You have reached the website

Piccolo XS ekspres do kawy czarny marki KRUPS® KP1A08

Manualny, filigranowy ekspres do kawy na kapsułki NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo XS o kompaktowym, nowoczesnym kształcie. Zaprojektowany, aby dopasować się do każdej kuchni. Dostępny w trzech kolorach.

379,00 zł
379,00
 • Szczegóły
 • Instrukcja użytkownika
 • Gwarancja
 • Recenzje i Oceny
 • Specyfikacja
Filigranowy ekspres do kawy na kapsułki NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo XS o kompaktowym, nowoczesnym kształcie. Zaprojektowany, aby dopasować się do każdej kuchni, bo jego wymiary to tylko : 14cm (szer.) x 28cm (wys.) x 27cm (gł). Dostępny w trzech kolorach.
manualny ekspres ciśnieniowy Aby przygotować kawę, wystarczy włożyć odpowiednią kapsułkę i ustawić ręczną dźwignię we właściwej pozycji. Szybki system podgrzewania wody osiąga odpowiednią temperaturę już po 30 sekundach, dzięki czemu Twoja ulubiona kawa jest gotowa bardzo szybko.
system wysokiego ciśnienia 15 barów System wysokiego ciśnienia (do 15 barów) umożliwia profesjonalne przygotowanie kawy pokrytej gęstą, aksamitną pianką (cremą).
hermetycznie zamknięta kawa w kapsułkach Zachwycaj się bogactwem aromatów w każdej filiżance kawy dzięki hermetycznie zamkniętym kapsułkom, które zachowują świeżość kawy.
szeroki wybór kaw i napojów w kapsułkach Wybieraj spośród ponad 30 wyśmienitych kaw. Od wyrazistego Ristretto, intensywnego Espresso, aromatycznego Lungo, czy też pełnego w smaku Grande, aż po gorące czekolady, herbaty i inne napoje.
napoje na gorąco i zimno Ekspres Piccolo XS może przygotować nie tylko gorące napoje, lecz również kawy i herbaty na zimno.
tryb eco, niskie zużycie energii Wygodny tryb zasilania Eco wyłączy automatycznie twój ekspres NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo XS po minucie bezczynności. Ekspres ten ma zużycie energii w klasie A.
dwa lata gwarancji Dzięki 2 letniej gwarancji, nie musisz się martwić o swój ekspres.
ziarna kawy, ekspres manualny piccolo

Proszę kliknij poniżej link do pobrania instrukcji obsługi

MIĘDZYNARODOWE WARUNKI OGRANICZONEJ GWARANCJI KRUPS

 

 

Gwarancja
Gwarantem tego produktu jest KRUPS (adres i dane firmy znajdują się w spisie krajów dołączonych do Międzynarodowej Karty Gwarancyjnej KRUPS). Gwarancja obejmuje wady fabryczne materiałów lub jakość wykonania, wykryte w ciągu dwóch lat od daty zakupu produktu.

Międzynarodowa gwarancja producenta jest dodatkowym dokumentem i nie ogranicza innych praw konsumenckich.

Międzynarodowa gwarancja producenta pokrywa wszystkie koszty związane z przywróceniem niesprawnego produktu do stanu odpowiadąjacego jego oryginalnym właściwościom, poprzez naprawę lub wymianę uszkodzonych części. Decyzja KRUPS, zamiast naprawy produktu może nastąpić jego wymiana na nowy egzemplarz. Zobowiązania KRUPS jak i prawa konsumenta wynikające z niniejszej gwarancji ograniczają się wyłącznie do tego typu naprawy lub wymiany.

 

Warunki & wyjątki
Międzynarodowa gwarancja KRUPS ważna jest przez okres właściwy dla kraju wymienionego w załączonej liście krajów, za okazaniem ważnego dowodu zakupu. Produkt może być dostarczony bezpośrednio do autoryzowanego punktu serwisowego lub zabezpieczony i następnie przesłany odpowiednią przesyłką do autoryzowanego punktu serwisowego.
Pełne dane adresowe autoryzowanych punktów serwisowych w każdym z krajów wymienione są na stronach internetowych KRUPS (www.KRUPS.com) lub można je uzyskać dzwoniąc na właściwy numer telefonu podany w załączonej liście krajów.
KRUPS nie jest zobowiązany do naprawy lub wymiany produktu jeśli nie zostanie przedłożony ważny dowód jego zakupu.
Gwarancją nie są objęte zniszczenia mogące powstać jako rezultat niewłaściwego użytkowania, zaniedbania lub nieprzestrzegania instrukcji KRUPS, podłączenia pod napiłcie inne niż zaznaczone na produkcie, lub ingerencje i nieautoryzowane naprawy. Gwarancja również nie pokrywa normalnego zużycia, konserwacji lub wymiany części eksploatacyjnych oraz:
- użycia złego rodzaju wody

