You have reached the website

Piccolo XS ekspres do kawy czarny marki KRUPS® KP1A08

Manualny, filigranowy ekspres do kawy na kapsułki NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo XS o kompaktowym, nowoczesnym kształcie. Zaprojektowany, aby dopasować się do każdej kuchni. Dostępny w trzech kolorach.

379,00 zł
379,00
 • Szczegóły
 • Instrukcja użytkownika
 • Gwarancja
 • Recenzje i Oceny
 • Specyfikacja
Filigranowy ekspres do kawy na kapsułki NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo XS o kompaktowym, nowoczesnym kształcie. Zaprojektowany, aby dopasować się do każdej kuchni, bo jego wymiary to tylko : 14cm (szer.) x 28cm (wys.) x 27cm (gł). Dostępny w trzech kolorach.
manualny ekspres ciśnieniowy Aby przygotować kawę, wystarczy włożyć odpowiednią kapsułkę i ustawić ręczną dźwignię we właściwej pozycji. Szybki system podgrzewania wody osiąga odpowiednią temperaturę już po 30 sekundach, dzięki czemu Twoja ulubiona kawa jest gotowa bardzo szybko.
system wysokiego ciśnienia 15 barów System wysokiego ciśnienia (do 15 barów) umożliwia profesjonalne przygotowanie kawy pokrytej gęstą, aksamitną pianką (cremą).
hermetycznie zamknięta kawa w kapsułkach Zachwycaj się bogactwem aromatów w każdej filiżance kawy dzięki hermetycznie zamkniętym kapsułkom, które zachowują świeżość kawy.
szeroki wybór kaw i napojów w kapsułkach Wybieraj spośród ponad 30 wyśmienitych kaw. Od wyrazistego Ristretto, intensywnego Espresso, aromatycznego Lungo, czy też pełnego w smaku Grande, aż po gorące czekolady, herbaty i inne napoje.
napoje na gorąco i zimno Ekspres Piccolo XS może przygotować nie tylko gorące napoje, lecz również kawy i herbaty na zimno.
tryb eco, niskie zużycie energii Wygodny tryb zasilania Eco wyłączy automatycznie twój ekspres NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo XS po minucie bezczynności. Ekspres ten ma zużycie energii w klasie A.
dwa lata gwarancji Dzięki 2 letniej gwarancji, nie musisz się martwić o swój ekspres.
ziarna kawy, ekspres manualny piccolo

Proszę kliknij poniżej link do pobrania instrukcji obsługi

MIĘDZYNARODOWE WARUNKI OGRANICZONEJ GWARANCJI KRUPS

 

 

Gwarancja
Gwarantem tego produktu jest KRUPS (adres i dane firmy znajdują się w spisie krajów dołączonych do Międzynarodowej Karty Gwarancyjnej KRUPS). Gwarancja obejmuje wady fabryczne materiałów lub jakość wykonania, wykryte w ciągu dwóch lat od daty zakupu produktu.

Międzynarodowa gwarancja producenta jest dodatkowym dokumentem i nie ogranicza innych praw konsumenckich.

Międzynarodowa gwarancja producenta pokrywa wszystkie koszty związane z przywróceniem niesprawnego produktu do stanu odpowiadąjacego jego oryginalnym właściwościom, poprzez naprawę lub wymianę uszkodzonych części. Decyzja KRUPS, zamiast naprawy produktu może nastąpić jego wymiana na nowy egzemplarz. Zobowiązania KRUPS jak i prawa konsumenta wynikające z niniejszej gwarancji ograniczają się wyłącznie do tego typu naprawy lub wymiany.

 

Warunki & wyjątki
Międzynarodowa gwarancja KRUPS ważna jest przez okres właściwy dla kraju wymienionego w załączonej liście krajów, za okazaniem ważnego dowodu zakupu. Produkt może być dostarczony bezpośrednio do autoryzowanego punktu serwisowego lub zabezpieczony i następnie przesłany odpowiednią przesyłką do autoryzowanego punktu serwisowego.
Pełne dane adresowe autoryzowanych punktów serwisowych w każdym z krajów wymienione są na stronach internetowych KRUPS (www.KRUPS.com) lub można je uzyskać dzwoniąc na właściwy numer telefonu podany w załączonej liście krajów.
KRUPS nie jest zobowiązany do naprawy lub wymiany produktu jeśli nie zostanie przedłożony ważny dowód jego zakupu.
Gwarancją nie są objęte zniszczenia mogące powstać jako rezultat niewłaściwego użytkowania, zaniedbania lub nieprzestrzegania instrukcji KRUPS, podłączenia pod napiłcie inne niż zaznaczone na produkcie, lub ingerencje i nieautoryzowane naprawy. Gwarancja również nie pokrywa normalnego zużycia, konserwacji lub wymiany części eksploatacyjnych oraz:
- użycia złego rodzaju wody

