You have reached the website

Movenza ekspres automatyczny platynowy srebrny marki Krups® KP600E

Innowacyjny ekspres do kawy Movenza wzniesie Twoje doznania kawowe na wyższy poziom. Odkryj jej unikalny mechanizm otwierania i zamykania oraz inne zaawansowane funkcje.

Regular Price: 829,00 zł

Special Price 329,00 zł

329,00
  • Szczegóły
  • Instrukcja użytkownika
  • Gwarancja
  • Recenzje i Oceny
  • Specyfikacja
NESCAFÉ® Dolce Gusto® Movenza to ekspres nowej generacji z unikalnym mechanizm otwierania i zamykania oraz innymi zaawansowanymi funkcjami. Ma niewielkie wymiary: 18cm (szer.) x 19cm (wys.) x 39cm (dł.). Zobacz więcej.
automatyczny ekspres ciśnieniowy Daj się zaskoczyć ekspresowi Movenza. Za jednym dotknięciem palca ekspres Movenza przemieni się z gustownego przedmiotu w kultowy ekspres do kawy.
panel dotykowy w ekspresie automatycznym Panel dotykowy oraz automatyczne zatrzymanie parzenia sprawiają, że wystarczy już tylko wsunąć kapsułkę, dotknąć przycisk i gotowe!
ekspres ciśnieniowy 15 barów System wysokiego ciśnienia (do 15 barów) umożliwia profesjonalne przygotowanie kawy pokrytej gęstą, aksamitną pianką (cremą).
hermetycznie zamknięta kawa w kapsułkach Zachwycaj się bogactwem aromatów w każdej filiżance kawy dzięki hermetycznie zamkniętym kapsułkom, które zachowują świeżość kawy.
szeroki wybór kaw i napojów Wybieraj spośród ponad 30 wyśmienitych kaw. Od wyrazistego Ristretto, intensywnego Espresso, aromatycznego Lungo, czy też pełnego w smaku Grande, aż po gorące czekolady, herbaty i inne napoje.
napoje na gorąco i zimno Ekspres Movenza może przygotować nie tylko gorące napoje, lecz również kawy I herbaty na zimno.
tryb eco, niskie zużycie energii Wygodny tryb zasilania Eco wyłączy automatycznie twój ekspres NESCAFÉ® Dolce Gusto® Movenza po 5 minutach bezczynności. Ekspres ten ma zużycie energii w klasie A.
dwa lata gwarancji Dzięki 2 letniej gwarancji, nie musisz się martwić o swój ekspres.
ziarna kawy, ekspres automatyczny

Proszę kliknij poniżej link do pobrania instrukcji obsługi

MIĘDZYNARODOWE WARUNKI OGRANICZONEJ GWARANCJI KRUPS

 

 

Gwarancja
Gwarantem tego produktu jest KRUPS (adres i dane firmy znajdują się w spisie krajów dołączonych do Międzynarodowej Karty Gwarancyjnej KRUPS). Gwarancja obejmuje wady fabryczne materiałów lub jakość wykonania, wykryte w ciągu dwóch lat od daty zakupu produktu.

Międzynarodowa gwarancja producenta jest dodatkowym dokumentem i nie ogranicza innych praw konsumenckich.

Międzynarodowa gwarancja producenta pokrywa wszystkie koszty związane z przywróceniem niesprawnego produktu do stanu odpowiadąjacego jego oryginalnym właściwościom, poprzez naprawę lub wymianę uszkodzonych części. Decyzja KRUPS, zamiast naprawy produktu może nastąpić jego wymiana na nowy egzemplarz. Zobowiązania KRUPS jak i prawa konsumenta wynikające z niniejszej gwarancji ograniczają się wyłącznie do tego typu naprawy lub wymiany.

 

Warunki & wyjątki
Międzynarodowa gwarancja KRUPS ważna jest przez okres właściwy dla kraju wymienionego w załączonej liście krajów, za okazaniem ważnego dowodu zakupu. Produkt może być dostarczony bezpośrednio do autoryzowanego punktu serwisowego lub zabezpieczony i następnie przesłany odpowiednią przesyłką do autoryzowanego punktu serwisowego.
Pełne dane adresowe autoryzowanych punktów serwisowych w każdym z krajów wymienione są na stronach internetowych KRUPS (www.KRUPS.com) lub można je uzyskać dzwoniąc na właściwy numer telefonu podany w załączonej liście krajów.
KRUPS nie jest zobowiązany do naprawy lub wymiany produktu jeśli nie zostanie przedłożony ważny dowód jego zakupu.
Gwarancją nie są objęte zniszczenia mogące powstać jako rezultat niewłaściwego użytkowania, zaniedbania lub nieprzestrzegania instrukcji KRUPS, podłączenia pod napiłcie inne niż zaznaczone na produkcie, lub ingerencje i nieautoryzowane naprawy. Gwarancja również nie pokrywa normalnego zużycia, konserwacji lub wymiany części eksploatacyjnych oraz:
- użycia złego rodzaju wody

- zakamienienia (proces odkamieniania musi być przeprowadzany zgodnie z instrukcjł obsługi)

- usunięcia uszkodzeń powstałych przez składniki wody, brud lub owady w produkcie

- uszkodzeń mechanicznych, przeciążenia produktu

- zniszczeń powstałych na skutek nieprawidłowego napięcia zasilajacego lub częstotliwości

- wypadków takich jak pożar, powódź, uderzenie pioruna itp.

- profesjonalnego lub komercyjnego użycia

- zniszczenia części szklanych lub porcelanowych

- wymiany części eksploatacyjnych

 

Niniejsza gwarancja nie ma zastosowania w przypadku produktów z naruszoną plombą gwarancyjną oraz zniszczeń powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania i konserwacji, z winy złego zapakowania przez właściciela lub zniszczeń powstałych w transporcie z winy jakiegokolwiek przewoźnika.

