You have reached the website

Piccolo XS ekspres do kawy czarny marki KRUPS® KP1A08

Manualny, filigranowy ekspres do kawy na kapsułki NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo XS o kompaktowym, nowoczesnym kształcie. Zaprojektowany, aby dopasować się do każdej kuchni. Dostępny w trzech kolorach.

379,00 zł
379,00
 • Szczegóły
 • Instrukcja użytkownika
 • Gwarancja
 • Recenzje i Oceny
 • Specyfikacja
Filigranowy ekspres do kawy na kapsułki NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo XS o kompaktowym, nowoczesnym kształcie. Zaprojektowany, aby dopasować się do każdej kuchni, bo jego wymiary to tylko : 14cm (szer.) x 28cm (wys.) x 27cm (gł). Dostępny w trzech kolorach.
manualny ekspres ciśnieniowy Aby przygotować kawę, wystarczy włożyć odpowiednią kapsułkę i ustawić ręczną dźwignię we właściwej pozycji. Szybki system podgrzewania wody osiąga odpowiednią temperaturę już po 30 sekundach, dzięki czemu Twoja ulubiona kawa jest gotowa bardzo szybko.
system wysokiego ciśnienia 15 barów System wysokiego ciśnienia (do 15 barów) umożliwia profesjonalne przygotowanie kawy pokrytej gęstą, aksamitną pianką (cremą).
hermetycznie zamknięta kawa w kapsułkach Zachwycaj się bogactwem aromatów w każdej filiżance kawy dzięki hermetycznie zamkniętym kapsułkom, które zachowują świeżość kawy.
szeroki wybór kaw i napojów w kapsułkach Wybieraj spośród ponad 30 wyśmienitych kaw. Od wyrazistego Ristretto, intensywnego Espresso, aromatycznego Lungo, czy też pełnego w smaku Grande, aż po gorące czekolady, herbaty i inne napoje.
napoje na gorąco i zimno Ekspres Piccolo XS może przygotować nie tylko gorące napoje, lecz również kawy i herbaty na zimno.
tryb eco, niskie zużycie energii Wygodny tryb zasilania Eco wyłączy automatycznie twój ekspres NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo XS po minucie bezczynności. Ekspres ten ma zużycie energii w klasie A.
dwa lata gwarancji Dzięki 2 letniej gwarancji, nie musisz się martwić o swój ekspres.
ziarna kawy, ekspres manualny piccolo

Proszę kliknij poniżej link do pobrania instrukcji obsługi

MIĘDZYNARODOWE WARUNKI OGRANICZONEJ GWARANCJI KRUPS

 

 

Gwarancja
Gwarantem tego produktu jest KRUPS (adres i dane firmy znajdują się w spisie krajów dołączonych do Międzynarodowej Karty Gwarancyjnej KRUPS). Gwarancja obejmuje wady fabryczne materiałów lub jakość wykonania, wykryte w ciągu dwóch lat od daty zakupu produktu.

Międzynarodowa gwarancja producenta jest dodatkowym dokumentem i nie ogranicza innych praw konsumenckich.

Międzynarodowa gwarancja producenta pokrywa wszystkie koszty związane z przywróceniem niesprawnego produktu do stanu odpowiadąjacego jego oryginalnym właściwościom, poprzez naprawę lub wymianę uszkodzonych części. Decyzja KRUPS, zamiast naprawy produktu może nastąpić jego wymiana na nowy egzemplarz. Zobowiązania KRUPS jak i prawa konsumenta wynikające z niniejszej gwarancji ograniczają się wyłącznie do tego typu naprawy lub wymiany.

 

Warunki & wyjątki
Międzynarodowa gwarancja KRUPS ważna jest przez okres właściwy dla kraju wymienionego w załączonej liście krajów, za okazaniem ważnego dowodu zakupu. Produkt może być dostarczony bezpośrednio do autoryzowanego punktu serwisowego lub zabezpieczony i następnie przesłany odpowiednią przesyłką do autoryzowanego punktu serwisowego.
Pełne dane adresowe autoryzowanych punktów serwisowych w każdym z krajów wymienione są na stronach internetowych KRUPS (www.KRUPS.com) lub można je uzyskać dzwoniąc na właściwy numer telefonu podany w załączonej liście krajów.
KRUPS nie jest zobowiązany do naprawy lub wymiany produktu jeśli nie zostanie przedłożony ważny dowód jego zakupu.
Gwarancją nie są objęte zniszczenia mogące powstać jako rezultat niewłaściwego użytkowania, zaniedbania lub nieprzestrzegania instrukcji KRUPS, podłączenia pod napiłcie inne niż zaznaczone na produkcie, lub ingerencje i nieautoryzowane naprawy. Gwarancja również nie pokrywa normalnego zużycia, konserwacji lub wymiany części eksploatacyjnych oraz:
- użycia złego rodzaju wody

- zakamienienia (proces odkamieniania musi być przeprowadzany zgodnie z instrukcjł obsługi)

- usunięcia uszkodzeń powstałych przez składniki wody, brud lub owady w produkcie

- uszkodzeń mechanicznych, przeciążenia produktu

- zniszczeń powstałych na skutek nieprawidłowego napięcia zasilajacego lub częstotliwości

- wypadków takich jak pożar, powódź, uderzenie pioruna itp.

