You have reached the website

Piccolo XS ekspres do kawy czarny marki KRUPS® KP1A08

Manualny, filigranowy ekspres do kawy na kapsułki NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo XS o kompaktowym, nowoczesnym kształcie. Zaprojektowany, aby dopasować się do każdej kuchni. Dostępny w trzech kolorach.

379,00 zł
379,00
 • Szczegóły
 • Instrukcja użytkownika
 • Gwarancja
 • Recenzje i Oceny
 • Specyfikacja
Filigranowy ekspres do kawy na kapsułki NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo XS o kompaktowym, nowoczesnym kształcie. Zaprojektowany, aby dopasować się do każdej kuchni, bo jego wymiary to tylko : 14cm (szer.) x 28cm (wys.) x 27cm (gł). Dostępny w trzech kolorach.
manualny ekspres ciśnieniowy Aby przygotować kawę, wystarczy włożyć odpowiednią kapsułkę i ustawić ręczną dźwignię we właściwej pozycji. Szybki system podgrzewania wody osiąga odpowiednią temperaturę już po 30 sekundach, dzięki czemu Twoja ulubiona kawa jest gotowa bardzo szybko.
system wysokiego ciśnienia 15 barów System wysokiego ciśnienia (do 15 barów) umożliwia profesjonalne przygotowanie kawy pokrytej gęstą, aksamitną pianką (cremą).
hermetycznie zamknięta kawa w kapsułkach Zachwycaj się bogactwem aromatów w każdej filiżance kawy dzięki hermetycznie zamkniętym kapsułkom, które zachowują świeżość kawy.
szeroki wybór kaw i napojów w kapsułkach Wybieraj spośród ponad 30 wyśmienitych kaw. Od wyrazistego Ristretto, intensywnego Espresso, aromatycznego Lungo, czy też pełnego w smaku Grande, aż po gorące czekolady, herbaty i inne napoje.
napoje na gorąco i zimno Ekspres Piccolo XS może przygotować nie tylko gorące napoje, lecz również kawy i herbaty na zimno.
tryb eco, niskie zużycie energii Wygodny tryb zasilania Eco wyłączy automatycznie twój ekspres NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo XS po minucie bezczynności. Ekspres ten ma zużycie energii w klasie A.
dwa lata gwarancji Dzięki 2 letniej gwarancji, nie musisz się martwić o swój ekspres.
ziarna kawy, ekspres manualny piccolo

Proszę kliknij poniżej link do pobrania instrukcji obsługi

MIĘDZYNARODOWE WARUNKI OGRANICZONEJ GWARANCJI KRUPS

 

 

Gwarancja
Gwarantem tego produktu jest KRUPS (adres i dane firmy znajdują się w spisie krajów dołączonych do Międzynarodowej Karty Gwarancyjnej KRUPS). Gwarancja obejmuje wady fabryczne materiałów lub jakość wykonania, wykryte w ciągu dwóch lat od daty zakupu produktu.

Międzynarodowa gwarancja producenta jest dodatkowym dokumentem i nie ogranicza innych praw konsumenckich.

Międzynarodowa gwarancja producenta pokrywa wszystkie koszty związane z przywróceniem niesprawnego produktu do stanu odpowiadąjacego jego oryginalnym właściwościom, poprzez naprawę lub wymianę uszkodzonych części. Decyzja KRUPS, zamiast naprawy produktu może nastąpić jego wymiana na nowy egzemplarz. Zobowiązania KRUPS jak i prawa konsumenta wynikające z niniejszej gwarancji ograniczają się wyłącznie do tego typu naprawy lub wymiany.

 

Warunki & wyjątki
Międzynarodowa gwarancja KRUPS ważna jest przez okres właściwy dla kraju wymienionego w załączonej liście krajów, za okazaniem ważnego dowodu zakupu. Produkt może być dostarczony bezpośrednio do autoryzowanego punktu serwisowego lub zabezpieczony i następnie przesłany odpowiednią przesyłką do autoryzowanego punktu serwisowego.
Pełne dane adresowe autoryzowanych punktów serwisowych w każdym z krajów wymienione są na stronach internetowych KRUPS (www.KRUPS.com) lub można je uzyskać dzwoniąc na właściwy numer telefonu podany w załączonej liście krajów.
KRUPS nie jest zobowiązany do naprawy lub wymiany produktu jeśli nie zostanie przedłożony ważny dowód jego zakupu.
Gwarancją nie są objęte zniszczenia mogące powstać jako rezultat niewłaściwego użytkowania, zaniedbania lub nieprzestrzegania instrukcji KRUPS, podłączenia pod napiłcie inne niż zaznaczone na produkcie, lub ingerencje i nieautoryzowane naprawy. Gwarancja również nie pokrywa normalnego zużycia, konserwacji lub wymiany części eksploatacyjnych oraz:
- użycia złego rodzaju wody

- zakamienienia (proces odkamieniania musi być przeprowadzany zgodnie z instrukcjł obsługi)

- usunięcia uszkodzeń powstałych przez składniki wody, brud lub owady w produkcie

- uszkodzeń mechanicznych, przeciążenia produktu

- zniszczeń powstałych na skutek nieprawidłowego napięcia zasilajacego lub częstotliwości

- wypadków takich jak pożar, powódź, uderzenie pioruna itp.