Międzynarodowa gwarancja KRUPS dotyczy produktów zakupionych w jednym z krajów wymienionych w zalączonym spisie krajów, używanych wyłącznie w warunkach domowych, w krajach wymienionych w liście krajów. W przypadku gdy produkt został zakupiony w jednym z wymienionych krajów i jest używany w innym, będącym na liście

a) Okres trwania międzynarodowej gwarancji KRUPS jest taki, jaki obowiązuje w kraju, w którym produkt jest używany, nawet jeśli został zakupiony on w kraju gdzie okres gwarancji jest inny.

b) Międzynarodowa gwarancja KRUPS nie ma zastosowania w przypadku niezgodnosci zakupionego produktu z lokalnymi warunkami takimi jak: napięcie prądu, częstotliwość, rodzaj wtyczki zasilającej lub innych technicznych wlaściwości.

c) Proces naprawy produktu zakupionego w innym kraju niż jest on używany może trwać dłużej, jeśli produkt nie jest sprzedawany przez KRUPS w tym kraju.

d) W przypadku, kiedy produkt jest nienaprawialny międzynarodowa gwarancja KRUPS ogranicza się do wymiany na podobny produkt lub, jeśli to możliwe, produkt o tej samej wartości.

Prawa Konsumenckie
Niniejsza gwarancja KRUPS nie ma wplywu na prawa konsumenckie; prawa te nie moga byc anulowane ani ograniczone. Dotyczy to równiez praw uzyskanych od sprzedawcy, od którego konsument zakupil produkt. Niniejsza gwarancja daje konsumentowi okreslone prawa, moze on takze korzystac z innych praw specyficznych dla konkretnych stanów lub krajów. Zgodnie ze swoja decyzja konsument może domagać się uznania któregos z tych praw.

 

Dodatkowe informacje
Akcesoria, części eksploatacyjne oraz inne części zapasowe, jeżeli są lokalnie dostępne, można nabyć droga opisana na stronach internetowych KRUPS Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową.

10 Produkty (-ów)

na stronę

Ogólna ocena


(4.70 w skali do 5)

Skala ocen

5 gwiazdki
8 recenzji
4 gwiazdki
1 recenzji
3 gwiazdki
1 recenzji
2 gwiazdki
(0)
1 gwiazdka
(0)

10 recenzji

10 Produkty (-ów)

na stronę
Super

Kawa rewelacyjna!

Ocenione przez Agnieszka (Opublikowano 07/09/2018)
Średnio zadowolona

Ekspes faktycznie wygląda zjawiskowo używam go od roku i wszystko byłoby ok gdyby nie fakt że zdarza się mu zaparzyć kawę zimną wodą masakra tym bardziej że kapsułki do tanich nie należą

Ocenione przez LILIANNA (Opublikowano 07/08/2018)
Dolce Gusto

LILIANNA, aby uzyskać pomoc dotyczącą ekspesu, skontaktuj się proszę z naszym Serwisem Konsumenta

(Answered on 27/08/2018)
Rewelacja

Używam od kilku dni i muszę przyznać że jestem mile zaskoczona , design ekspresu rewelacja, a co do smaku kaw ... pycha. Polecam

Ocenione przez Karolinka (Opublikowano 05/11/2017)
dobry expres

jak dla mnie bardzo dobry expres...kapsułki może i nie za tanie ale kawa super!!!!! polecam

Ocenione przez Tomasz (Opublikowano 05/11/2017)
5

Najlepszy ekspres

Ocenione przez Aleksandra (Opublikowano 05/11/2017)
Super

Śliczny design cichy robi wyśmienitą kawe ! polecam )

Ocenione przez michał (Opublikowano 04/11/2017)
ekspres super

jestem bardzo zadowolona z zakupu , kawa pyszna, łatwy w obsłudze i wygląda przy tym elegancko

Ocenione przez Monika (Opublikowano 03/11/2017)
POLECAM :)

Używam od 2 miesięcy i jestem bardzo zadowolona :) Wcześniej używałam Bosch Tassimo. Dolce Gusto ma większy wybór i smaczniejsze kawy. Ekspres nie zajmuje dużo miejsca, jego głośność da się znieść :) POLECAM !!!

Ocenione przez Paulina (Opublikowano 28/06/2017)
Zadowolona

Używam od trzech miesięcy i jestem bardzo zadowolona! Nie zajmuje dużo miejsca, kawa wychodzi przepyszna! Jedynie że jest bardzo "głośny".

Ocenione przez Lizaveta (Opublikowano 27/06/2017)
Futurystyczny

Ekspres sprawia wrażenie obiektu z przyszłości. Robi wrażenie.. I kawa świetna :-)

Ocenione przez Agnieszka (Opublikowano 12/09/2016)

10 Produkty (-ów)

na stronę

Napisz recenzję

Oceny i komentarze mogą wystawiać tylko zarejestrowani użytkownicy. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Producent ekspresu Krups
Model KP600E
Pojemność zbiornika na wodę 1.0 l
Pojemnik na zużyte kapsuły Tak
Sygnalizacja odkamieniania Tak
Stalowa podstawka Nie
Wysokość ekspresu (cm) 19
Szerokość ekspresu (cm) 18
Długość ekspresu (cm) 39
Waga (kg) ~3.4 kg
Moc ekspresu 1500 W
Napięcie 230 V, 50 Hz
Gwarancja ekspresu 2 lata
Oszczędzanie energii Tak
Na gorąco / Na zimno Tak
Różne rodzaje napojów Tak
Wysokie ciśnienie do 15 barów
Funkcja XL Nie