You have reached the website

Oblo ekspres do kawy czerwony marki Krups®

Stylowy ekspres do kawy na kapsułki NESCAFÉ® Dolce Gusto® Oblo, o oryginalnym wzornictwie podkreśli estetykę Twojej kuchni. Dostępny w 4 kolorach.

379,00 zł
379,00
 • Szczegóły
 • Instrukcja użytkownika
 • Gwarancja
 • Recenzje i Oceny
 • Specyfikacja
Stylowy ekspres do kawy na kapsułki NESCAFÉ® Dolce Gusto® Oblo o oryginalnym wzornictwie podkreśli estetykę Twojej kuchni. Jest on dostępny w czterech kolorach: tytanowym, czarnym, białym i czerwonym, a jego wymiary to tylko 25 cm (szer.) x 32 cm (wys.) x 18 cm (gł.).
ekspres manualny Aby przygotować wybrany przez siebie napój, wystarczy włożyć odpowiednią kapsułkę i ustawić ręczną dźwignię we właściwej pozycji. Szybki system podgrzewania ekspresu osiąga odpowiednią temperaturę już po 30 sekundach, dzięki czemu nie będziesz musiał długo czekać na ulubiony napój.
ekspres ciśnieniowy 15 barów System wysokiego ciśnienia (do 15 barów) umożliwia profesjonalne przygotowanie kawy pokrytej gęstą, aksamitną pianką (cremą).
hermetyczne zamknięcie kawy w kapsułkach Zachwycaj się bogactwem aromatów w każdej filiżance kawy dzięki hermetycznie zamkniętym kapsułkom, które zachowują świeżość kawy.
szeroki wybór kawy i napojów Wybieraj spośród ponad 30 wyśmienitych kaw. Od wyrazistego Ristretto, intensywnego Espresso, aromatycznego Lungo, czy też pełnego w smaku Grande, aż po gorące czekolady, herbaty i inne napoje.
napoje na gorąco i zimno Ekspres Oblo może przygotować nie tylko gorące napoje, lecz również kawy i herbaty na zimno.
tryb eco niskie zużycie energii Wygodny tryb zasilania Eco wyłączy automatycznie Twój ekspres NESCAFÉ® Dolce Gusto® Oblo po 5 minutach bezczynności. Ekspres ten ma zużycie energii w klasie A.
dwa lata gwarancji na ekspres Dzięki 2 letniej gwarancji, nie musisz się martwić o swój ekspres.
sygnalizacja odkamieniania ekspresu Jeśli włącznik na Twoim ekspresie świeci się na pomarańczowo to znak, że już czas go odkamienić! Więcej informacji o automatycznej sygnalizacji odkamieniania tutaj.
RedDot Award Ekspres Oblo został zwycięzcą prestiżowej nagrody RedDot Award 2015!
ziarna kawy ekspres ciśnieniowy Oblo

Proszę kliknij poniżej link do pobrania instrukcji obsługi

MIĘDZYNARODOWE WARUNKI OGRANICZONEJ GWARANCJI KRUPS

 

 

Gwarancja
Gwarantem tego produktu jest KRUPS (adres i dane firmy znajdują się w spisie krajów dołączonych do Międzynarodowej Karty Gwarancyjnej KRUPS). Gwarancja obejmuje wady fabryczne materiałów lub jakość wykonania, wykryte w ciągu dwóch lat od daty zakupu produktu.

Międzynarodowa gwarancja producenta jest dodatkowym dokumentem i nie ogranicza innych praw konsumenckich.

Międzynarodowa gwarancja producenta pokrywa wszystkie koszty związane z przywróceniem niesprawnego produktu do stanu odpowiadąjacego jego oryginalnym właściwościom, poprzez naprawę lub wymianę uszkodzonych części. Decyzja KRUPS, zamiast naprawy produktu może nastąpić jego wymiana na nowy egzemplarz. Zobowiązania KRUPS jak i prawa konsumenta wynikające z niniejszej gwarancji ograniczają się wyłącznie do tego typu naprawy lub wymiany.

