You have reached the website

Grande MEXICO kawa organiczna 12 kapsułek

Odkryj NESCAFÉ® Dolce Gusto® Grande Mexico z organicznych ziaren kawy Arabika i Robusta dojrzewają w Meksyku w stanie Chiapas. Intensywność kawy 7 na 11. Idealna w szklance 230ml.

Liczba napojów 12

KAWA ORGANICZNA

Regular Price: 20,98 zł

Special Price 19,99 zł

19,99
Moc
Flavor intensity: 7 of 12.
  • Szczegóły
  • Opis produktu
  • Recenzje i Oceny
organiczna kawa arabika

Odkryj NESCAFÉ® Dolce Gusto® Grande Mexico o wyjątkowym pochodzeniu z organicznych ziaren kawy Arabika i Robusta dojrzewają w Meksyku w stanie Chiapas, wśród śpiewu ptaków w miejscu w którym bujne korony drzew filtrują słońce. Intensywność kawy 7 na 11. Idealna w szklance 230ml.

ziarna kawy

Nasi utalentowani bariści specjalnie połączyli wyjątkowe ziarna z których powstała kawa z bogatymi nutami prażonego orzecha laskowego i śliwki. Dzięki odrobinie mleka odkryjesz nawet smakowite nuty pralinowe.

system wysokiego ciśnienia Stworzenie wysokiej jakości kawy o aksamitnej cremie jest możliwe dzięki wytworzeniu odpowienio wysokiego ciśnienia do 15 barów.
kawa w hermetycznie zamkniętej kapsułce Dzięki zachowaniu świeżości kawy w hermetycznie zamkniętej kapsułce, będziesz mógł cieszyć się jej bogatym aromatem za każdym jej zaparzeniem.
ekspres ciśnieniowy Wystarczy włożyć kapsułkę do ekspresu NESCAFÉ® Dolce Gusto®, aby po chwili cieszyć się bogatym aromatem swojej kawy.
szeroki wybór kaw Dzięki NESCAFÉ® Dolce Gusto® możesz cieszyć się ponad 30 smakami kaw premium, niezależnie czy chcesz kawę krótką lub długą, czarną lub białą. Ciesz się wyborem śmiałego Ristretto, intensywnego Espresso, aromatycznego Lungo i pełnego Grande. Zachwyci Cię również spienione Cappuccino, gładkie Latte Macchiato, a nawet gorąca czekolada, herbata lub zimne napoje!
kawa organiczna arabika Pudełko zawiera 12 kapsułek przeznaczonych do ekspresów NESCAFÉ® Dolce Gusto®, umożliwiających przygotowanie 12 filiżanek Grande MEXICO.

Grande MEXICO


Palona kawa mielona organiczna

12 x 9g e = 108g

 

Składniki: palona kawa mielona.

Opakowanie zawiera 12 porcji (porcja 230 ml).


Nestlѐ Polska S.A., ul. Domaniewska 32, 02-672 Warszawa

Pakowano w atmosferze ochronnej.

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Do użytku wyłącznie w maszynach NESCAFÉ Dolce Gusto.

Pozycja 11 do 14 z 14

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2

Ogólna ocena


(3.95 w skali do 5)

Skala ocen

5 gwiazdki
8 recenzji
4 gwiazdki
1 recenzji
3 gwiazdki
2 recenzji
2 gwiazdki
2 recenzji
1 gwiazdka
1 recenzji

4 recenzji

Pozycja 11 do 14 z 14

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
byle co

smakuje jak taka "kawa" ze stacji nic specialnego

Ocenione przez Patryk (Opublikowano 10/05/2019)
Strzał w dziesiątkę

Bardzo dobra, o ile nie najlepsza, kawa od dolce gusto. Wszystkie pite przeze mnie poprzednio przypominają zwietrzałe, mielone kawy z marketu. Ta natomiast dorównuje smakiem i aromatem świeżo mielonym kawom ziarnistym. Na pewno będę do niej wracał.

Ocenione przez Jarosław (Opublikowano 05/05/2019)
Słabo...

Napaliłem się na tą kawę jak szczerbaty na suchary. Intensywny smak z ciekawymi nutami - a to wszystko w rozmiarze "grande". Niestety rzeczywistość okazała się zgoła inna - kawa jest słabiutka i "bezpłciowa".

Ocenione przez Damian (Opublikowano 17/04/2019)
Brzydko mówiąc - lura

W szklance 230ml 2 gwiazdki to i tak sporo zważywszy na to jak słaba i rozwodniona jest ta kawa czy raczej ten napój. Moc 7 na 11 może w mniejszej filiżance. Przymierzam się do 180ml ale pierwsze wrażenie skutecznie odwleka ten pomysł...

Ocenione przez Mateusz (Opublikowano 03/04/2019)
Dolce Gusto

Mateusz, bardzo dziękujemy za Twoją opinię. Bardzo nam przykro, że nie smakowała Ci kawa Grande Mexico, mamy nadzieję, że w naszej ofercie znajdziesz coś dla siebie. Z kolekcji kaw organicznych polecamy kawę Lungo Colombia idealne w filiżance 120ml.< (Answered on 15/04/2019)

Pozycja 11 do 14 z 14

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2

Napisz recenzję

Oceny i komentarze mogą wystawiać tylko zarejestrowani użytkownicy. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.