You have reached the website

Piccolo XS ekspres do kawy czarny marki KRUPS® KP1A08

Manualny, filigranowy ekspres do kawy na kapsułki NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo XS o kompaktowym, nowoczesnym kształcie. Zaprojektowany, aby dopasować się do każdej kuchni. Dostępny w trzech kolorach.

379,00 zł
379,00
 • Szczegóły
 • Instrukcja użytkownika
 • Gwarancja
 • Recenzje i Oceny
 • Specyfikacja
Filigranowy ekspres do kawy na kapsułki NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo XS o kompaktowym, nowoczesnym kształcie. Zaprojektowany, aby dopasować się do każdej kuchni, bo jego wymiary to tylko : 14cm (szer.) x 28cm (wys.) x 27cm (gł). Dostępny w trzech kolorach.
manualny ekspres ciśnieniowy Aby przygotować kawę, wystarczy włożyć odpowiednią kapsułkę i ustawić ręczną dźwignię we właściwej pozycji. Szybki system podgrzewania wody osiąga odpowiednią temperaturę już po 30 sekundach, dzięki czemu Twoja ulubiona kawa jest gotowa bardzo szybko.
system wysokiego ciśnienia 15 barów System wysokiego ciśnienia (do 15 barów) umożliwia profesjonalne przygotowanie kawy pokrytej gęstą, aksamitną pianką (cremą).
hermetycznie zamknięta kawa w kapsułkach Zachwycaj się bogactwem aromatów w każdej filiżance kawy dzięki hermetycznie zamkniętym kapsułkom, które zachowują świeżość kawy.
szeroki wybór kaw i napojów w kapsułkach Wybieraj spośród ponad 30 wyśmienitych kaw. Od wyrazistego Ristretto, intensywnego Espresso, aromatycznego Lungo, czy też pełnego w smaku Grande, aż po gorące czekolady, herbaty i inne napoje.
napoje na gorąco i zimno Ekspres Piccolo XS może przygotować nie tylko gorące napoje, lecz również kawy i herbaty na zimno.
tryb eco, niskie zużycie energii Wygodny tryb zasilania Eco wyłączy automatycznie twój ekspres NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo XS po minucie bezczynności. Ekspres ten ma zużycie energii w klasie A.
dwa lata gwarancji Dzięki 2 letniej gwarancji, nie musisz się martwić o swój ekspres.
ziarna kawy, ekspres manualny piccolo

Proszę kliknij poniżej link do pobrania instrukcji obsługi

MIĘDZYNARODOWE WARUNKI OGRANICZONEJ GWARANCJI KRUPS

 

 

Gwarancja
Gwarantem tego produktu jest KRUPS (adres i dane firmy znajdują się w spisie krajów dołączonych do Międzynarodowej Karty Gwarancyjnej KRUPS). Gwarancja obejmuje wady fabryczne materiałów lub jakość wykonania, wykryte w ciągu dwóch lat od daty zakupu produktu.

Międzynarodowa gwarancja producenta jest dodatkowym dokumentem i nie ogranicza innych praw konsumenckich.

Międzynarodowa gwarancja producenta pokrywa wszystkie koszty związane z przywróceniem niesprawnego produktu do stanu odpowiadąjacego jego oryginalnym właściwościom, poprzez naprawę lub wymianę uszkodzonych części. Decyzja KRUPS, zamiast naprawy produktu może nastąpić jego wymiana na nowy egzemplarz. Zobowiązania KRUPS jak i prawa konsumenta wynikające z niniejszej gwarancji ograniczają się wyłącznie do tego typu naprawy lub wymiany.

 

Warunki & wyjątki
Międzynarodowa gwarancja KRUPS ważna jest przez okres właściwy dla kraju wymienionego w załączonej liście krajów, za okazaniem ważnego dowodu zakupu. Produkt może być dostarczony bezpośrednio do autoryzowanego punktu serwisowego lub zabezpieczony i następnie przesłany odpowiednią przesyłką do autoryzowanego punktu serwisowego.
Pełne dane adresowe autoryzowanych punktów serwisowych w każdym z krajów wymienione są na stronach internetowych KRUPS (www.KRUPS.com) lub można je uzyskać dzwoniąc na właściwy numer telefonu podany w załączonej liście krajów.
KRUPS nie jest zobowiązany do naprawy lub wymiany produktu jeśli nie zostanie przedłożony ważny dowód jego zakupu.
Gwarancją nie są objęte zniszczenia mogące powstać jako rezultat niewłaściwego użytkowania, zaniedbania lub nieprzestrzegania instrukcji KRUPS, podłączenia pod napiłcie inne niż zaznaczone na produkcie, lub ingerencje i nieautoryzowane naprawy. Gwarancja również nie pokrywa normalnego zużycia, konserwacji lub wymiany części eksploatacyjnych oraz:
- użycia złego rodzaju wody