- zakamienienia (proces odkamieniania musi być przeprowadzany zgodnie z instrukcjł obsługi)

- usunięcia uszkodzeń powstałych przez składniki wody, brud lub owady w produkcie

- uszkodzeń mechanicznych, przeciążenia produktu

- zniszczeń powstałych na skutek nieprawidłowego napięcia zasilajacego lub częstotliwości

- wypadków takich jak pożar, powódź, uderzenie pioruna itp.

- profesjonalnego lub komercyjnego użycia

- zniszczenia części szklanych lub porcelanowych

- wymiany części eksploatacyjnych

 

Niniejsza gwarancja nie ma zastosowania w przypadku produktów z naruszoną plombą gwarancyjną oraz zniszczeń powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania i konserwacji, z winy złego zapakowania przez właściciela lub zniszczeń powstałych w transporcie z winy jakiegokolwiek przewoźnika.

Międzynarodowa gwarancja KRUPS dotyczy produktów zakupionych w jednym z krajów wymienionych w zalączonym spisie krajów, używanych wyłącznie w warunkach domowych, w krajach wymienionych w liście krajów. W przypadku gdy produkt został zakupiony w jednym z wymienionych krajów i jest używany w innym, będącym na liście

a) Okres trwania międzynarodowej gwarancji KRUPS jest taki, jaki obowiązuje w kraju, w którym produkt jest używany, nawet jeśli został zakupiony on w kraju gdzie okres gwarancji jest inny.

b) Międzynarodowa gwarancja KRUPS nie ma zastosowania w przypadku niezgodnosci zakupionego produktu z lokalnymi warunkami takimi jak: napięcie prądu, częstotliwość, rodzaj wtyczki zasilającej lub innych technicznych wlaściwości.

c) Proces naprawy produktu zakupionego w innym kraju niż jest on używany może trwać dłużej, jeśli produkt nie jest sprzedawany przez KRUPS w tym kraju.

d) W przypadku, kiedy produkt jest nienaprawialny międzynarodowa gwarancja KRUPS ogranicza się do wymiany na podobny produkt lub, jeśli to możliwe, produkt o tej samej wartości.

Prawa Konsumenckie
Niniejsza gwarancja KRUPS nie ma wplywu na prawa konsumenckie; prawa te nie moga byc anulowane ani ograniczone. Dotyczy to równiez praw uzyskanych od sprzedawcy, od którego konsument zakupil produkt. Niniejsza gwarancja daje konsumentowi okreslone prawa, moze on takze korzystac z innych praw specyficznych dla konkretnych stanów lub krajów. Zgodnie ze swoja decyzja konsument może domagać się uznania któregos z tych praw.

 

Dodatkowe informacje
Akcesoria, części eksploatacyjne oraz inne części zapasowe, jeżeli są lokalnie dostępne, można nabyć droga opisana na stronach internetowych KRUPS Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową.

Pozycja 51 do 60 z 61

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. ...
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7

Ogólna ocena


(4.90 w skali do 5)

Skala ocen

5 gwiazdki
56 recenzji
4 gwiazdki
4 recenzji
3 gwiazdki
1 recenzji
2 gwiazdki
(0)
1 gwiazdka
(0)

10 recenzji

Pozycja 51 do 60 z 61

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. ...
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
Super

Uwielbiam kawy Dolce Gusto. Wygodna i łatwa obsługa ekspresu. Teraz uwielbiam częstować kawą przyjaciół i rodzinę. Jestem bardzo zadowolona z urządzenia. Piękne wygląda w kuchni i zajmuje mało miejsca. Polecam.

Ocenione przez gianna.sandy_home (Opublikowano 20/10/2019)
Super ekspres

Ekspres jest mały i wyglada bardzo stylowo. Czyszczenie i obsługa jest bardzo prosta. Jedynym minusem jest głośna praca urządzenia.

Ocenione przez Dorota (Opublikowano 18/10/2019)
Polecam każdemu!

Super sprawa, jeśli chce się napić fajnej kawy, jak prosto z kawiarni. Ekspres jest mały i bardzo ładnie wyglada. Czyszczenie jest banalnie proste i szybkie. Jedynym minusem jest dość głośna praca urządzenia.

