You have reached the website

Oblo ekspres do kawy biały marki Krups®

Stylowy ekspres do kawy na kapsułki NESCAFÉ® Dolce Gusto® Oblo, o oryginalnym wzornictwie podkreśli estetykę Twojej kuchni. Dostępny w 4 kolorach.

379,00 zł
379,00
 • Szczegóły
 • Instrukcja użytkownika
 • Gwarancja
 • Recenzje i Oceny
 • Specyfikacja
Stylowy ekspres do kawy na kapsułki NESCAFÉ® Dolce Gusto® Oblo o oryginalnym wzornictwie podkreśli estetykę Twojej kuchni. Jest on dostępny w czterech kolorach: tytanowym, czarnym, białym i czerwonym, a jego wymiary to tylko 25 cm (szer.) x 32 cm (wys.) x 18 cm (gł.).
ekspres manualny Aby przygotować wybrany przez siebie napój, wystarczy włożyć odpowiednią kapsułkę i ustawić ręczną dźwignię we właściwej pozycji. Szybki system podgrzewania ekspresu osiąga odpowiednią temperaturę już po 30 sekundach, dzięki czemu nie będziesz musiał długo czekać na ulubiony napój.
ekspres ciśnieniowy 15 barów System wysokiego ciśnienia (do 15 barów) umożliwia profesjonalne przygotowanie kawy pokrytej gęstą, aksamitną pianką (cremą).
hermetyczne zamknięcie kawy w kapsułkach Zachwycaj się bogactwem aromatów w każdej filiżance kawy dzięki hermetycznie zamkniętym kapsułkom, które zachowują świeżość kawy.
szeroki wybór kawy i napojów Wybieraj spośród ponad 30 wyśmienitych kaw. Od wyrazistego Ristretto, intensywnego Espresso, aromatycznego Lungo, czy też pełnego w smaku Grande, aż po gorące czekolady, herbaty i inne napoje.
napoje na gorąco i zimno Ekspres Oblo może przygotować nie tylko gorące napoje, lecz również kawy i herbaty na zimno.
tryb eco niskie zużycie energii Wygodny tryb zasilania Eco wyłączy automatycznie Twój ekspres NESCAFÉ® Dolce Gusto® Oblo po 5 minutach bezczynności. Ekspres ten ma zużycie energii w klasie A.
dwa lata gwarancji Dzięki 2 letniej gwarancji, nie musisz się martwić o swój ekspres.
sygnalizacja odkamieniania Jeśli włącznik na Twoim ekspresie świeci się na pomarańczowo to znak, że już czas go odkamienić! Więcej informacji o automatycznej sygnalizacji odkamieniania tutaj.
RedDot Award Ekspres Oblo został zwycięzcą prestiżowej nagrody RedDot Award 2015!
ziarna kawy ekspres ciśnieniowy Oblo

Proszę kliknij poniżej link do pobrania instrukcji obsługi

MIĘDZYNARODOWE WARUNKI OGRANICZONEJ GWARANCJI KRUPS

 

 

Gwarancja
Gwarantem tego produktu jest KRUPS (adres i dane firmy znajdują się w spisie krajów dołączonych do Międzynarodowej Karty Gwarancyjnej KRUPS). Gwarancja obejmuje wady fabryczne materiałów lub jakość wykonania, wykryte w ciągu dwóch lat od daty zakupu produktu.

Międzynarodowa gwarancja producenta jest dodatkowym dokumentem i nie ogranicza innych praw konsumenckich.

Międzynarodowa gwarancja producenta pokrywa wszystkie koszty związane z przywróceniem niesprawnego produktu do stanu odpowiadąjacego jego oryginalnym właściwościom, poprzez naprawę lub wymianę uszkodzonych części. Decyzja KRUPS, zamiast naprawy produktu może nastąpić jego wymiana na nowy egzemplarz. Zobowiązania KRUPS jak i prawa konsumenta wynikające z niniejszej gwarancji ograniczają się wyłącznie do tego typu naprawy lub wymiany.