- profesjonalnego lub komercyjnego użycia

- zniszczenia części szklanych lub porcelanowych

- wymiany części eksploatacyjnych

 

Niniejsza gwarancja nie ma zastosowania w przypadku produktów z naruszoną plombą gwarancyjną oraz zniszczeń powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania i konserwacji, z winy złego zapakowania przez właściciela lub zniszczeń powstałych w transporcie z winy jakiegokolwiek przewoźnika.

Międzynarodowa gwarancja KRUPS dotyczy produktów zakupionych w jednym z krajów wymienionych w zalączonym spisie krajów, używanych wyłącznie w warunkach domowych, w krajach wymienionych w liście krajów. W przypadku gdy produkt został zakupiony w jednym z wymienionych krajów i jest używany w innym, będącym na liście

a) Okres trwania międzynarodowej gwarancji KRUPS jest taki, jaki obowiązuje w kraju, w którym produkt jest używany, nawet jeśli został zakupiony on w kraju gdzie okres gwarancji jest inny.

b) Międzynarodowa gwarancja KRUPS nie ma zastosowania w przypadku niezgodnosci zakupionego produktu z lokalnymi warunkami takimi jak: napięcie prądu, częstotliwość, rodzaj wtyczki zasilającej lub innych technicznych wlaściwości.

c) Proces naprawy produktu zakupionego w innym kraju niż jest on używany może trwać dłużej, jeśli produkt nie jest sprzedawany przez KRUPS w tym kraju.

d) W przypadku, kiedy produkt jest nienaprawialny międzynarodowa gwarancja KRUPS ogranicza się do wymiany na podobny produkt lub, jeśli to możliwe, produkt o tej samej wartości.

Prawa Konsumenckie
Niniejsza gwarancja KRUPS nie ma wplywu na prawa konsumenckie; prawa te nie moga byc anulowane ani ograniczone. Dotyczy to równiez praw uzyskanych od sprzedawcy, od którego konsument zakupil produkt. Niniejsza gwarancja daje konsumentowi okreslone prawa, moze on takze korzystac z innych praw specyficznych dla konkretnych stanów lub krajów. Zgodnie ze swoja decyzja konsument może domagać się uznania któregos z tych praw.

 

Dodatkowe informacje
Akcesoria, części eksploatacyjne oraz inne części zapasowe, jeżeli są lokalnie dostępne, można nabyć droga opisana na stronach internetowych KRUPS Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową.

Pozycja 41 do 50 z 61

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. ...
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7

Ogólna ocena


(4.90 w skali do 5)

Skala ocen

5 gwiazdki
56 recenzji
4 gwiazdki
4 recenzji
3 gwiazdki
1 recenzji
2 gwiazdki
(0)
1 gwiazdka
(0)

10 recenzji

Pozycja 41 do 50 z 61

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. ...
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
Polecam

Idealny ekspres Piccolo XS jest mały nie zajmuje dużo miejsca, więc znajdzie miejsce w dużej czy też małej kuchni i do tego piękny wygląd. Polecam, ponieważ jest praktyczny i funkcjonalny dla osób które uwielbiają kawę, czekoladę lub cappuccino. Gdy mam mało czasu , kawę mam zrobioną w bardzo krótkim czasie. Obsługa i czyszczenie jest bardzo proste i szybkie.

Ocenione przez Milas (Opublikowano 23/10/2019)
Dla mnie najlepszy

Jestem posiadaczką tego ekspresu i jestem z niego bardzo zadowolona. Jest na prawdę szybki, niezbyt głośny, w rozmiarze pasującym do każdej kuchni. Duży wybór smaków kaw plus proste w obsłudze urządzenie to dla zabieganej młodej mamy najlepsze co mogło się trafić.

