You have reached the website

Piccolo ekspres do kawy antracytowy marki Krups®

Ultra-kompaktowy ekspres na kapsułki do kawy NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo o niewielkich rozmiarach i nowoczesnym stylu został zaprojektowany tak, aby pasować do każdej kuchni. Dostępny w 3 kolorach.

Regular Price: 389,00 zł

Special Price 219,00 zł

219,00 zł
 • Szczegóły
 • Instrukcja użytkownika
 • Gwarancja
 • Recenzje i Oceny
 • Specyfikacja
Ultra-kompaktowy ekspres do kawy na kapsułki NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo o niewielkich rozmiarach i nowoczesnym stylu. Został zaprojektowany tak, aby pasować do każdej kuchni, bo jego rozmiary to tylko 16 cm (szer.) x 29 cm (wys.) x 22 cm (gł.). Dostępny w 3 kolorach.
Aby przygotować kawę, wystarczy włożyć odpowiednią kapsułkę i ustawić ręczną dźwignię we właściwej pozycji. Szybki system podgrzewania wody osiąga odpowiednią temperaturę już po 30 sekundach, dzięki czemu Twoja ulubiona kawa jest gotowa bardzo szybko.
System wysokiego ciśnienia (do 15 barów) umożliwia profesjonalne przygotowanie kawy pokrytej gęstą, aksamitną pianką (cremą).
Zachwycaj się bogactwem aromatów w każdej filiżance kawy dzięki hermetycznie zamkniętym kapsułkom, które zachowują świeżość kawy.
Wybieraj spośród ponad 30 wyśmienitych kaw. Od wyrazistego Ristretto, intensywnego Espresso, aromatycznego Lungo, czy też pełnego w smaku Grande, aż po gorące czekolady, herbaty i inne napoje.
Ekspres Movenza może przygotować nie tylko gorące napoje, lecz również kawy i herbaty na zimno.
Wygodny tryb zasilania Eco wyłączy automatycznie twój ekspres NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo po 5 minutach bezczynności. Ekspres ten ma zużycie energii w klasie A.
Zacznij od razu przygotowywać doskonałe napoje dzięki bezpłatnemu zestawowi sześciu kapsułek z różnymi rodzajami kawy dostarczonymi wraz z ekspresem Piccolo.
Dzięki 2 letniej gwarancji, nie musisz się martwić o swój ekspres.
Jeśli włącznik na Twoim ekspresie świeci się na pomarańczowo to znak, że już czas go odkamienić! Więcej informacji o automatycznej sygnalizacji odkamieniania tutaj.

Proszę kliknij poniżej link do pobrania instrukcji obsługi

MIĘDZYNARODOWE WARUNKI OGRANICZONEJ GWARANCJI KRUPS

 

 

Gwarancja
Gwarantem tego produktu jest KRUPS (adres i dane firmy znajdują się w spisie krajów dołączonych do Międzynarodowej Karty Gwarancyjnej KRUPS). Gwarancja obejmuje wady fabryczne materiałów lub jakość wykonania, wykryte w ciągu dwóch lat od daty zakupu produktu.

Międzynarodowa gwarancja producenta jest dodatkowym dokumentem i nie ogranicza innych praw konsumenckich.

Międzynarodowa gwarancja producenta pokrywa wszystkie koszty związane z przywróceniem niesprawnego produktu do stanu odpowiadąjacego jego oryginalnym właściwościom, poprzez naprawę lub wymianę uszkodzonych części. Decyzja KRUPS, zamiast naprawy produktu może nastąpić jego wymiana na nowy egzemplarz. Zobowiązania KRUPS jak i prawa konsumenta wynikające z niniejszej gwarancji ograniczają się wyłącznie do tego typu naprawy lub wymiany.