- zakamienienia (proces odkamieniania musi być przeprowadzany zgodnie z instrukcjł obsługi)

- usunięcia uszkodzeń powstałych przez składniki wody, brud lub owady w produkcie

- uszkodzeń mechanicznych, przeciążenia produktu

- zniszczeń powstałych na skutek nieprawidłowego napięcia zasilajacego lub częstotliwości

- wypadków takich jak pożar, powódź, uderzenie pioruna itp.

- profesjonalnego lub komercyjnego użycia

- zniszczenia części szklanych lub porcelanowych

- wymiany części eksploatacyjnych

 

Niniejsza gwarancja nie ma zastosowania w przypadku produktów z naruszoną plombą gwarancyjną oraz zniszczeń powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania i konserwacji, z winy złego zapakowania przez właściciela lub zniszczeń powstałych w transporcie z winy jakiegokolwiek przewoźnika.

Międzynarodowa gwarancja KRUPS dotyczy produktów zakupionych w jednym z krajów wymienionych w zalączonym spisie krajów, używanych wyłącznie w warunkach domowych, w krajach wymienionych w liście krajów. W przypadku gdy produkt został zakupiony w jednym z wymienionych krajów i jest używany w innym, będącym na liście

a) Okres trwania międzynarodowej gwarancji KRUPS jest taki, jaki obowiązuje w kraju, w którym produkt jest używany, nawet jeśli został zakupiony on w kraju gdzie okres gwarancji jest inny.

b) Międzynarodowa gwarancja KRUPS nie ma zastosowania w przypadku niezgodnosci zakupionego produktu z lokalnymi warunkami takimi jak: napięcie prądu, częstotliwość, rodzaj wtyczki zasilającej lub innych technicznych wlaściwości.

c) Proces naprawy produktu zakupionego w innym kraju niż jest on używany może trwać dłużej, jeśli produkt nie jest sprzedawany przez KRUPS w tym kraju.

d) W przypadku, kiedy produkt jest nienaprawialny międzynarodowa gwarancja KRUPS ogranicza się do wymiany na podobny produkt lub, jeśli to możliwe, produkt o tej samej wartości.

Prawa Konsumenckie
Niniejsza gwarancja KRUPS nie ma wplywu na prawa konsumenckie; prawa te nie moga byc anulowane ani ograniczone. Dotyczy to równiez praw uzyskanych od sprzedawcy, od którego konsument zakupil produkt. Niniejsza gwarancja daje konsumentowi okreslone prawa, moze on takze korzystac z innych praw specyficznych dla konkretnych stanów lub krajów. Zgodnie ze swoja decyzja konsument może domagać się uznania któregos z tych praw.

 

Dodatkowe informacje
Akcesoria, części eksploatacyjne oraz inne części zapasowe, jeżeli są lokalnie dostępne, można nabyć droga opisana na stronach internetowych KRUPS Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową.

Pozycja 31 do 40 z 61

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7

Ogólna ocena


(4.90 w skali do 5)

Skala ocen

5 gwiazdki
56 recenzji
4 gwiazdki
4 recenzji
3 gwiazdki
1 recenzji
2 gwiazdki
(0)
1 gwiazdka
(0)

10 recenzji

Pozycja 31 do 40 z 61

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
NAJLPESZY

Ekspres jest bardzo mały, dzięki czemu łatwo go przenieść i zrobić w każdym miejscu przepyszną kawę. Ma elegancji wygląd i pasuję do każdego wnętrza. I najważniejsze, robi przepyszną kawę oraz jest łatwy w obsłudze.

Ocenione przez stacjaorganizacja (Opublikowano 24/10/2019)
Gorąco polecam

Jestem bardzo zadowolona z tego modelu ekspresu, który zajmuje mało miejsca w kuchni. Kawę przygotowuje się w bardzo łatwy sposób a do tego wszystkiego bardzo szybko. Dodatkowym atutem jest różnorodność kapsułek. Uwielbiam kawę latte smakuje rewelacyjne i co najważniejsze nie muszę się martwić o czyszczenie go. Polecam!