Ocenione przez Daria_S (Opublikowano 22/10/2019)
Idealny do małego mieszkania

Dłuższy czas zastanawiałam się nad ekspresem kapsułkowym - głównie ze względu na koszta i gabaryty. Piccolo XS zaskoczyło mnie niewielkim wymiarem i prostą budową. Brak przycisku włączenia, ale system, który budził ekspres po tym jak otworzyłam komorę kapsułek jest moim zdaniem na plus. Obsługa jest bardzo łatwa, a wybór kaw ogromny - również alergicy znajdą coś dla siebie, co w moim przypadku miało wielkie znaczenie. Nie raz w moim budynku jak mamy awarię, nie ma możliwości zagrzania herbaty czy kawy - ekspres idealnie sprawdza się do obu, mimo że Dolce Gusto posiada tylko jedną herbatę w swojej ofercie, co jest chyba jedynym minusem tego ekspresu. Szczerze, przywykłam do niego i tego jak szybko potrafi przygotować kawę.

Ocenione przez elieau (Opublikowano 22/10/2019)
Renata.98

Kapsułkowy ekspres do kawy piccolo XS jest prosty w obsłudze dużym plusem jest jego mały rozmiar oraz gotowość do działania w krótkim czasie już pochwili możemy cieszyć sie pyszną kawą która Dzięki użyciu kapsułek Dolce Gusto ma wyrazisty smak i wspaniały aromat.

Ocenione przez Renata (Opublikowano 22/10/2019)
Ekspres do kawy jest ekstra

Nic dodać nic ująć kawa w tym ekspresie jest mega pyszna , nie wyobrażam sobie pić kawę nie z ekspresu ... Pyszna kawa , szybka i smaczna

Ocenione przez Agejjtaa (Opublikowano 22/10/2019)
Designerski ekspres dla wymagających!

Świetny produkt, niebanalnie prezentujący się w małej kuchni! Smak kawy - pierwsza klasa! Niczym nie odbiega od kaw z drogich kawiarni. Bardzo łatwy w użyciu i czyszczeniu! Po długich poszukiwaniach fajnego ekspresu - mój numer jeden!

Ocenione przez patix199 (Opublikowano 21/10/2019)
Super

Ekspres spełnia swoją funkcję perfekcyjnie. Czas przygotowania kawy jest naprawdę krótki,ekspres jest łatwy w obsłudze i do tego świetnie dopasowuje się do nawet małej kuchni. Smak przygotowanej kawy jest rewelacyjny, nie do opisania.

Ocenione przez Malwiii (Opublikowano 21/10/2019)
Pyszna kawa w kilka sekund

Ten zgrabny ekspres jest moim domowym baristom. Przygotowuje aromatyczną i efektowną kawę w kilka chwil. Ogromny wybór kaw sprawia, że codziennie mogę odkrywać nowe smaki. A na dodatek cena nie przyprawia o zawrót głowy.

Ocenione przez monix583 (Opublikowano 21/10/2019)
Szybki, malutki, parzy pyszną kawę

Polecam wszystkim ekspres Piccolo XS. Jest nie wielkich rozmiarów i w każdej kuchni można z nim urządzić kącik kawowy. Bardzo szybko jest gotowy do pracy zrobienie z nim kawy zajmuje sekundy co jest jego dużym plusem. Kawa jest aromatyczna i jest na prawdę ogromny wybór napojów które można w nim przyrządzić. Ja uwielbiam kawy białe Cappuccino i Latte macchiato to moje ulubione.

Ocenione przez Paulcia88 (Opublikowano 20/10/2019)
Super

Uwielbiam kawy Dolce Gusto. Wygodna i łatwa obsługa ekspresu. Teraz uwielbiam częstować kawą przyjaciół i rodzinę. Jestem bardzo zadowolona z urządzenia. Piękne wygląda w kuchni i zajmuje mało miejsca. Polecam.

Ocenione przez gianna.sandy_home (Opublikowano 20/10/2019)

Pozycja 41 do 50 z 61

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. ...
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7

Napisz recenzję

Oceny i komentarze mogą wystawiać tylko zarejestrowani użytkownicy. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Producent ekspresu Krups®
Model KP1A08
Pojemność zbiornika na wodę 0.8 l
Pojemnik na zużyte kapsuły Nie
Sygnalizacja odkamieniania Tak
Stalowa podstawka Nie
Wysokość ekspresu (cm) 28
Szerokość ekspresu (cm) 14
Długość ekspresu (cm) 27
Waga (kg) ~2 kg
Moc ekspresu 1340 - 1600 W
Napięcie 220-240 V, 50/60 Hz
Gwarancja ekspresu 2 lata
Oszczędzanie energii Tak
Na gorąco / Na zimno Tak
Różne rodzaje napojów Tak
Wysokie ciśnienie do 15 barów
Funkcja XL Nie