- profesjonalnego lub komercyjnego użycia

- zniszczenia części szklanych lub porcelanowych

- wymiany części eksploatacyjnych

 

Niniejsza gwarancja nie ma zastosowania w przypadku produktów z naruszoną plombą gwarancyjną oraz zniszczeń powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania i konserwacji, z winy złego zapakowania przez właściciela lub zniszczeń powstałych w transporcie z winy jakiegokolwiek przewoźnika.

Międzynarodowa gwarancja KRUPS dotyczy produktów zakupionych w jednym z krajów wymienionych w zalączonym spisie krajów, używanych wyłącznie w warunkach domowych, w krajach wymienionych w liście krajów. W przypadku gdy produkt został zakupiony w jednym z wymienionych krajów i jest używany w innym, będącym na liście

a) Okres trwania międzynarodowej gwarancji KRUPS jest taki, jaki obowiązuje w kraju, w którym produkt jest używany, nawet jeśli został zakupiony on w kraju gdzie okres gwarancji jest inny.

b) Międzynarodowa gwarancja KRUPS nie ma zastosowania w przypadku niezgodnosci zakupionego produktu z lokalnymi warunkami takimi jak: napięcie prądu, częstotliwość, rodzaj wtyczki zasilającej lub innych technicznych wlaściwości.

c) Proces naprawy produktu zakupionego w innym kraju niż jest on używany może trwać dłużej, jeśli produkt nie jest sprzedawany przez KRUPS w tym kraju.

d) W przypadku, kiedy produkt jest nienaprawialny międzynarodowa gwarancja KRUPS ogranicza się do wymiany na podobny produkt lub, jeśli to możliwe, produkt o tej samej wartości.

Prawa Konsumenckie
Niniejsza gwarancja KRUPS nie ma wplywu na prawa konsumenckie; prawa te nie moga byc anulowane ani ograniczone. Dotyczy to równiez praw uzyskanych od sprzedawcy, od którego konsument zakupil produkt. Niniejsza gwarancja daje konsumentowi okreslone prawa, moze on takze korzystac z innych praw specyficznych dla konkretnych stanów lub krajów. Zgodnie ze swoja decyzja konsument może domagać się uznania któregos z tych praw.

 

Dodatkowe informacje
Akcesoria, części eksploatacyjne oraz inne części zapasowe, jeżeli są lokalnie dostępne, można nabyć droga opisana na stronach internetowych KRUPS Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową.

Pozycja 1 do 10 z 62

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 7

Ogólna ocena


(4.90 w skali do 5)

Skala ocen

5 gwiazdki
57 recenzji
4 gwiazdki
4 recenzji
3 gwiazdki
1 recenzji
2 gwiazdki
(0)
1 gwiazdka
(0)

10 recenzji

Pozycja 1 do 10 z 62

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 7
Mały spryciarz

Mały i sprytny. Robi to co powinien. Polecam!

Ocenione przez Tomasz (Opublikowano 10/01/2021)
Polecam

Ekspres Dolce Gusto Piccolo XS zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Jego obsługa jest bardzo prosta, zajmuje mało miejsca i bardzo szybko można przygotować pyszną kawę. Znajomi i rodzina są zachwyceni. A swojej mamie sprezentuje go pod choinkę, bo sama przyznała, że taki ekspres łatwo jest jej obsłużyć.

Ocenione przez Edyta (Opublikowano 12/11/2019)
Najlepszy ekspres Piccolo XS

Ekspres kapsułkowy Piccolo XS zmieści się w każdej kuchni, dlatego na wstępie zauroczył mnie swoim małym kształtem i pięknym wyglądem, który jest w 100% najnowocześniejszy. Obsługa maszyny jest bardzo prosta, dlatego każdy może w nim zaparzyć kawę czy inny napój z kapsuł. Ponadto kawy z niego można pić ciągle i się nimi delektować bo są bardzo aromatyczne. Oczywiście firma nabiła sobie u mnie dużego plusa za różnorodność kaw do wyboru. Także jak najbardziej polecam ten model ekspresu :)

Ocenione przez aniaa1992 (Opublikowano 05/11/2019)
Polecam!