- zakamienienia (proces odkamieniania musi być przeprowadzany zgodnie z instrukcjł obsługi)

- usunięcia uszkodzeń powstałych przez składniki wody, brud lub owady w produkcie

- uszkodzeń mechanicznych, przeciążenia produktu

- zniszczeń powstałych na skutek nieprawidłowego napięcia zasilajacego lub częstotliwości

- wypadków takich jak pożar, powódź, uderzenie pioruna itp.

- profesjonalnego lub komercyjnego użycia

- zniszczenia części szklanych lub porcelanowych

- wymiany części eksploatacyjnych

 

Niniejsza gwarancja nie ma zastosowania w przypadku produktów z naruszoną plombą gwarancyjną oraz zniszczeń powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania i konserwacji, z winy złego zapakowania przez właściciela lub zniszczeń powstałych w transporcie z winy jakiegokolwiek przewoźnika.

Międzynarodowa gwarancja KRUPS dotyczy produktów zakupionych w jednym z krajów wymienionych w zalączonym spisie krajów, używanych wyłącznie w warunkach domowych, w krajach wymienionych w liście krajów. W przypadku gdy produkt został zakupiony w jednym z wymienionych krajów i jest używany w innym, będącym na liście

a) Okres trwania międzynarodowej gwarancji KRUPS jest taki, jaki obowiązuje w kraju, w którym produkt jest używany, nawet jeśli został zakupiony on w kraju gdzie okres gwarancji jest inny.

b) Międzynarodowa gwarancja KRUPS nie ma zastosowania w przypadku niezgodnosci zakupionego produktu z lokalnymi warunkami takimi jak: napięcie prądu, częstotliwość, rodzaj wtyczki zasilającej lub innych technicznych wlaściwości.

c) Proces naprawy produktu zakupionego w innym kraju niż jest on używany może trwać dłużej, jeśli produkt nie jest sprzedawany przez KRUPS w tym kraju.

d) W przypadku, kiedy produkt jest nienaprawialny międzynarodowa gwarancja KRUPS ogranicza się do wymiany na podobny produkt lub, jeśli to możliwe, produkt o tej samej wartości.

Prawa Konsumenckie
Niniejsza gwarancja KRUPS nie ma wplywu na prawa konsumenckie; prawa te nie moga byc anulowane ani ograniczone. Dotyczy to równiez praw uzyskanych od sprzedawcy, od którego konsument zakupil produkt. Niniejsza gwarancja daje konsumentowi okreslone prawa, moze on takze korzystac z innych praw specyficznych dla konkretnych stanów lub krajów. Zgodnie ze swoja decyzja konsument może domagać się uznania któregos z tych praw.

 

Dodatkowe informacje
Akcesoria, części eksploatacyjne oraz inne części zapasowe, jeżeli są lokalnie dostępne, można nabyć droga opisana na stronach internetowych KRUPS Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową.

Pozycja 11 do 20 z 61

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 7

Ogólna ocena


(4.90 w skali do 5)

Skala ocen

5 gwiazdki
56 recenzji
4 gwiazdki
4 recenzji
3 gwiazdki
1 recenzji
2 gwiazdki
(0)
1 gwiazdka
(0)

10 recenzji

Pozycja 11 do 20 z 61

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 7
Zgrabny ekspres, szybko przygotowuję kawę

Bardzo malutki sprzęt, zajmuje mało miejsca w kuchni (a u mnie w biurze). Szybko przygotowuje kawę czarną i z mlekiem. Jest bardzo prosty w obsłudze, wiec każdy bez problemu nauczy się jak zrobić dobra kawke

Ocenione przez asztonka (Opublikowano 29/10/2019)
Polecam

Kawa jak z kawiarni. Ekspres łatwy w obsłudze o ładnym wyglądzie . Zajmuje mało miejsca.

Ocenione przez Agata blogujacamamadwojki (Opublikowano 28/10/2019)
Polecam!

