Ładuję...
Powrót

ODKRYJ NASZE

PICCOLO XS

OD KRUPS

 Piccolo XS ekspres manualny do kawy biały marki KRUPS® KP1A01

Wyjątkowe połączenie kompaktowej budowy i mocy, Piccolo XS pasuje wszędzie tam, gdzie chcesz mieć dostęp do całej gamy kaw w zasięgu ręki. Dzięki systemowi manualnej selekcji, masz wszystko pod kontrolą.

WIĘCEJ DO POKOCHANIA

Mały rozmiarem, ale wielki możliwościami, Piccolo XS to nowoczesna stylistyka i doskonała kawa. Sporządzaj wszystkie ulubione napoje dzięki systemowi wysokiego ciśnienia.

WIELKIE MOŻLIWOŚCI

Odkryj moc ukrytą w Piccolo XS. 

hotpoint-1
hotpoint-2
hotpoint-3
hotpoint-4

TRYB 1 MIN ECO

Piccolo XS oferuje energooszczędny tryb eco, który automatycznie wyłącza urządzenie po przygotowaniu napoju jeśli nie jest używane przez 1 minutę (klasa A pod względem zużycia energii).

BEZ BAŁAGANU I BEZ KOMPLIKACJI

Życie wymaga natężonej pracy – przygotowanie kawy nie powinno. W Piccolo XS, mielona kawa pozostaje w kapsułce, oszczędzając Ci bałaganu.

WYSOKIE CIŚNIENIE

Nasz system wysokiego ciśnienia do 15 barów umożliwia profesjonalne przygotowanie kawy pokrytej gęstą, aksamitną cremą.

NA GORĄCO CZY NA ZIMNO? JEDNO I DRUGIE!

Piccolo XS umożliwia przygotowanie wszystkich rodzajów kawy, w tym naszej nowości – mrożonego cappuccino. Odkrywaj nowe możliwości.

GRAJ I WYBIERAJ

Wystarczy włożyć odpowiednią kapsułkę i ustawić ręczną dźwignię we właściwej pozycji w zależności od ilości wody. Twój ulubiony napój będzie gotowy w niespełna minutę 

TRYB 5 MIN ECO

Twój Drop oferuje energooszczędny tryb eco, który automatycznie wyłącza urządzenie po przygotowaniu napoju jeśli nie jest używane przez 5 minut (klasa A pod względem zużycia energii).

SYGNALIZACJA ODKAMIENIANIA

Dzięki wbudowanemu systemowi sygnalizacji, odkamienianie nigdy nie było równie proste. Gdy włącznik zaświeci się na pomarańczowo, wiesz, że pora odkamienić ekspres, aby działał jak nowy.

Na gorąco i na zimno

Twój ekspres Mini Me jest tak wszechstronny, że pozwala na przygotowanie również pysznych zimnych napojów w prosty sposób.

Automatyczny

Kompaktowy i automatyczny ekspres NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me o nowoczesnym wyglądzie będzie współgrał z Twoim wyjątkowym stylem. Dostępny w 4 kolorach, Mini Me to filigranowe wymiary 16cm (szer.) x 31cm (wys.) x 24cm (gł.).

TRYB ECO

Praktyczny tryb eco autymatycznie wyłącza NESCAFÉ® Dolce Gusto® Melody 3 po 5-minutowej bezczynności, plasując urządzenie w klasie A pod względem zużycia energii.

System wysokiego ciśnienia

Przygotowuj profesjonalnej jakości kawę z gęstą, aksamitną cremą dzięki systemowi wysokiego ciśnienia (do 15 barów).

OD RAZU GO POKOCHASZ

Mały ekspres z dużymi możliwościami. Dzięki funkcji parzenia pod wysokim ciśnieniem, Piccolo przygotowuje kawę i inne napoje  dokładnie tak, jak lubisz. Wystarczy kilka sekund, aby przygotować swój idealny napój.  

Waga

2,0 kg

Wysokość ekspresu

27,6 cm

Producent ekspresu

Krups

Moc ekspresu

1500 W

Pojemność zbiornika na wodę

0,8 l

PRZEJDŹMY DO DANYCH TECHNICZNYCH

Sprawdź wszystkie szczegóły swojego ekspresu

Chcę wiedzieć więcej o tym ekspresie

Szerokość ekspresu

13,6 cm

Głębokość ekspresu

26,6 cm

Regulacja dozowania

Dźwignia

Napięcie

220 V

Gwarancja ekspresu

1 rok

Napisz własną recenzję

Wyłącznie zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się lub Załóż konto.