Ekspres kapsułkowy Piccolo XS zmieści się w każdej kuchni, dlatego na wstępie zauroczył mnie swoim małym kształtem i pięknym wyglądem, który jest w 100% najnowocześniejszy. Obsługa maszyny jest bardzo prosta, dlatego każdy może w nim zaparzyć kawę czy inny napój z kapsuł. Ponadto kawy z niego można pić ciągle i się nimi delektować bo są bardzo aromatyczne. Oczywiście firma nabiła sobie u mnie dużego plusa za różnorodność kaw do wyboru. Także jak najbardziej polecam ten model ekspresu

Ocenione przez Aniaa1992 (Opublikowano 02/11/2019)
Idealny do Twojej kuchni

Ekspres zajmuje bardzo mało miejsca. Jego wygląd pozawala na dopasowanie się do każdej kuchni. Niewątpliwą zaletą jest szybkość działania oraz smak kawy, jaką uzyskuje się do zastosowaniu kapsułek Nescafe Dolce Gusto. Polecam !!

Ocenione przez Sandra (Opublikowano 31/10/2019)
Idealny dla zabieganych

Ekspres jest bardzo łatwy w obsłudze i myślę, że każda osoba poradzi sobie z jego uruchomieniem. Kawa jest gotowa w niecałą minutę, więc jest to idealny produkt dla osób zabieganych. Trochę drażniąca jest jego głośna praca, ale da się to przeżyć.

Ocenione przez sandrax33x96 (Opublikowano 31/10/2019)
cudowny

Design to kwestia gustu, ale ten sprzęt jak dla mnie bije konkurencję na głowę. Właściwie to tak mały jest i zgrabny, że aż dziw bierze jakie cuda potrafi zdziałać. I co jeszcze? Jest tak intuicyjny, że bardziej się nie da, bo najtrudniejszą będzie decyzja o wyborze rodzaju kapsułki z kawą ;) Więc jak, kto skusi się na kawusię?

Ocenione przez magda (Opublikowano 31/10/2019)
Najlepszy ekspres Piccolo XS

Nie mam takich słów by ocenić jak bardzo jestem z niego zadowolona. Spełnił wszystkie moje oczekiwania. Zaparza kawę w mgnieniu oka, ma piękny czarny kolor. To ekspres kapsułkowy dzięki czemu nie trzeba do niego wsypywać kawy i się nie brudzi. Robi cudowną kawę o niepowtarzalnym zapachu oraz smaku.

Ocenione przez Paulina (Opublikowano 30/10/2019)
opinia

ekspres sam w sobie podoba mi sie ze względu na łatwość użytkowania i wygląd. jest mały i zgrabny. minusem dla mnie jest to, że kapsułki z kawą są stworzone z kilku materiałów i nie nadają się do recyklingu :( uważam, że jest to kwestia do ulepszenia przez producenta.

Ocenione przez Eleonora (Opublikowano 30/10/2019)
Najlepszy ekspres mały i prostu w obsłudze

Ekspres Piccolo XS jest praktyczny i łatwy w obsłudze. Kawę przyrządza się ekspresowo. Podgrzewa wodę do idealnej temperatury w niespełna minutę. Smak kawy jest pyszny, a jej aromat roznosi się po całym mieszkaniu. Posiada duży wybór kaw, które można w nim przyrządzić. Często serwuje je gościom, którzy twierdzą, że czuja sie u mnie jak w kawiarni. W dodatki ekspres ten jest mały i zmieści się w każdej, nawet najmniejszej kuchni. Jedynym minusem jest brak automatycznego dozowania wody.

Ocenione przez Martita (Opublikowano 30/10/2019)

Pozycja 1 do 10 z 62

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 7

Napisz recenzję

Oceny i komentarze mogą wystawiać tylko zarejestrowani użytkownicy. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Producent ekspresu Krups®
Model KP1A08
Pojemność zbiornika na wodę 0.8 l
Pojemnik na zużyte kapsuły Nie
Sygnalizacja odkamieniania Tak
Stalowa podstawka Nie
Wysokość ekspresu (cm) 28
Szerokość ekspresu (cm) 14
Długość ekspresu (cm) 27
Waga (kg) ~2 kg
Moc ekspresu 1340 - 1600 W
Napięcie 220-240 V, 50/60 Hz
Gwarancja ekspresu 2 lata
Oszczędzanie energii Tak
Na gorąco / Na zimno Tak
Różne rodzaje napojów Tak
Wysokie ciśnienie do 15 barów
Funkcja XL Nie