Ocenione przez Dorota (Opublikowano 18/10/2019)
Fajny i zgrabny

Bardzo pomocny w domu, do tej pory nie miałam ekspresu i gdybym miała kupować to tylko na kapsułki,których jest duży wybór. Ekspres jest malutki i bardzo prosty w obsłudze,intuicyjny i przemyślany. Napoje zarówno ciepłe jaki zimne robi się bardzo szybko i są smaczne,a woda nagrzewa się do odpowiedniej temperatury. Małym minusem jest głośność jego pracy, ale można się do tego przyzwyczaić. Ogólnie fajny i ładny ekspres,który świetnie się u nas sprawdza zwłaszcza do picia "cacao" przez dzieciaki :)

Ocenione przez lawendowam (Opublikowano 18/10/2019)
Ekspres marzenie

Użytkuję ekspres od około 2 tygodni i muszę przyznać, że totalnie mnie zaskoczył! Ekspres jest bardzo praktyczny, łatwy w użyciu, funkcjonalny, zmieści się nawet do najmniejszej kuchni - nie tracąc na jakości przygotowywanych kaw i napojów. To co jest absolutnym fenomenem - to szybkość przygotowywania kaw! Zrobienie pysznego espresso, cappuccino czy latte to maksymalnie 20-30 sekund! Polecam bez zastanawiania się! :)

Ocenione przez Alemar (Opublikowano 18/10/2019)
Klasa i prostota

Ekspress Piccolo XS jest dla mnie jednym z największych hitów Nescafe Dolce Gusto. Jego design i wielkość sprawia, że idealnie wpasuje się do każdej kuchni. Przygotowywanie kawy jest bardzo proste, ze względu na to, iż sprzęt jest bardzo intuicyjny. Napój mozna zrobić zarówno na ciepło jak i zimno w mniej niz minutę. Różne poziomy pozwalają na przygotowanie wielu kaw co dużo uproszcza.

Ocenione przez Zpamietnikakluski (Opublikowano 18/10/2019)
Świetny produkt

Oprócz przepysznej kawy, przygotowanej w kilka chwil, mamy do czynienia z naprawdę świetnym pod względem wizualnym i technicznym ekspresem. Jest niezywkle łatwy w obsłudze. Aromat i wygląd przygotowanych z pomocą ekspresa kaw, niczym nie odbiega od tych kawiarnianych, dzięki czemu swoją małą kawiarnię, stworzyłam we własnym domu.

Ocenione przez Daarkaaa (Opublikowano 17/10/2019)
Piękny produkt

Idealny ekspres do biało czarnej kuchni. Wpakował się idealnie a kawa z niego smakuje bardzo dobrze. Cudowny jest też aromat.

Ocenione przez Monika (Opublikowano 17/10/2019)
Uwielbiam ten ekspres

Jestem mile zaskoczona tym, że z tak malutkiego ekspresu można przygotować prawdziwą aromatyczną kawę. Trwa to maksymalnie minutę i jest dziecinnie proste. Aż chce się przyjmować gości i częstować ich świetną kawką. Wybór kapsułek jest tak duży, że to poprostu bajka. Polecam :)

Ocenione przez Lenadia (Opublikowano 17/10/2019)
Ekspres idealny

Idealny ekspres cechuje się wieloma ważnymi elementami. Ładny design, pyszna, ciepła kawa, szybkie przygotowywanie, różnorodność smaków. Taki właśnie jest Piccolo XS. Kawa przygotowywana jest w krótką chwilę, co jest dla mnie bardzo istotne, zwłaszcza z samego rana.

Ocenione przez Daria (Opublikowano 17/10/2019)

Pozycja 51 do 60 z 61

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. ...
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7

Napisz recenzję

Oceny i komentarze mogą wystawiać tylko zarejestrowani użytkownicy. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Producent ekspresu Krups®
Model KP1A08
Pojemność zbiornika na wodę 0.8 l
Pojemnik na zużyte kapsuły Nie
Sygnalizacja odkamieniania Tak
Stalowa podstawka Nie
Wysokość ekspresu (cm) 28
Szerokość ekspresu (cm) 14
Długość ekspresu (cm) 27
Waga (kg) ~2 kg
Moc ekspresu 1340 - 1600 W
Napięcie 220-240 V, 50/60 Hz
Gwarancja ekspresu 2 lata
Oszczędzanie energii Tak
Na gorąco / Na zimno Tak
Różne rodzaje napojów Tak
Wysokie ciśnienie do 15 barów
Funkcja XL Nie