 

Warunki & wyjątki
Międzynarodowa gwarancja KRUPS ważna jest przez okres właściwy dla kraju wymienionego w załączonej liście krajów, za okazaniem ważnego dowodu zakupu. Produkt może być dostarczony bezpośrednio do autoryzowanego punktu serwisowego lub zabezpieczony i następnie przesłany odpowiednią przesyłką do autoryzowanego punktu serwisowego.
Pełne dane adresowe autoryzowanych punktów serwisowych w każdym z krajów wymienione są na stronach internetowych KRUPS (www.KRUPS.com) lub można je uzyskać dzwoniąc na właściwy numer telefonu podany w załączonej liście krajów.
KRUPS nie jest zobowiązany do naprawy lub wymiany produktu jeśli nie zostanie przedłożony ważny dowód jego zakupu.
Gwarancją nie są objęte zniszczenia mogące powstać jako rezultat niewłaściwego użytkowania, zaniedbania lub nieprzestrzegania instrukcji KRUPS, podłączenia pod napiłcie inne niż zaznaczone na produkcie, lub ingerencje i nieautoryzowane naprawy. Gwarancja również nie pokrywa normalnego zużycia, konserwacji lub wymiany części eksploatacyjnych oraz:
- użycia złego rodzaju wody

- zakamienienia (proces odkamieniania musi być przeprowadzany zgodnie z instrukcjł obsługi)

- usunięcia uszkodzeń powstałych przez składniki wody, brud lub owady w produkcie

- uszkodzeń mechanicznych, przeciążenia produktu

- zniszczeń powstałych na skutek nieprawidłowego napięcia zasilajacego lub częstotliwości

- wypadków takich jak pożar, powódź, uderzenie pioruna itp.

- profesjonalnego lub komercyjnego użycia

- zniszczenia części szklanych lub porcelanowych

- wymiany części eksploatacyjnych

 

Niniejsza gwarancja nie ma zastosowania w przypadku produktów z naruszoną plombą gwarancyjną oraz zniszczeń powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania i konserwacji, z winy złego zapakowania przez właściciela lub zniszczeń powstałych w transporcie z winy jakiegokolwiek przewoźnika.

Międzynarodowa gwarancja KRUPS dotyczy produktów zakupionych w jednym z krajów wymienionych w zalączonym spisie krajów, używanych wyłącznie w warunkach domowych, w krajach wymienionych w liście krajów. W przypadku gdy produkt został zakupiony w jednym z wymienionych krajów i jest używany w innym, będącym na liście

a) Okres trwania międzynarodowej gwarancji KRUPS jest taki, jaki obowiązuje w kraju, w którym produkt jest używany, nawet jeśli został zakupiony on w kraju gdzie okres gwarancji jest inny.

b) Międzynarodowa gwarancja KRUPS nie ma zastosowania w przypadku niezgodnosci zakupionego produktu z lokalnymi warunkami takimi jak: napięcie prądu, częstotliwość, rodzaj wtyczki zasilającej lub innych technicznych wlaściwości.

c) Proces naprawy produktu zakupionego w innym kraju niż jest on używany może trwać dłużej, jeśli produkt nie jest sprzedawany przez KRUPS w tym kraju.

d) W przypadku, kiedy produkt jest nienaprawialny międzynarodowa gwarancja KRUPS ogranicza się do wymiany na podobny produkt lub, jeśli to możliwe, produkt o tej samej wartości.

Prawa Konsumenckie
Niniejsza gwarancja KRUPS nie ma wplywu na prawa konsumenckie; prawa te nie moga byc anulowane ani ograniczone. Dotyczy to równiez praw uzyskanych od sprzedawcy, od którego konsument zakupil produkt. Niniejsza gwarancja daje konsumentowi okreslone prawa, moze on takze korzystac z innych praw specyficznych dla konkretnych stanów lub krajów. Zgodnie ze swoja decyzja konsument może domagać się uznania któregos z tych praw.

 

Dodatkowe informacje
Akcesoria, części eksploatacyjne oraz inne części zapasowe, jeżeli są lokalnie dostępne, można nabyć droga opisana na stronach internetowych KRUPS Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową.

