filiżanki.
hotpoint-1
hotpoint-2

OD ZAWSZE INTENSYWNA

Jak osiągnąć równowagę tradycyjnego Grande, z dodatkową intensywnością? Wszystko zaczyna się u źródeł. Poczuj czystą intensywność 100% ziaren Arabiki z Ameryki Południowej. W ramach naszego programu Grown Respectfully, pomagamy farmerom i ich społecznościom uprawiać kawowce w zrównoważony sposób, zapewniając wysoką jakość ziaren a jednocześnie godny zarobek i poszanowanie naszej planety.

world mapworld map
Kenya image

Kenya

Bardzo niski poziom kwasowości, słodki i orzechowy aromat

Od przybrzeżnych upraw po zachodnie regiony, te ziarna kawy Robusta i Arabica zaskoczą Cię bogatymi i owocowymi nutami.

Ethiopia image

Ethiopia

Delikatna | Wyważona

Uprawiana w prastarej krainie plemion Tayrona, ta organiczna kawa uwalnia cudownie owocowy, kwaskowy i wyważony smak. Spróbuj w połączeniu z naszą Lungo Colombia.

Powrót

Napisz własną recenzję

NESCAFE® Dolce Gusto® umożliwia konsumentom wystawianie opinii o swoich produktach i zapewnia dostęp do wystawionych przez konsumentów opinii o swoich produktach, jednakże na ten moment NESCAFE® Dolce Gusto® nie może zapewnić, czy publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli. Wyłącznie zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się lub Załóż konto.