You have reached the website

Piccolo XS ekspres do kawy czarny marki KRUPS® KP1A08

Manualny, filigranowy ekspres do kawy na kapsułki NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo XS o kompaktowym, nowoczesnym kształcie. Zaprojektowany, aby dopasować się do każdej kuchni. Dostępny w trzech kolorach.

379,00 zł
379,00
 • Szczegóły
 • Instrukcja użytkownika
 • Gwarancja
 • Recenzje i Oceny
 • Specyfikacja
Filigranowy ekspres do kawy na kapsułki NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo XS o kompaktowym, nowoczesnym kształcie. Zaprojektowany, aby dopasować się do każdej kuchni, bo jego wymiary to tylko : 14cm (szer.) x 28cm (wys.) x 27cm (gł). Dostępny w trzech kolorach.
manualny ekspres ciśnieniowy Aby przygotować kawę, wystarczy włożyć odpowiednią kapsułkę i ustawić ręczną dźwignię we właściwej pozycji. Szybki system podgrzewania wody osiąga odpowiednią temperaturę już po 30 sekundach, dzięki czemu Twoja ulubiona kawa jest gotowa bardzo szybko.
system wysokiego ciśnienia 15 barów System wysokiego ciśnienia (do 15 barów) umożliwia profesjonalne przygotowanie kawy pokrytej gęstą, aksamitną pianką (cremą).
hermetycznie zamknięta kawa w kapsułkach Zachwycaj się bogactwem aromatów w każdej filiżance kawy dzięki hermetycznie zamkniętym kapsułkom, które zachowują świeżość kawy.
szeroki wybór kaw i napojów w kapsułkach Wybieraj spośród ponad 30 wyśmienitych kaw. Od wyrazistego Ristretto, intensywnego Espresso, aromatycznego Lungo, czy też pełnego w smaku Grande, aż po gorące czekolady, herbaty i inne napoje.
napoje na gorąco i zimno Ekspres Piccolo XS może przygotować nie tylko gorące napoje, lecz również kawy i herbaty na zimno.
tryb eco, niskie zużycie energii Wygodny tryb zasilania Eco wyłączy automatycznie twój ekspres NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo XS po minucie bezczynności. Ekspres ten ma zużycie energii w klasie A.
dwa lata gwarancji Dzięki 2 letniej gwarancji, nie musisz się martwić o swój ekspres.
ziarna kawy, ekspres manualny piccolo

Proszę kliknij poniżej link do pobrania instrukcji obsługi

MIĘDZYNARODOWE WARUNKI OGRANICZONEJ GWARANCJI KRUPS

 

 

Gwarancja
Gwarantem tego produktu jest KRUPS (adres i dane firmy znajdują się w spisie krajów dołączonych do Międzynarodowej Karty Gwarancyjnej KRUPS). Gwarancja obejmuje wady fabryczne materiałów lub jakość wykonania, wykryte w ciągu dwóch lat od daty zakupu produktu.

Międzynarodowa gwarancja producenta jest dodatkowym dokumentem i nie ogranicza innych praw konsumenckich.

Międzynarodowa gwarancja producenta pokrywa wszystkie koszty związane z przywróceniem niesprawnego produktu do stanu odpowiadąjacego jego oryginalnym właściwościom, poprzez naprawę lub wymianę uszkodzonych części. Decyzja KRUPS, zamiast naprawy produktu może nastąpić jego wymiana na nowy egzemplarz. Zobowiązania KRUPS jak i prawa konsumenta wynikające z niniejszej gwarancji ograniczają się wyłącznie do tego typu naprawy lub wymiany.

 

Warunki & wyjątki
Międzynarodowa gwarancja KRUPS ważna jest przez okres właściwy dla kraju wymienionego w załączonej liście krajów, za okazaniem ważnego dowodu zakupu. Produkt może być dostarczony bezpośrednio do autoryzowanego punktu serwisowego lub zabezpieczony i następnie przesłany odpowiednią przesyłką do autoryzowanego punktu serwisowego.
Pełne dane adresowe autoryzowanych punktów serwisowych w każdym z krajów wymienione są na stronach internetowych KRUPS (www.KRUPS.com) lub można je uzyskać dzwoniąc na właściwy numer telefonu podany w załączonej liście krajów.
KRUPS nie jest zobowiązany do naprawy lub wymiany produktu jeśli nie zostanie przedłożony ważny dowód jego zakupu.
Gwarancją nie są objęte zniszczenia mogące powstać jako rezultat niewłaściwego użytkowania, zaniedbania lub nieprzestrzegania instrukcji KRUPS, podłączenia pod napiłcie inne niż zaznaczone na produkcie, lub ingerencje i nieautoryzowane naprawy. Gwarancja również nie pokrywa normalnego zużycia, konserwacji lub wymiany części eksploatacyjnych oraz:
- użycia złego rodzaju wody

- zakamienienia (proces odkamieniania musi być przeprowadzany zgodnie z instrukcjł obsługi)

- usunięcia uszkodzeń powstałych przez składniki wody, brud lub owady w produkcie

- uszkodzeń mechanicznych, przeciążenia produktu

- zniszczeń powstałych na skutek nieprawidłowego napięcia zasilajacego lub częstotliwości

- wypadków takich jak pożar, powódź, uderzenie pioruna itp.

