You have reached the website

Seriale, przy których zapomnisz o jesiennej chandrze

Blog Latte czy Espresso - kawowa wiedza w kapsułkach

Seriale, przy których zapomnisz o jesiennej chandrze

Za oknami jesień i coraz mniej słońca. Są za to długie, chłodne wieczory. Masz ochotę zawinąć się w koc i zasiąść na kanapie z dużym kubkiem latte? Polecamy kilka seriali, które umilą jesienny wieczór. Spędzając czas z ich bohaterami, z pewnością uśmiechniesz się nie raz!

Seriale, przy których zapomnisz o jesiennej chandrze
Seriale, przy których zapomnisz o jesiennej chandrze Fot. NESCAFÉ® Dolce Gusto®

Friends

Któż by nie chciał zasiąść na kanapie w Central Perk z dużym kolorowym kubkiem wśród Przyjaciół? To jeden z tych seriali, które się albo kocha, albo nienawidzi. Ale gdy się w nim rozkochasz, będziesz do niego wracać, wracać i wracać. Bo zawsze bawi tak samo. A sam Central Perk – cóż, to miejsce, w którym nie liczy się jakość kawy, a jakość towarzystwa.


Gilmore Girls

Jeżeli jesteś osobą, która nie może żyć bez kawy, to już znalazłyście wspólny język z Lorelai i Rory. Tytułowe bohaterki to kobiety, którym kawa jest potrzebna do życia tak samo jak powietrze. Kojarzysz scenę, w której Lorelai zamawia kawę, mówiąc niecierpliwie: „Coffee, coffee, coffee” i dostaje trzy kawy? No to koniecznie nadrabiaj!


Castle

Na miejscu zbrodni dobrze jest zacząć pracę od kubka kawy. Brzmi trochę dziwnie? Cóż, nie dla detektyw Kate Beckett. Ani dla tytułowego Richarda Castle, autora książek kryminalnych, który dla niej pracuje. Kiedy sposobem na rozwikłanie zagadki morderstwa jest wejście w umysł zabójcy, z pomocą przybywa nie kto inny niż właśnie pisarz. Co czasem prowadzi do zabawnych sytuacji. W wielu przypadkach jednak niejednemu ratuje skórę…