You have reached the website

Piccolo XS ekspres do kawy biały marki KRUPS® KP1A01

Manualny, filigranowy ekspres do kawy na kapsułki NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo XS o kompaktowym, nowoczesnym kształcie. Zaprojektowany, aby dopasować się do każdej kuchni. Dostępny w trzech kolorach.

379,00 zł
379,00
 • Szczegóły
 • Instrukcja użytkownika
 • Gwarancja
 • Recenzje i Oceny
 • Specyfikacja
Filigranowy ekspres do kawy na kapsułki NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo XS o kompaktowym, nowoczesnym kształcie. Zaprojektowany, aby dopasować się do każdej kuchni, bo jego wymiary to tylko : 14cm (szer.) x 28cm (wys.) x 27cm (gł). Dostępny w trzech kolorach.
manualny ekspres ciśnieniowy Aby przygotować kawę, wystarczy włożyć odpowiednią kapsułkę i ustawić ręczną dźwignię we właściwej pozycji. Szybki system podgrzewania wody osiąga odpowiednią temperaturę już po 30 sekundach, dzięki czemu Twoja ulubiona kawa jest gotowa bardzo szybko.
system wysokiego ciśnienia 15 barów System wysokiego ciśnienia (do 15 barów) umożliwia profesjonalne przygotowanie kawy pokrytej gęstą, aksamitną pianką (cremą).
hermetycznie zamknięta kawa w kapsułkach Zachwycaj się bogactwem aromatów w każdej filiżance kawy dzięki hermetycznie zamkniętym kapsułkom, które zachowują świeżość kawy.
szeroki wybór kaw i napojów w kapsułkach Wybieraj spośród ponad 30 wyśmienitych kaw. Od wyrazistego Ristretto, intensywnego Espresso, aromatycznego Lungo, czy też pełnego w smaku Grande, aż po gorące czekolady, herbaty i inne napoje.
napoje na gorąco i zimno Ekspres Piccolo XS może przygotować nie tylko gorące napoje, lecz również kawy i herbaty na zimno.
tryb eco, niskie zużycie energii Wygodny tryb zasilania Eco wyłączy automatycznie twój ekspres NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo XS po minucie bezczynności. Ekspres ten ma zużycie energii w klasie A.
dwa lata gwarancji Dzięki 2 letniej gwarancji, nie musisz się martwić o swój ekspres.
ziarna kawy, ekspres manualny piccolo

Proszę kliknij poniżej link do pobrania instrukcji obsługi

MIĘDZYNARODOWE WARUNKI OGRANICZONEJ GWARANCJI KRUPS

 

 

Gwarancja
Gwarantem tego produktu jest KRUPS (adres i dane firmy znajdują się w spisie krajów dołączonych do Międzynarodowej Karty Gwarancyjnej KRUPS). Gwarancja obejmuje wady fabryczne materiałów lub jakość wykonania, wykryte w ciągu dwóch lat od daty zakupu produktu.

Międzynarodowa gwarancja producenta jest dodatkowym dokumentem i nie ogranicza innych praw konsumenckich.

Międzynarodowa gwarancja producenta pokrywa wszystkie koszty związane z przywróceniem niesprawnego produktu do stanu odpowiadąjacego jego oryginalnym właściwościom, poprzez naprawę lub wymianę uszkodzonych części. Decyzja KRUPS, zamiast naprawy produktu może nastąpić jego wymiana na nowy egzemplarz. Zobowiązania KRUPS jak i prawa konsumenta wynikające z niniejszej gwarancji ograniczają się wyłącznie do tego typu naprawy lub wymiany.

 

Warunki & wyjątki
Międzynarodowa gwarancja KRUPS ważna jest przez okres właściwy dla kraju wymienionego w załączonej liście krajów, za okazaniem ważnego dowodu zakupu. Produkt może być dostarczony bezpośrednio do autoryzowanego punktu serwisowego lub zabezpieczony i następnie przesłany odpowiednią przesyłką do autoryzowanego punktu serwisowego.
Pełne dane adresowe autoryzowanych punktów serwisowych w każdym z krajów wymienione są na stronach internetowych KRUPS (www.KRUPS.com) lub można je uzyskać dzwoniąc na właściwy numer telefonu podany w załączonej liście krajów.
KRUPS nie jest zobowiązany do naprawy lub wymiany produktu jeśli nie zostanie przedłożony ważny dowód jego zakupu.
Gwarancją nie są objęte zniszczenia mogące powstać jako rezultat niewłaściwego użytkowania, zaniedbania lub nieprzestrzegania instrukcji KRUPS, podłączenia pod napiłcie inne niż zaznaczone na produkcie, lub ingerencje i nieautoryzowane naprawy. Gwarancja również nie pokrywa normalnego zużycia, konserwacji lub wymiany części eksploatacyjnych oraz:
- użycia złego rodzaju wody

