System - Configuration - NDG Theme - Browser Support Messages - Unsupported Browser Message

System - Configuration - NDG Theme - Browser Support Messages - iPhone/iPad Message

System - Configuration - NDG Theme - Browser Support Messages - Android Message

You have reached the website

Twój produkt jest unikalny na rynku.
Czy możesz powiedzieć jak do tego doszłaś?

Od zawsze otaczałam się obłymi kształtami, to wyraźnie wpłynęło na moje poczucie estetyki. Co do samych butów, to po prostu którejś nocy przyśniły mi się szpilki otoczone kolorowymi kuleczkami. Chciałam zobaczyć, jak to będzie wyglądać, więc stworzyłam prototyp ze zwykłych szpilek oklejonych kuleczkami. Ci, którym go pokazałam, byli zachwyceni i nawet jeśli wcześniej mieli wątpliwości, momentalnie poparli mój pomysł.

Dlaczego akurat buty?

Pracowałam wcześniej jako asystentka pierwszoligowego biznesmana i niedługo potem zapragnęłam stworzyć swój własny biznes. Czułam, że ten kierunek jest dla mnie odpowiedni, ale brakowało mi dobrego pomysłu i wtedy przyśniły mi się buty.

BUBBLE SHOES
Karoliny Skutela

To firma zrodzona z pasji tworzenia unikalnych przedmiotów oraz miłości do butów. Ręcznie robione z najwyższej jakości materiałów wyróżniają się na tle innych producentów, a ich autorka jest przykładem na to, jak poświęcenie się pasji w 100% może stać się sposobem na życie.

Jak wygląda proces, od projektu do produktu?

Konceptami zajmuję się ja, a produkcję zlecam podwykonawcom. Buty tworzone są w Polsce, natomiast samo zdobnictwo odbywa się w naszej pracowni. Bardzo zależy nam na zachowaniu jak najlepszej jakości naszych produktów.

Od niedawna jesteś także mamą. Jak godzisz swoje obowiązki z tą rolą?

Jestem przede wszystkim matką i staram się podporządkować wszystko tej roli. Całą pracę w miarę możliwości przenoszę do domu, bardzo pomocne są także obie babcie. Dbam o to, aby mimo nawału pracy, być w zasięgu wzroku dziecka i poświęcać mu możliwie dużo czasu.