You have reached the website

Starbucks® Grande House Blend® 12 kapsułek

Równowaga aromatu, body i smaku z nutami orzechów i kakao.

Liczba napojów 12

23,99 zł
23,99
  • Szczegóły
  • Opis produktu
  • Recenzje i Oceny
organiczna kawa arabika

Ten smak jest tylko z pozoru nieskomplikowany. Mieszanka łagodnych ziaren z Ameryki Łacińskiej, palonych do momentu uzyskania połyskującej skorupki w ciemnokasztanowym kolorze – pełna smaku, z wyważonymi nutami orzechów i kakao oraz odrobiną słodyczy uzyskiwanej w procesie palenia. Ta nasza pierwsza mieszanka stworzona w 1971 roku dla naszych klientów jest kwintesencją naszej tożsamości i znakomitej kawy. Delektuj się smakiem kawy STARBUCKS® w domowym zaciszu. Kawa, którą uwielbiasz – bez wychodzenia z domu.

ziarna kawy

Filiżanka doskonałości

Bogata gama stopni palenia kaw STARBUCKS® to owoc wieloletniej wytężonej pracy oraz specjalistycznej wiedzy. Każde ziarno wymaga odpowiedniej równowagi między temperaturą i czasem palenia, aby osiągnąć pełnię aromatu, kwasowości i smaku. Aksamitne i wyważone średnio palone kawy Medium Roast to idealna dawka energii. Wyróżniają się pełnym smakiem i głębokimi nutami wydobywanymi podczas palenia.

system wysokiego ciśnienia Stworzenie wysokiej jakości kawy o aksamitnej cremie jest możliwe dzięki wytworzeniu odpowiednio wysokiego ciśnienia do 15 barów.
kawa w hermetycznie zamkniętej kapsułce Dzięki zachowaniu świeżości kawy w hermetycznie zamkniętej kapsułce, będziesz mógł cieszyć się jej bogatym aromatem za każdym jej zaparzeniem.
ekspres ciśnieniowy Wystarczy włożyć kapsułkę do ekspresu NESCAFÉ® Dolce Gusto®, aby po chwili cieszyć się bogatym aromatem swojej kawy.
szeroki wybór kaw Dzięki NESCAFÉ® Dolce Gusto® możesz cieszyć się ponad 30 smakami kaw premium, niezależnie czy chcesz kawę krótką lub długą, czarną lub białą. Ciesz się wyborem śmiałego Ristretto, intensywnego Espresso, aromatycznego Lungo i pełnego Grande. Zachwyci Cię również spienione Cappuccino, gładkie Latte Macchiato, a nawet gorąca czekolada, herbata lub zimne napoje!
kawa organiczna arabika Pudełko zawiera 12 kapsułek przeznaczonych do ekspresów NESCAFÉ® Dolce Gusto®, umożliwiających przygotowanie 12 filiżanek Starbucks® Grande House Blend®
Palona kawa mielona 12 x 8,5 g = 102 g Opakowanie zawiera 12 porcji. Nestlѐ Polska S.A., ul. Domaniewska 32, 02-672 Warszawa Pakowano w atmosferze ochronnej. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Do użytku wyłącznie w maszynach NESCAFÉ Dolce Gusto.

8 Produkty (-ów)

na stronę

Ogólna ocena


(4.65 w skali do 5)

Skala ocen

5 gwiazdki
6 recenzji
4 gwiazdki
1 recenzji
3 gwiazdki
1 recenzji
2 gwiazdki
(0)
1 gwiazdka
(0)

8 recenzji

8 Produkty (-ów)

na stronę
Pycha

Zdecydowanie moja ulubiona kawa z całej oferty

Ocenione przez Małgorzata (Opublikowano 23/08/2021)
jak DG Lungo

Kupiłem SB House blend Grande i DG Lungo. Okazało się, że smak tych dwóch kaw jest trudny do rozróżnienia. Nie potrafiłbym wskazać, która kawa jest SB a która DG gdyby były podane w identycznych filiżankach.

Ocenione przez Janusz (Opublikowano 14/03/2021)
Mocna i wyrazista w smaku

Bardzo mocna i wyrazista w smaku kawa. Bardzo podobna do kawy z Orlenu. Oczywiście to podobieństwo jest plus. Przed spróbowaniem tej, moją najlepszą kawą była Americano z oferty Dolce Gusto. Naprawdę wartą spróbować. Polecam!

Ocenione przez Aleksander (Opublikowano 11/03/2021)
Pyszna!

Najlepsza kawa w ofercie :)

Ocenione przez Tamara (Opublikowano 08/03/2021)
Pyszna !

Wyjątkowa, inna niż dotychczasowe kawy Dolce Gusto. Polecam !

Ocenione przez Grażyna (Opublikowano 29/01/2021)
Pyszna!

Według mnie jedna z lepszych kaw z oferty Dolce Gusto. Aromatyczna, intensywna ale jednocześnie łagodna w smaku. Zdecydowanie polecam!

Ocenione przez Patrycja (Opublikowano 09/12/2020)
Średnia..

Bardzo średnia :/. Bardzo cienka, za drugim razem zrobiłam w mniejszej proporcji z wodą ale nadal lura :/ kupiłam dwa opakowania, myślałam że będzie wow ale niestety...

Ocenione przez Angelika (Opublikowano 05/12/2020)
Pyszna

Kawa jest pyszna,intensywna a jednocześnie łagodna. Naprawdę smakuje jak ze Starbucksa.

Ocenione przez Agnieszka (Opublikowano 04/11/2020)

8 Produkty (-ów)

na stronę

Napisz recenzję

Oceny i komentarze mogą wystawiać tylko zarejestrowani użytkownicy. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.