- zakamienienia (proces odkamieniania musi być przeprowadzany zgodnie z instrukcjł obsługi)

- usunięcia uszkodzeń powstałych przez składniki wody, brud lub owady w produkcie

- uszkodzeń mechanicznych, przeciążenia produktu

- zniszczeń powstałych na skutek nieprawidłowego napięcia zasilajacego lub częstotliwości

- wypadków takich jak pożar, powódź, uderzenie pioruna itp.

- profesjonalnego lub komercyjnego użycia

- zniszczenia części szklanych lub porcelanowych

- wymiany części eksploatacyjnych

 

Niniejsza gwarancja nie ma zastosowania w przypadku produktów z naruszoną plombą gwarancyjną oraz zniszczeń powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania i konserwacji, z winy złego zapakowania przez właściciela lub zniszczeń powstałych w transporcie z winy jakiegokolwiek przewoźnika.

Międzynarodowa gwarancja KRUPS dotyczy produktów zakupionych w jednym z krajów wymienionych w zalączonym spisie krajów, używanych wyłącznie w warunkach domowych, w krajach wymienionych w liście krajów. W przypadku gdy produkt został zakupiony w jednym z wymienionych krajów i jest używany w innym, będącym na liście

a) Okres trwania międzynarodowej gwarancji KRUPS jest taki, jaki obowiązuje w kraju, w którym produkt jest używany, nawet jeśli został zakupiony on w kraju gdzie okres gwarancji jest inny.

b) Międzynarodowa gwarancja KRUPS nie ma zastosowania w przypadku niezgodnosci zakupionego produktu z lokalnymi warunkami takimi jak: napięcie prądu, częstotliwość, rodzaj wtyczki zasilającej lub innych technicznych wlaściwości.

c) Proces naprawy produktu zakupionego w innym kraju niż jest on używany może trwać dłużej, jeśli produkt nie jest sprzedawany przez KRUPS w tym kraju.

d) W przypadku, kiedy produkt jest nienaprawialny międzynarodowa gwarancja KRUPS ogranicza się do wymiany na podobny produkt lub, jeśli to możliwe, produkt o tej samej wartości.

Prawa Konsumenckie
Niniejsza gwarancja KRUPS nie ma wplywu na prawa konsumenckie; prawa te nie moga byc anulowane ani ograniczone. Dotyczy to równiez praw uzyskanych od sprzedawcy, od którego konsument zakupil produkt. Niniejsza gwarancja daje konsumentowi okreslone prawa, moze on takze korzystac z innych praw specyficznych dla konkretnych stanów lub krajów. Zgodnie ze swoja decyzja konsument może domagać się uznania któregos z tych praw.

 

Dodatkowe informacje
Akcesoria, części eksploatacyjne oraz inne części zapasowe, jeżeli są lokalnie dostępne, można nabyć droga opisana na stronach internetowych KRUPS Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową.

Pozycja 31 do 40 z 55

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6

Ogólna ocena


(4.95 w skali do 5)

Skala ocen

5 gwiazdki
53 recenzji
4 gwiazdki
1 recenzji
3 gwiazdki
(0)
2 gwiazdki
1 recenzji
1 gwiazdka
(0)

10 recenzji

Pozycja 31 do 40 z 55

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
Świetny ekspres do każdego wnętrza

Ekspres sprawdzi się w każdej kuchni , ma ciekawy i nowoczesny design. Intuicyjna obsługa, dziecinnie prosta! Między kawa z ekspresu na kapsułki A np automatycznym - różnica jest niewyczuwalna , jest pyszna, aromatyczna . Duży wybór kapsułek pozwala na znalezienie ulubionego smaku kawy, od mocnego espresso po delikatne latte.