- profesjonalnego lub komercyjnego użycia

- zniszczenia części szklanych lub porcelanowych

- wymiany części eksploatacyjnych

 

Niniejsza gwarancja nie ma zastosowania w przypadku produktów z naruszoną plombą gwarancyjną oraz zniszczeń powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania i konserwacji, z winy złego zapakowania przez właściciela lub zniszczeń powstałych w transporcie z winy jakiegokolwiek przewoźnika.

Międzynarodowa gwarancja KRUPS dotyczy produktów zakupionych w jednym z krajów wymienionych w zalączonym spisie krajów, używanych wyłącznie w warunkach domowych, w krajach wymienionych w liście krajów. W przypadku gdy produkt został zakupiony w jednym z wymienionych krajów i jest używany w innym, będącym na liście

a) Okres trwania międzynarodowej gwarancji KRUPS jest taki, jaki obowiązuje w kraju, w którym produkt jest używany, nawet jeśli został zakupiony on w kraju gdzie okres gwarancji jest inny.

b) Międzynarodowa gwarancja KRUPS nie ma zastosowania w przypadku niezgodnosci zakupionego produktu z lokalnymi warunkami takimi jak: napięcie prądu, częstotliwość, rodzaj wtyczki zasilającej lub innych technicznych wlaściwości.

c) Proces naprawy produktu zakupionego w innym kraju niż jest on używany może trwać dłużej, jeśli produkt nie jest sprzedawany przez KRUPS w tym kraju.

d) W przypadku, kiedy produkt jest nienaprawialny międzynarodowa gwarancja KRUPS ogranicza się do wymiany na podobny produkt lub, jeśli to możliwe, produkt o tej samej wartości.

Prawa Konsumenckie
Niniejsza gwarancja KRUPS nie ma wplywu na prawa konsumenckie; prawa te nie moga byc anulowane ani ograniczone. Dotyczy to równiez praw uzyskanych od sprzedawcy, od którego konsument zakupil produkt. Niniejsza gwarancja daje konsumentowi okreslone prawa, moze on takze korzystac z innych praw specyficznych dla konkretnych stanów lub krajów. Zgodnie ze swoja decyzja konsument może domagać się uznania któregos z tych praw.

 

Dodatkowe informacje
Akcesoria, części eksploatacyjne oraz inne części zapasowe, jeżeli są lokalnie dostępne, można nabyć droga opisana na stronach internetowych KRUPS Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową.

Pozycja 21 do 30 z 61

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 7

Ogólna ocena


(4.90 w skali do 5)

Skala ocen

5 gwiazdki
56 recenzji
4 gwiazdki
4 recenzji
3 gwiazdki
1 recenzji
2 gwiazdki
(0)
1 gwiazdka
(0)

10 recenzji

Pozycja 21 do 30 z 61

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 7
Ogromnie polecam

Jak sama nazwa wskazuje, jest on naprawdę mały, przez co idealny do kuchni z ograniczoną ilością blatów. Kawa powstaje w nim w oka mgnieniu, a jej smak jest przepyszny. Lubię urządzenia proste w obsłudze, a ekspres NESCAFE Dolce Gusto PICCOLO XS odpowiada w pełni moim wszystkim potrzebom.

Ocenione przez Milena Kantyka (Opublikowano 27/10/2019)
Najlepszy i niepowtarzalny ekspres Piccolo XS

Ekspres Piccolo XS jest nowoczesnym modelem ekspresu, który łatwo się czyści oraz w ekspresowym tempie zaparza kawę. Kawy które są zaparzane zaskakują swoim wyglądem jakby były robione w najlepszych kawiarniach. Smak tych kaw rozpływa się w ustach szczególnie rano kiedy każdy potrzebuje energii by się pobudzić. Polecam wypróbować ten ekspres oraz kawy których jest kilka rodzajów i wszyscy znajdą coś dla siebie.

