Loading...

Good Morning New York! Przenieś się smakiem prosto do amerykańskiej kawiarni z naszą nowością: New York Morning Blend - aż 18 kapsułek w opakowaniu!

Ładuję...
Malejąco
Rosnąco
Podaj prawidłową ilość.
Powrót

ODKRYJ NASZE

 

PICCOLO XS

OD KRUPS

PICCOLO XS EKSPRES DO KAWY CZARNO-SZARY MARKI KRUPS® KP1A3B31

Wyjątkowe połączenie kompaktowej budowy i mocy, Piccolo XS pasuje wszędzie tam, gdzie chcesz mieć dostęp do całej gamy kaw w zasięgu ręki. Dzięki systemowi manualnej selekcji, masz wszystko pod kontrolą.

WIĘCEJ DO POKOCHANIA

Mały rozmiarem, ale wielki możliwościami, Piccolo XS to nowoczesna stylistyka i doskonała kawa. Sporządzaj wszystkie ulubione napoje dzięki systemowi wysokiego ciśnienia.

WIELKIE MOŻLIWOŚCI

Odkryj moc ukrytą w Piccolo XS. 

hotpoint-1
hotpoint-2
hotpoint-3
hotpoint-4
Piccolo XS machine features Piccolo XS machine features

Piccolo XS machine features

TRYB 1 MIN ECO

Piccolo XS oferuje energooszczędny tryb eco, który automatycznie wyłącza urządzenie po przygotowaniu napoju jeśli nie jest używane przez 1 minutę (klasa A pod względem zużycia energii).

Piccolo XS machine features

BEZ BAŁAGANU I BEZ KOMPLIKACJI

Życie wymaga natężonej pracy – przygotowanie kawy nie powinno. W Piccolo XS, mielona kawa pozostaje w kapsułce, oszczędzając Ci bałaganu.

Piccolo XS machine features

HIGH PRESSURE

Our high pressure system up to 15 bar enables professional preparation of coffee with a thick, velvety crema.

Piccolo XS machine features

HOT OR COLD? ONE AND SECOND!

Piccolo XS allows you to prepare all types of coffee, including our novelty - iced cappuccino. Discover new possibilities.

Piccolo XS machine features

PLAY AND CHOOSE

It is enough to insert the appropriate capsule and set the hand lever in the correct position depending on the amount of water. Your favorite drink will be ready in less than a minute 

Piccolo XS machine features

TRYB 5 MIN ECO

Twój Drop oferuje energooszczędny tryb eco, który automatycznie wyłącza urządzenie po przygotowaniu napoju jeśli nie jest używane przez 5 minut (klasa A pod względem zużycia energii).

Piccolo XS machine features

SYGNALIZACJA ODKAMIENIANIA

Dzięki wbudowanemu systemowi sygnalizacji, odkamienianie nigdy nie było równie proste. Gdy włącznik zaświeci się na pomarańczowo, wiesz, że pora odkamienić ekspres, aby działał jak nowy.

Piccolo XS machine features Na gorąco i na zimno

Twój ekspres Mini Me jest tak wszechstronny, że pozwala na przygotowanie również pysznych zimnych napojów w prosty sposób.

Piccolo XS machine features Automatyczny

Kompaktowy i automatyczny ekspres NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me o nowoczesnym wyglądzie będzie współgrał z Twoim wyjątkowym stylem. Dostępny w 4 kolorach, Mini Me to filigranowe wymiary 16cm (szer.) x 31cm (wys.) x 24cm (gł.).

Piccolo XS machine features TRYB ECO

Praktyczny tryb eco autymatycznie wyłącza NESCAFÉ® Dolce Gusto® Melody 3 po 5-minutowej bezczynności, plasując urządzenie w klasie A pod względem zużycia energii.

Piccolo XS machine features System wysokiego ciśnienia

Przygotowuj profesjonalnej jakości kawę z gęstą, aksamitną cremą dzięki systemowi wysokiego ciśnienia (do 15 barów).

OD RAZU GO POKOCHASZ

Mały ekspres z dużymi możliwościami. Dzięki funkcji parzenia pod wysokim ciśnieniem, Piccolo przygotowuje kawę i inne napoje  dokładnie tak, jak lubisz. Wystarczy kilka sekund, aby przygotować swój idealny napój.  

Waga

2,0 kg

Wysokość ekspresu

27,6 cm

Producent ekspresu

Krups

Moc ekspresu

1500 W

Pojemność zbiornika na wodę

0,8 l

PRZEJDŹMY DO DANYCH TECHNICZNYCH

Sprawdź wszystkie szczegóły swojego ekspresu

Chcę wiedzieć więcej o tym ekspresie

Szerokość ekspresu

13,6 cm

Głębokość ekspresu

26,6 cm

Regulacja dozowania

Dźwignia

Napięcie

220 V

Gwarancja ekspresu

1 rok

Napisz własną recenzję

NESCAFE® Dolce Gusto® umożliwia konsumentom wystawianie opinii o swoich produktach i zapewnia dostęp do wystawionych przez konsumentów opinii o swoich produktach, jednakże na ten moment NESCAFE® Dolce Gusto® nie może zapewnić, czy publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli. Wyłącznie zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się lub Załóż konto.