You have reached the website

STARBUCKS CAFFÈ LATTE 12 KAPSUŁEK

Zainspirowana znanym i lubianym Caffè Latte serwowanym w kawiarniach Starbucks®. Teraz tę delikatną w smaku kawę przygotujesz w domu w ekspresie NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Kapsułki z kawą i mlekiem Starbucks® od NESCAFÉ® Dolce Gusto® kompatybilne z ekspresami NESCAFÉ® Dolce Gusto®.

Liczba napojów 12

21,99 zł
21,99
Moc
Flavor intensity: 3 of 12.
  • Szczegóły
  • Opis produktu
  • Recenzje i Oceny

Kapsułki z kawą i mlekiem Starbucks® od NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Bogata w smaku kawa z kremowym mlekiem. Delektuj się smakiem kawy Starbucks® w domowym zaciszu. Kawa, którą uwielbiasz – bez wychodzenia z domu.

Daj się oczarować kremowej i bogatej w smaku kawie zamkniętej w jednej kapsułce. Dzięki współpracy z organizacją Conservation International 100% naszych kaw pochodzi z etycznych źródeł.
Nie musisz być baristą, by móc cieszyć się perfekcyjnym podwójnym espresso każdego dnia. Ekspres NESCAFÉ® Dolce Gusto® wytwarza ciśnienie aż 15 barów, co pozwala uzyskać idealną konsystencję zaparzanej kawy oraz wydobyć z kapsułki pełnię smaku. Wystarczy tylko nacisnąć przycisk.
Hermetycznie zamknięte kapsułki na długo zachowują świeżość i intensywny smak mielonych ziaren. Dzięki temu za każdym razem zaparzysz wyrazistą i aromatyczną filiżankę kawy.
Wystarczy włożyć kapsułkę do ekspresu NESCAFÉ® Dolce Gusto®, aby po chwili cieszyć się bogatym aromatem swojej kawy.
Dzięki NESCAFÉ® Dolce Gusto® możesz cieszyć się ponad 30 smakami kaw premium, niezależnie czy chcesz kawę krótką lub długą, czarną lub białą. Ciesz się wyborem śmiałego Ristretto, intensywnego Espresso, aromatycznego Lungo i pełnego Grande. Zachwyci Cię również spienione Cappuccino, gładkie Latte Macchiato, a nawet gorąca czekolada, herbata lub zimne napoje!

STARBUCKS CAFFÈ LATTE

Kapsułki z kawą i mlekiem Starbucks® od NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Bogata w smaku kawa z kremowym mlekiem

Skład: pełne mleko w proszku (74.3%), cukier (12.9%), kawa rozpuszczalna (11.7%), regulator kwasowości (węglany sodu), palona kawa mielona (0.2%)
Alergen: mleko


Nestlѐ Polska S.A., ul. Domaniewska 32, 02-672 Warszawa

Pakowano w atmosferze ochronnej.

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Do użytku wyłącznie w maszynach NESCAFÉ Dolce Gusto.

Napisz recenzję

Oceny i komentarze mogą wystawiać tylko zarejestrowani użytkownicy. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.