 

Warunki & wyjątki
Międzynarodowa gwarancja KRUPS ważna jest przez okres właściwy dla kraju wymienionego w załączonej liście krajów, za okazaniem ważnego dowodu zakupu. Produkt może być dostarczony bezpośrednio do autoryzowanego punktu serwisowego lub zabezpieczony i następnie przesłany odpowiednią przesyłką do autoryzowanego punktu serwisowego.
Pełne dane adresowe autoryzowanych punktów serwisowych w każdym z krajów wymienione są na stronach internetowych KRUPS (www.KRUPS.com) lub można je uzyskać dzwoniąc na właściwy numer telefonu podany w załączonej liście krajów.
KRUPS nie jest zobowiązany do naprawy lub wymiany produktu jeśli nie zostanie przedłożony ważny dowód jego zakupu.
Gwarancją nie są objęte zniszczenia mogące powstać jako rezultat niewłaściwego użytkowania, zaniedbania lub nieprzestrzegania instrukcji KRUPS, podłączenia pod napiłcie inne niż zaznaczone na produkcie, lub ingerencje i nieautoryzowane naprawy. Gwarancja również nie pokrywa normalnego zużycia, konserwacji lub wymiany części eksploatacyjnych oraz:
- użycia złego rodzaju wody

- zakamienienia (proces odkamieniania musi być przeprowadzany zgodnie z instrukcjł obsługi)

- usunięcia uszkodzeń powstałych przez składniki wody, brud lub owady w produkcie

- uszkodzeń mechanicznych, przeciążenia produktu

- zniszczeń powstałych na skutek nieprawidłowego napięcia zasilajacego lub częstotliwości

- wypadków takich jak pożar, powódź, uderzenie pioruna itp.

- profesjonalnego lub komercyjnego użycia

- zniszczenia części szklanych lub porcelanowych

- wymiany części eksploatacyjnych

 

Niniejsza gwarancja nie ma zastosowania w przypadku produktów z naruszoną plombą gwarancyjną oraz zniszczeń powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania i konserwacji, z winy złego zapakowania przez właściciela lub zniszczeń powstałych w transporcie z winy jakiegokolwiek przewoźnika.

Międzynarodowa gwarancja KRUPS dotyczy produktów zakupionych w jednym z krajów wymienionych w zalączonym spisie krajów, używanych wyłącznie w warunkach domowych, w krajach wymienionych w liście krajów. W przypadku gdy produkt został zakupiony w jednym z wymienionych krajów i jest używany w innym, będącym na liście

a) Okres trwania międzynarodowej gwarancji KRUPS jest taki, jaki obowiązuje w kraju, w którym produkt jest używany, nawet jeśli został zakupiony on w kraju gdzie okres gwarancji jest inny.

b) Międzynarodowa gwarancja KRUPS nie ma zastosowania w przypadku niezgodnosci zakupionego produktu z lokalnymi warunkami takimi jak: napięcie prądu, częstotliwość, rodzaj wtyczki zasilającej lub innych technicznych wlaściwości.

c) Proces naprawy produktu zakupionego w innym kraju niż jest on używany może trwać dłużej, jeśli produkt nie jest sprzedawany przez KRUPS w tym kraju.

d) W przypadku, kiedy produkt jest nienaprawialny międzynarodowa gwarancja KRUPS ogranicza się do wymiany na podobny produkt lub, jeśli to możliwe, produkt o tej samej wartości.

Prawa Konsumenckie
Niniejsza gwarancja KRUPS nie ma wplywu na prawa konsumenckie; prawa te nie moga byc anulowane ani ograniczone. Dotyczy to równiez praw uzyskanych od sprzedawcy, od którego konsument zakupil produkt. Niniejsza gwarancja daje konsumentowi okreslone prawa, moze on takze korzystac z innych praw specyficznych dla konkretnych stanów lub krajów. Zgodnie ze swoja decyzja konsument może domagać się uznania któregos z tych praw.

 

Dodatkowe informacje
Akcesoria, części eksploatacyjne oraz inne części zapasowe, jeżeli są lokalnie dostępne, można nabyć droga opisana na stronach internetowych KRUPS Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową.