 

Warunki & wyjątki
Międzynarodowa gwarancja KRUPS ważna jest przez okres właściwy dla kraju wymienionego w załączonej liście krajów, za okazaniem ważnego dowodu zakupu. Produkt może być dostarczony bezpośrednio do autoryzowanego punktu serwisowego lub zabezpieczony i następnie przesłany odpowiednią przesyłką do autoryzowanego punktu serwisowego.
Pełne dane adresowe autoryzowanych punktów serwisowych w każdym z krajów wymienione są na stronach internetowych KRUPS (www.KRUPS.com) lub można je uzyskać dzwoniąc na właściwy numer telefonu podany w załączonej liście krajów.
KRUPS nie jest zobowiązany do naprawy lub wymiany produktu jeśli nie zostanie przedłożony ważny dowód jego zakupu.
Gwarancją nie są objęte zniszczenia mogące powstać jako rezultat niewłaściwego użytkowania, zaniedbania lub nieprzestrzegania instrukcji KRUPS, podłączenia pod napiłcie inne niż zaznaczone na produkcie, lub ingerencje i nieautoryzowane naprawy. Gwarancja również nie pokrywa normalnego zużycia, konserwacji lub wymiany części eksploatacyjnych oraz:
- użycia złego rodzaju wody

- zakamienienia (proces odkamieniania musi być przeprowadzany zgodnie z instrukcjł obsługi)

- usunięcia uszkodzeń powstałych przez składniki wody, brud lub owady w produkcie

- uszkodzeń mechanicznych, przeciążenia produktu

- zniszczeń powstałych na skutek nieprawidłowego napięcia zasilajacego lub częstotliwości

- wypadków takich jak pożar, powódź, uderzenie pioruna itp.

- profesjonalnego lub komercyjnego użycia

- zniszczenia części szklanych lub porcelanowych

- wymiany części eksploatacyjnych

 

Niniejsza gwarancja nie ma zastosowania w przypadku produktów z naruszoną plombą gwarancyjną oraz zniszczeń powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania i konserwacji, z winy złego zapakowania przez właściciela lub zniszczeń powstałych w transporcie z winy jakiegokolwiek przewoźnika.

Międzynarodowa gwarancja KRUPS dotyczy produktów zakupionych w jednym z krajów wymienionych w zalączonym spisie krajów, używanych wyłącznie w warunkach domowych, w krajach wymienionych w liście krajów. W przypadku gdy produkt został zakupiony w jednym z wymienionych krajów i jest używany w innym, będącym na liście

a) Okres trwania międzynarodowej gwarancji KRUPS jest taki, jaki obowiązuje w kraju, w którym produkt jest używany, nawet jeśli został zakupiony on w kraju gdzie okres gwarancji jest inny.

b) Międzynarodowa gwarancja KRUPS nie ma zastosowania w przypadku niezgodnosci zakupionego produktu z lokalnymi warunkami takimi jak: napięcie prądu, częstotliwość, rodzaj wtyczki zasilającej lub innych technicznych wlaściwości.

c) Proces naprawy produktu zakupionego w innym kraju niż jest on używany może trwać dłużej, jeśli produkt nie jest sprzedawany przez KRUPS w tym kraju.

d) W przypadku, kiedy produkt jest nienaprawialny międzynarodowa gwarancja KRUPS ogranicza się do wymiany na podobny produkt lub, jeśli to możliwe, produkt o tej samej wartości.

Prawa Konsumenckie
Niniejsza gwarancja KRUPS nie ma wplywu na prawa konsumenckie; prawa te nie moga byc anulowane ani ograniczone. Dotyczy to równiez praw uzyskanych od sprzedawcy, od którego konsument zakupil produkt. Niniejsza gwarancja daje konsumentowi okreslone prawa, moze on takze korzystac z innych praw specyficznych dla konkretnych stanów lub krajów. Zgodnie ze swoja decyzja konsument może domagać się uznania któregos z tych praw.

 

Dodatkowe informacje
Akcesoria, części eksploatacyjne oraz inne części zapasowe, jeżeli są lokalnie dostępne, można nabyć droga opisana na stronach internetowych KRUPS Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową.