Ocenione przez Stefania (Opublikowano 24/10/2019)
Dla mnie najlepszy

Piccolo XS to świetne rozwiązanie dla małych kuchni. Fajny, designerski wyglad i jego wielkość to jego zalety. Kawa robi się naprawdę szybko do tego nie zbyt głośno. Dzięki ekspresowi mam możliwość wypicia kawy jak z kawiarni nie wychodząc z domu.

Ocenione przez S_Daria (Opublikowano 24/10/2019)
Jakość i funkcjonalność

Ze względu ma rozmiar idealne rozwiązanie nawet w małej kuchni. Szybko gotowy do użytku (40s do nagrzania) i banalnie prosty w obsłudze . Duży wybór kaw , niestety niewiele dla wielbicieli herbat.Kawa , a szczególnie espresso, mocna i aromatyczna

Ocenione przez PaulinaEja (Opublikowano 23/10/2019)
Ekspres na kapsułki

Ekspres jest niezwykle łatwy i szybki w obsłudze - przygotowanie napoju jest kwestią niespełna minuty. Brakuje mi spieniacza na tradycyjne mleko i jest dość głośny. Bardzo ładny minimalistyczny design.

Ocenione przez Karolina (Opublikowano 23/10/2019)
Ekspres na miarę XXI

Ekspres Piccolo xs to produkt nowoczesny pod każdym względem. Nie tylko posiada oryginalny kształt, kolor ale również niewielkie wymiary, co jest wielką zaletą, gdyż zmieści się nawet w najmniejszej kuchni. Obsługa ekspresu jest bardzo czytelna i prosta. Odkąd ekspres stanął u mnie w kuchni, kawę serwuje mi mój ośmioletni syn. Urządzenie załącza się w parę sekund, a przyrządzenie ulubionego napoju zajmuje około minutę. Prócz tego ekspres jest energooszczędny i po kilku minutach samoczynnie się wyłącza. Kawa z ekspresu piccolo xs jest pyszna i aromatyczna I jej smak nie odbiega od smaku kaw przyrządzanych w innych ekspresach. Polecam

Ocenione przez Mcdusia89 (Opublikowano 23/10/2019)
Elegancki ekspres

Przepiękny mały ekspres, który zmieści się w każdej kuchni! Kawa prosto z ekspresu smakuje znakomicie - jak z kawiarni, kawa pyszna z aromatyczną pianką. Jedyny mały minus to taki, że ekspres jest głośny.

Ocenione przez Kasia P. (Opublikowano 23/10/2019)
Szybka smaczna kawa

Ekspres jest naprawdę okej. Można szybko zrobić smaczną kawę. Minusem jest brak automatycznego dozowania wody. Jednak ogólne wrażenie jest dobre.

Ocenione przez Klaudia (Opublikowano 23/10/2019)
Ekspres użytkuje od 3 tygodni i jestem bardzo zadowolona. Ma piękny wygląd, pasujący do nowoczesnych wnętrz i jest nie duży, więc można wszędzie go postawić. Jest prosty w obsłudze, za pomocą jednego przycisku można wyczarować ulubioną kawę. Minusem jest

Piękny ekspres i prosty w obsłudze

Ocenione przez Sylwiatko2 (Opublikowano 23/10/2019)
Najlepszy ekspres kapsułkowy

Ekspres niezmiernie przypadł mi do gustu, jestem zachwycona tym w jak szybki sposób można przygotować przepyszną kawę. Bardzo cicha praca, prosta wręcz intuicyjna obsługa. Ekspres zajmuje mało miejsca i prezentuje się niezwykle elegancko. Polecam każdemu miłośnikowo kawy, kapsułki są dostępne i jest ich spory wybór, każdy znajdzie swoją ulubioną kawę.

Ocenione przez Mammygusia (Opublikowano 23/10/2019)

Pozycja 31 do 40 z 61

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7

Napisz recenzję

Oceny i komentarze mogą wystawiać tylko zarejestrowani użytkownicy. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Producent ekspresu Krups®
Model KP1A08
Pojemność zbiornika na wodę 0.8 l
Pojemnik na zużyte kapsuły Nie
Sygnalizacja odkamieniania Tak
Stalowa podstawka Nie
Wysokość ekspresu (cm) 28
Szerokość ekspresu (cm) 14
Długość ekspresu (cm) 27
Waga (kg) ~2 kg
Moc ekspresu 1340 - 1600 W
Napięcie 220-240 V, 50/60 Hz
Gwarancja ekspresu 2 lata
Oszczędzanie energii Tak
Na gorąco / Na zimno Tak
Różne rodzaje napojów Tak
Wysokie ciśnienie do 15 barów
Funkcja XL Nie