Pozycja 1 do 10 z 38

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Ogólna ocena


(4.95 w skali do 5)

Skala ocen

5 gwiazdki
37 recenzji
4 gwiazdki
1 recenzji
3 gwiazdki
(0)
2 gwiazdki
(0)
1 gwiazdka
(0)

10 recenzji

Pozycja 1 do 10 z 38

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
Zachęcam szczerze do kupna.

Prosty w obsłudze, czerwony, ładnie prezentuje sie w kuchni i daje mi pyszne kawy z wybranych kapsułek. Polecam.

Ocenione przez Luiza (Opublikowano 19/06/2018)
Dobry stosunek ceny do jakości, trochę brakuje automatu

Kupiłem ten ekspres na promocji w którejś sieciówce z AGD za bodajże 80zł. Do tej pory mi służy, raz czyściłem. Myślę, że za cenę w okolicy 80-150zł to jest to dobry ekspres na kapsy do rozpoczęcia przygody z kawą w kapsułkach.

Ocenione przez Januszowy_Kawosz (Opublikowano 27/01/2018)
Prosty, mały

Nieczajmuje duzo miejsca, dobra kawa. Polecam ;)

Ocenione przez Weronika (Opublikowano 18/11/2017)
Godny polecenia

Mały, szybki i prosty w obsłudze ekspres, spełnia swoje zadanie i zajmuje mało miejsca w kuchni. Po włączeniu ekspres jest szybko gotowy do pracy.

Ocenione przez Jakub (Opublikowano 13/11/2017)
mały i ładny

Bardzo ładnie prezentuje się na blacie w mojej niewielkiej kuchni. Mam go prawie 2 lata i jestem bardzo zadowolona.

Ocenione przez Anna (Opublikowano 05/11/2017)
godny polecenia

Piccolo zakupiłam do mojego małego 1-pokojowego mieszkania. Służy mi już 5 lat tak samo dobrze, jak na początku. Jest mały, zgrabny i łatwy w obsłudze. Mały pojemnik na wodę powoduje, że zawsze jest ona świeża :) Polecam

Ocenione przez Monika (Opublikowano 05/11/2017)
dobry ekspres

Jestem zadowolona, pyszna kawa w różnych odsłonach, nie da się znudzić. Małe kształty ekspresu idealnie się wpisały w niewielką przestrzeń.

Ocenione przez ILONA (Opublikowano 05/11/2017)
dobry ekspres

Jestem zadowolona z ekspresu, kawa jest pyszna, jest możliwość robienia różnych kaw wedle upodobań. Naprawdę polecam.

Ocenione przez ILONA (Opublikowano 05/11/2017)
Sprytny i designerski

Same plusy.fajnie wyglądający mały express który szybko się rozgrzewa. Kawy i herbaty smakują doskonale. Polecam

Ocenione przez MATEUSZ (Opublikowano 05/11/2017)
Świetny!!!!!!!!

Ekspres świetny!!! mały,robi fajną piankę,wszystkie kawy przepysznie smakują. Jedyny drobny minusik za mały pojemnik na wodę ale na stronie dokupiłam większy:)

Ocenione przez Aleksandra (Opublikowano 04/11/2017)

Pozycja 1 do 10 z 38

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Napisz recenzję

Oceny i komentarze mogą wystawiać tylko zarejestrowani użytkownicy. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Kod ekspresu 010942217770
Producent ekspresu Krups
Model KP100B
Pojemność zbiornika na wodę 0.6 l
Pojemnik na zużyte kapsuły Nie
Sygnalizacja odkamieniania Nie
Stalowa podstawka Nie
Wysokość ekspresu (cm) 29
Szerokość ekspresu (cm) 16
Długość ekspresu (cm) 22
Waga (kg) ~2.5 kg
Moc ekspresu 1500 W
Napięcie 230 V, 50 Hz
Gwarancja ekspresu 2 lata
Oszczędzanie energii Tak
Na gorąco / Na zimno Tak
Wysokie ciśnienie do 15 barów
Funkcja XL Nie