You have reached the website

ZATROSZCZ SIĘ O SWÓJ EKSPRES ABY ZAWSZE PRZYGOTOWYWAŁ PERFEKCYJNĄ KAWĘ

Regularna pielęgnacja ekspresu jest szybka i prosta, a dzięki niej Twój ekspres odwdzięczy Ci się sprawnym działaniem. Zastosuj nasze wskazówki i ciesz się wyśmienitym smakiem naszej kawy i napojów!

Sprawdź jak odkamienić ekspres Infinissima

Sprawdź jak odkamienić ekpsres Lumio

1ODKAMIENIAJ CO 3 MIESIĄCE

Regularne odkamienianie ekspresu przedłuża jego działanie. Pamiętaj, aby używać wyłącznie odkamieniacza w płynie NESCAFÉ Dolce Gusto. Obejrzyj krótki film i zobacz jak to zrobić krok po kroku.

Odkamieniacz w płynie NESCAFÉ Dolce Gusto

24,99 zł
z VAT, bez kosztów dostawy
ZOBACZ NAJCZĘSTSZE PYTANIA DOTYCZĄCE ODKAMIENIANIA  
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
 
 

2UTRZYMUJ SWÓJ EKSPRES W CZYSTOŚCI


Główkę ekspresu utrzymasz w perfekcyjnej czystości dzięki zestawowi czyszczącemu zawierającemu 40 wilgotnych chusteczek i 20 szczoteczek. Owijając szczoteczkę wilgotną chusteczką łatwo oczyścisz wgłębienia znajdujące się pod głowicą ekspresu z osadu i kurzu. Obejrzyj film, aby zobaczyć jak to zrobić.

 
 

3CZYŚĆ WYLOT WODY

Gdy zablokuje się wylot wody, oczyść otwór wtryskiwacza znajdującego się pod głowicą ekspresu za pomocą igły umieszczonej za zbiornikiem wody. Pamiętaj też, aby zawsze usuwać z ekspresu zużytą kapsułkę w celu zachowania wtryskiwacza wody w czystości. Obejrzyj film, aby zobaczyć jak to zrobić.

 
 

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące pielęgnacji ekspresu, sprawdź najczęściej pojawiające się pytania (FAQ) lub skontaktuj się z nami.