Ocenione przez Malwina (Opublikowano 24/10/2019)
Ekspres

Mały, poręczny, łatwy w użytkowaniu, szybki w czyszczeniu, kawa jest świeża i aromatyczna. Duży wybór kawy

Ocenione przez Paula_wiki_nela (Opublikowano 24/10/2019)
Rewelacyjne urządzenie

Od kilkunastu dni jestem szczęśliwym użytkownikiem owego ekspresu i z czystym sumieniem mogę polecić go każdemu. Bardzo prosty w obsłudze, zajmuje niewiele miejsca ( co jest istotne w małych blokowych kuchniach) i co najważniejsze przygotowuje pyszną kawę. Moim zdaniem to najlepszy kapsułkowy ekspres, który zadowoli każdego smakosza kawy ;)

Ocenione przez zizulka92 (Opublikowano 23/10/2019)
Polecam

Express jest zgrabniutki więc to plus ponieważ zajmuje mało miejsca.,szybko przygotowywuje napoje, i do najważniejsze ma cudowny design.

Ocenione przez Klaudia (Opublikowano 23/10/2019)
Ekspres doskonały!

Ekspres Piccolo XS jest najmniejszym ekspresem od Nescafe, ale produkuje „wielką” kawę. Sposób przygotowania kawy jest bardzo prosty, wystarczy tylko użyć wody i kapsułk, a już po kilku chwilach możemy delektować się doskonałym aromatem. Plus za minimalistyczny design, ekspres będzie pasował do każdego wnętrza. Jednak najbardziej doceniam szeroką ofertę kapsułkową… to niesamowite, że we własnym mieszkaniu mogę wyczarować kawę jak z prawdziwej kawiarni!

Ocenione przez anacrumb (Opublikowano 23/10/2019)
swietny ekspres do kawy

Pyszna kawa z ekspresu Piccolo xs umila mi kazdy dzien. pyszny smak ,bardzo duzy wybór kapsulek. ekspres łatwy i szybki w obsludze, do tego nieduzy wiec zmiesci sie w kazdej kuchni :) polecam !

Ocenione przez Angelika (Opublikowano 22/10/2019)
Mój najlepszy przyjaciel!

Uwielbiam go za szybkość pracy, za jego rozmiary, bo mieści się wszędzie, i za niesamowity smak, aromat i intensywność kawy- bo dorównuje w tym najlepszym, świeżo zmielonym i parzonym kawom ziarnistym.

Ocenione przez Nikaa92 (Opublikowano 22/10/2019)
Najlepszy ekspres jaki miałam

Został on zaprojektowany z myślą dopasowania się do małej kuchni. I tutaj wielkie brawa, pasuje idealnie do każdego wnętrza. Nie da się ukryć, ze ekspres posiada niecodzienny design - i właśnie to czyni go wyjątkowym. Jego kompaktowy rozmiar sprawia, że jest stylowy i bardzo funkcjonalny. Bardzo istotną kwestią jest fakt, że posiada system ciśnieniowy aż do 15 barów ! co pozwala nam na profesjonalne przygotowanie różnych kaw z aksamitną i smaczną pianką. Moje odczucia po tygodniu użytkowania tego ekspresu są pozytywne. Już teraz wiem, że muszę zrobić duże zapasy kapsułek :)

Ocenione przez Klaudia (defineclose) (Opublikowano 22/10/2019)
super produkt

jestem bardzo zadowolona z ekspresu, robi pyszna kawke w kilka chwil, jest poreczny, zmiesci sie wszedzie, łatwy w obsłudze a smak kawy jest nie powtarzalny. polecam!

Ocenione przez fpaulinaa (Opublikowano 21/10/2019)
Dla mnie super!

Uwielbiam kawę, a dzięki ekspresowi Dolce Gusto mogę ją mieć w niecałą minutę! Ekspres jest zgrabny, bardzo ładnie się prezentuje oraz jest banalnie prosty w obsłudze, a kawa...jest po prostu przepyszna. Wybór kapsułek jest ogromny, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Jestem bardzo zadowolona!

Ocenione przez Joanna WB (Opublikowano 21/10/2019)

Pozycja 31 do 40 z 55

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6

Napisz recenzję

Oceny i komentarze mogą wystawiać tylko zarejestrowani użytkownicy. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Producent ekspresu Krups®
Model KP1A01
Pojemność zbiornika na wodę 0.8 l
Pojemnik na zużyte kapsuły Nie
Sygnalizacja odkamieniania Tak
Stalowa podstawka Nie
Wysokość ekspresu (cm) 28
Szerokość ekspresu (cm) 14
Długość ekspresu (cm) 27
Waga (kg) ~2 kg
Moc ekspresu 1340 - 1600 W
Napięcie 220-240 V, 50/60 Hz
Gwarancja ekspresu 2 lata
Oszczędzanie energii Tak
Na gorąco / Na zimno Tak
Różne rodzaje napojów Tak
Wysokie ciśnienie do 15 barów
Funkcja XL Nie