Ocenione przez Paulina (Opublikowano 27/10/2019)
pachnąca, szybka kawa

jest bardzo mały, dzięki czemu idealnie pasuje do mojej niedużej kuchni. Kawa jest pachnąca, szybko się parzy i jest dużo opcji smakowych. Szkoda tylko, że do mleka wszędzie dodany jest cukier.

Ocenione przez Ula (Opublikowano 26/10/2019)
Idealny ekspres do niewielkiej kuchni

Piccolo XS to ekspres dla każdego, który zmieści się wszędzie! Jest bardzo prosty w obsłudze, nie trzeba czytać wiele razy instrukcji, aby zaparzyć sobie kawę. Warto podkreślić, że sam proces robienia kawy, herbaty, czekolady trwa bardzo krótko, jest cichy, a każdy napój pachnie aromatycznie i doskonale smakuje. Ekspres w dziecinnie prosty sposób można utrzymać w czystości, przecierając go mokrą szmatką z kurzu, ponieważ podczas robienia napojów, nie chlapie poza kubek, a aby przygotować kolejne picie, należy tylko zmienić kapsułkę bez żadnego przemywania wodą.

Ocenione przez CAM0CATE (Opublikowano 26/10/2019)
Jestem bardzo zadowolina

Bardzo jestem zadowolona z ekspresu. Ekspres jest mały,dzięki czemu wszędzie mogę go zabrać i wypić przepyszną kawkę jak i czekoladę

Ocenione przez Tatiana (Opublikowano 26/10/2019)
Prosty w obsłudze

Bardzo fajny ekspres, prosty w obsłudze, kapsułki jednorazowe to wygodne rozwiązanie. Idealny do biura firmy, świetnie się sprawdza - kawa jest wyśmienita i nie zajmuje jej przygotowanie dużo czasu, nie muszę spieniać mleka. Niezwykle prosty w użyciu i łatwy w utrzymaniu czystości. Polecam, jeśli ktoś nie chce wydawać dużo pieniędzy na sprzęt, jednakże chce pić bardzo dobrą kawę.

Ocenione przez Magdalena (Opublikowano 26/10/2019)
super ekspres

Ekspres idealny do małej kuchnii, dla ludzi żyjących w biegu... Przygotowanie kawy zajmuje chwilę, a aromat kawy przy zaparzaniu- rewelacyjny. Ekspres prezentuje sie elegancko w kuchni.

Ocenione przez Ewelina (Opublikowano 25/10/2019)
Fajny mały ekspres

Mały poręczny ekspres o nowoczesnym designie. Bardzo łatwy w obsłudze i w czyszczeniu. Kawa w kapsułkach bardzo aromatyczna i przede wszystkim naprawdę dobra. Latte jak w kawiarni, czekolada również przepyszna. Polecam

Ocenione przez Natalia (Opublikowano 25/10/2019)
Nowoczesność i szyk

Nowoczesny z pięknym wyglądem, mega szybki ekspres i prosty w obsłudze. Idealny do małych kuchni, kawa zawsze wychodzi pyszna.

Ocenione przez Anna (Opublikowano 25/10/2019)
polecam te ekspres

Ekspres bardzo fajny, zajmuje mało miejsca co jest plusem w małych kuchniach. Wybór kaw różnorodny, jednak po wypróbowaniu kaw mlecznych nie do końca jestem do nich przekonana, za sprawą mleka w proszku w kapsułce. Mojej mamie bardzo smakowały, ja natomiast wolałam robić czarną kawę i dolewać ulubionego mleka. Ogólnie polecam wszystkim którzy nie piją dużo kaw i jest ich mało w gospodarstwie domowym, ponieważ koszt kawy przy intensywnym użytkowaniu może wyjść na miesiąc bardzo duży.

Ocenione przez Karolina Jurasz (Opublikowano 25/10/2019)

Pozycja 21 do 30 z 61

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 7

Napisz recenzję

Oceny i komentarze mogą wystawiać tylko zarejestrowani użytkownicy. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Producent ekspresu Krups®
Model KP1A08
Pojemność zbiornika na wodę 0.8 l
Pojemnik na zużyte kapsuły Nie
Sygnalizacja odkamieniania Tak
Stalowa podstawka Nie
Wysokość ekspresu (cm) 28
Szerokość ekspresu (cm) 14
Długość ekspresu (cm) 27
Waga (kg) ~2 kg
Moc ekspresu 1340 - 1600 W
Napięcie 220-240 V, 50/60 Hz
Gwarancja ekspresu 2 lata
Oszczędzanie energii Tak
Na gorąco / Na zimno Tak
Różne rodzaje napojów Tak
Wysokie ciśnienie do 15 barów
Funkcja XL Nie