Pozycja 1 do 10 z 32

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Ogólna ocena


(4.80 w skali do 5)

Skala ocen

5 gwiazdki
28 recenzji
4 gwiazdki
3 recenzji
3 gwiazdki
(0)
2 gwiazdki
(0)
1 gwiazdka
1 recenzji

10 recenzji

Pozycja 1 do 10 z 32

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
Ekspres super:) Przeterminowane prezenty :)

Ekspres działa bez zarzutu. Zamówiony niedawno sprawnie dotarł pod drzwi:) był kupiony na promocji z kilkoma opakowaniami kaw Dolce Gusto, ale kapsułki prezentowe, które dostałem do zakupu były przeterminowane o ROK:)(polecam sprawdzić daty:) Kod promocyjny z książeczki też nie działa. :O Poza tym zamówione kawy świetne smakowo:) Pozdrawiam

Ocenione przez Bartłomiej (Opublikowano 14/06/2019)
Mój kochany ekspresik

Ekspres mam już od 4 lat i jestem z niego bardzo zadowolona. Kapsułki są różnorodne i smak ulubionej kawy można na pewno wśród nich znależć a obsługa jest łatwa, szybka i mam chwilę przyjemności każdego dnia. Lubię sama decydować o intensywności napoju przez samodzielne dozowanie wody. Może kawa z dużego ekspresu z młynkiem na ziarna kawy jest ciutkę lepsza i może troszkę tańsza, ale biorąc pod uwagę koszt zakupu tego zgrabnego ekspresu i czystość związana z jego użytkowaniem to nie zamieniłabym go na inny.

Ocenione przez Małgosia (Opublikowano 04/02/2019)
0

do kitu po roku przestał działać i problem z naprawą bo przesyłanie do Warszawy raczej nie opłacalne

Ocenione przez Grażyna (Opublikowano 30/08/2018)
Dolce Gusto

Grażyno, prosimy o zgłoszenie problemu do naszego Serwisu Konsumenta

(Answered on 12/10/2018)
Rewelacja!

Ekspres jest świetny, dostałam na prezent i jestem bardzo zadowolona, łatwa obsługa i łatwe czyszczenie sprawiają, że użytkowanie Oblo jest prawdziwą przyjemnością :)

Ocenione przez Cynthia (Opublikowano 06/11/2017)
Super model

Bardzo fajny model, zajmuje niewiele miejsca, nie wymaga skompilkowanych czynności serwisowych. Kapsułka, woda do zbiornika i pyszna kawa gotowa w minutę :)

Ocenione przez Julia (Opublikowano 05/11/2017)
Zdecydowanie polecam!

Bardzo stylowy i wygodny ekspres. To, że jest manualny, jest dodatkową zaletą, ilość wody zależy od moich upodobań. Pasuje do wystroju kuchni.

Ocenione przez Anna (Opublikowano 05/11/2017)
ok

Ekspres posiadam od dłuższego czasu jest łatwy w obsłudze i nigdy mnie nie zawiódł jedyny minus to mógłby pracować ciszej

Ocenione przez Stanisław (Opublikowano 05/11/2017)
Ekspres jest rewelacyjny!!!

Ekspres działa bez zarzutów, robi przepyszne kawy. Polecam gorąco wszystkim

Ocenione przez Aleksandra (Opublikowano 05/11/2017)
Dobry na początek

Spełnia oczekiwania dla początkujących .Polecam

Ocenione przez Jakub (Opublikowano 05/11/2017)
Bardzo fajny ekspesik

Jestem bardzo zadowolona, mały, łatwy w obsłudze, a tego bardzo duży wybór kaw i napoi .

Ocenione przez Sylwia (Opublikowano 05/11/2017)

Pozycja 1 do 10 z 32

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Napisz recenzję

Oceny i komentarze mogą wystawiać tylko zarejestrowani użytkownicy. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Producent ekspresu Krups
Model KP1105
Pojemność zbiornika na wodę 0.8 l
Pojemnik na zużyte kapsuły Nie
Sygnalizacja odkamieniania Tak
Stalowa podstawka Nie
Wysokość ekspresu (cm) 32
Szerokość ekspresu (cm) 25
Długość ekspresu (cm) 18
Waga (kg) ~2.5 kg
Moc ekspresu 1500 W
Napięcie 230 V, 50 Hz
Gwarancja ekspresu 2 lata
Oszczędzanie energii Tak
Na gorąco / Na zimno Tak
Różne rodzaje napojów Tak
Wysokie ciśnienie do 15 barów
Funkcja XL Nie