Pozycja 1 do 10 z 55

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6

Ogólna ocena


(4.70 w skali do 5)

Skala ocen

5 gwiazdki
45 recenzji
4 gwiazdki
6 recenzji
3 gwiazdki
2 recenzji
2 gwiazdki
2 recenzji
1 gwiazdka
(0)

10 recenzji

Pozycja 1 do 10 z 55

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
Polecam :)

To nasz pierwszy ekspres kapsulkowy. Kupiony zostal z ostatniej promocji "4 kawy w koszyku - ekspres za 159 zl" :) Bardzo ta promocja była fajnie przemyślana bo od razu mamy zapas kaw :) Obsługa jest banalnie prosta a kawy przepyszne. Elegancko i nienachalnie prezentuje się w białej kuchni. Troszkę inna wymiana pojemnika z wodą wymaga po prostu przyzwyczajenia. Jestem bardzo zadowolona!

Ocenione przez Elwira (Opublikowano 03/07/2019)
Ładny, ale

Ładny design, cichy, szybki i chyba tyle dobrego. Wolałabym automat, ale może się przyzwyczaję, że trzeba stać i pilnować wody. Wady: - mały zbiornik na wodę, - brak zaznaczonych miarek na zbiorniku na wodę, - czerwony kabel, który bardzo rzuca się w oczy.

Ocenione przez Dorota (Opublikowano 28/05/2019)
Rewelacja

Uwielbiam ten ekspres. Jeden mam w domu a drugi w pracy. Banalnie prosty w obsłudze. Dzięki Oblo spełniłam marzenie o posiadaniu ekspresu nie wydając wielkiej sumy pieniędzy. Teraz stanowi on uroczy dodatek w mojej kuchni i umila mi życie :)

Ocenione przez Małgorzata (Opublikowano 01/03/2019)
super

bardzo dobry ekspres ,dla mnie dodatkową zaletą w tym ekspresie jest to ,że jest manualny co pozwala na parzenie kawy w sposób odpowiadający preferowanej przez daną osobę mocy kawy i związanej z tym wielkości naparu

Ocenione przez Radosław (Opublikowano 21/01/2019)
godny polecenia

ekspres posiadam od niedawna i jak na razie jedna gwiazdka mniej za wyciąganie pojemnika na wodę, reszta super.

Ocenione przez Łukasz (Opublikowano 08/11/2018)
Trzy lata bez awarii.Polecam.

Bardzo dobrze wykonany, wytrzymały, intensywnie używany, trzy lata bez awarii, nadal pracuje.Polecam.

Ocenione przez ADAM (Opublikowano 15/10/2018)
Polecam z czystym sumieniem

Na ekspres polowałam z dobre pięć lat, a że jestem wymagającym konsumentem i kawę lubię tylko najsmaczniejszą to nie byłam przekonana do kapsułek, Oblo dostałam w prezencie razem z kilkoma kapsułkami. Spróbowałam, nie żałuję - prezent trafiony jak nigdy! Kawy są pyszne a ekspres łatwy w użytku i czyszczeniu. Teraz żałuję, że nie kupiłam go wcześniej!

Ocenione przez Aleksandra (Opublikowano 24/08/2018)
bardzo dobry

Bardzo przydatny ekspres, małe rozmiary pozwalają cieszyć się nim w każdej kuchni

Ocenione przez Beata (Opublikowano 08/11/2017)
Świetne niewielkie urządzenie.

Działa sprawnie, nie trzęsie się, pojemnik na wodę w sam raz dla 2 użytkowników.

Ocenione przez Karolina (Opublikowano 06/11/2017)
Polecam !

Niesamowity design oraz wyjątkowe doznania smakowe !

Ocenione przez RAFAŁ (Opublikowano 06/11/2017)

Pozycja 1 do 10 z 55

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6

Napisz recenzję

Oceny i komentarze mogą wystawiać tylko zarejestrowani użytkownicy. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Producent ekspresu Krups
Model KP1101
Pojemność zbiornika na wodę 0.8 l
Pojemnik na zużyte kapsuły Nie
Sygnalizacja odkamieniania Tak
Stalowa podstawka Nie
Wysokość ekspresu (cm) 32
Szerokość ekspresu (cm) 25
Długość ekspresu (cm) 18
Waga (kg) ~2.5 kg
Moc ekspresu 1500 W
Napięcie 230 V, 50 Hz
Gwarancja ekspresu 2 lata
Oszczędzanie energii Tak
Na gorąco / Na zimno Tak
Różne rodzaje napojów Tak
Wysokie ciśnienie do 15 barów
Funkcja XL Nie