Express Piccolo XS użytkuję od około miesiąca i jestem zadowolona. Sprzęt jest poręczny i ładnie się prezentuje. Jest bardzo prosty w obsłudze a kawa jest naprawdę smaczna. No i ogromnym plusem jest różnorodność kaw jakie można przygotować w jednym expresie - latte, macchiato, espresso czy nawet gorąca czekolada dla dziecka. Polecam!

Ocenione przez Monika (Opublikowano 28/10/2019)
idealny do domowej kawiarni

Jeśli szukacie ładnego ekspresu, który robi pyszną kawę jednym przełącznikiem, to jest wybór dla Was. Czy to latte czy cappuccino każda kawa wychodzi idealnie, a wszystko dzięki ekspresowi Piccolo XS. Jest cichy, łatwo utrzymać go w czystości, a przede wszystkim samemu się decyduje ile kawy będzie w kawie ;)

Ocenione przez Dagmara (Opublikowano 28/10/2019)
Ulubieniec

Kawa z tego ekspresu jest niezwykle smaczna i łatwa w przygotowaniu, choć do manualnej obsługi trzeba się przyzwyczaić. Jest nieco głośny, ale mi to osobiście nie przeszkadza jakkolwiek, bo działa świetnie. Design idealny do każdej kuchni. Polecam każdemu!

Ocenione przez Karolina (Opublikowano 27/10/2019)
Fajny ekspres

Fajny mały, zgrabny ekspres. Łatwy w obsłudze. Minusem jest brak pojemnika na zużyte kapsułki.

Ocenione przez Daria (Opublikowano 27/10/2019)
Idealny do małej kuchni i Kampera

Używam tego ekspresu w kuchni w mieszkaniu i w Kamperze na wyjazdach. Idealny rozmiar przy takich powierzchniach. Łatwy w czyszczeniu. Smak kawy taki jakiego oczekiwałam, aromatyczny, intensywny. Czas zrobienia jednej kawy to max 2minuty, idealnie na poranek przy dziecku

Ocenione przez zanka808 (Opublikowano 27/10/2019)
Ekspres Piccolo XS super szybki ekspres kapsułkowy

Ekspres Piccolo XS to istny wynalazek,który mnie zauroczył swoim wyglądem nowoczesnym (wpasowuje się w każde wnętrze )oraz szybkością zaparzania kawy bądź herbaty w tak prosty sposób.Efekt jest zadowalający.Dzięki hermetycznej zapakowanej kapsułce aromat kawy jest intensywny.Możemy poczuć się jak we własnej kawiarence. Plusem jest energooszczędność i automatyczność wyłączania się ekspresu.Polecam zakup tego ekspresu ! Smacznego Magda127

Ocenione przez Magda127 (Opublikowano 27/10/2019)
Jestem zadowolona z produktu

Ekspres jest idealnym rozwiązaniem dla zabieganych osób. Kawa jest bardzo smaczna i robi się w ekspresowym tempie :D Jedynym minusem jest głośność ekspresu, ale można się przyzwyczaić :) Ogólnie polecam!!

Ocenione przez Patrycja (Opublikowano 27/10/2019)
Ekspres Piccol XS

W porównaniu z moim dotychczasowym ekspresem przelewowym, Piccolo XS sprawdza się o niebo lepiej ! Przede wszystkim pozwala mi zaoszczędzić więcej czasu podczas przygotowania kawy, jak również zapewnia większą różnorodność jej smaków. Doskonale wpasowuje się w styl mojej kuchni i zajmuje niewiele miejsca. Bardzo szybko podgrzewa wodę, a jedynym minusem jest brak automatycznego wyłącznika po zakończeniu parzenia kawy (należy samemu przestawić przełącznik).

Ocenione przez kissedbyfire (Opublikowano 27/10/2019)

Pozycja 11 do 20 z 61

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 7

Napisz recenzję

Oceny i komentarze mogą wystawiać tylko zarejestrowani użytkownicy. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Producent ekspresu Krups®
Model KP1A08
Pojemność zbiornika na wodę 0.8 l
Pojemnik na zużyte kapsuły Nie
Sygnalizacja odkamieniania Tak
Stalowa podstawka Nie
Wysokość ekspresu (cm) 28
Szerokość ekspresu (cm) 14
Długość ekspresu (cm) 27
Waga (kg) ~2 kg
Moc ekspresu 1340 - 1600 W
Napięcie 220-240 V, 50/60 Hz
Gwarancja ekspresu 2 lata
Oszczędzanie energii Tak
Na gorąco / Na zimno Tak
Różne rodzaje napojów Tak
Wysokie ciśnienie do 15 barów
Funkcja XL Nie