You have reached the website

Movenza ekspres automatyczny czarny szczotkowany marki Krups® KP6008

Innowacyjny ekspres do kawy Movenza wzniesie Twoje doznania kawowe na wyższy poziom. Odkryj jej unikalny mechanizm otwierania i zamykania oraz inne zaawansowane funkcje.

829,00 zł
829,00
  • Szczegóły
  • Instrukcja użytkownika
  • Gwarancja
  • Recenzje i Oceny
  • Specyfikacja
NESCAFÉ® Dolce Gusto® Movenza to ekspres nowej generacji z unikalnym mechanizm otwierania i zamykania oraz innymi zaawansowanymi funkcjami. Ma niewielkie wymiary: 18cm (szer.) x 19cm (wys.) x 39cm (dł.). Zobacz więcej.
automatyczny ekspres ciśnieniowy Daj się zaskoczyć ekspresowi Movenza. Za jednym dotknięciem palca ekspres Movenza przemieni się z gustownego przedmiotu w kultowy ekspres do kawy.
panel dotykowy w ekspresie automatycznym Panel dotykowy oraz automatyczne zatrzymanie parzenia sprawiają, że wystarczy już tylko wsunąć kapsułkę, dotknąć przycisk i gotowe!
ekspres ciśnieniowy 15 barów System wysokiego ciśnienia (do 15 barów) umożliwia profesjonalne przygotowanie kawy pokrytej gęstą, aksamitną pianką (cremą).
hermetycznie zamknięta kawa w kapsułkach Zachwycaj się bogactwem aromatów w każdej filiżance kawy dzięki hermetycznie zamkniętym kapsułkom, które zachowują świeżość kawy.
szeroki wybór kaw i napojów Wybieraj spośród ponad 30 wyśmienitych kaw. Od wyrazistego Ristretto, intensywnego Espresso, aromatycznego Lungo, czy też pełnego w smaku Grande, aż po gorące czekolady, herbaty i inne napoje.
napoje na gorąco i zimno Ekspres Movenza może przygotować nie tylko gorące napoje, lecz również kawy I herbaty na zimno.
tryb eco, niskie zużycie energii Wygodny tryb zasilania Eco wyłączy automatycznie twój ekspres NESCAFÉ® Dolce Gusto® Movenza po 5 minutach bezczynności. Ekspres ten ma zużycie energii w klasie A.
dwa lata gwarancji Dzięki 2 letniej gwarancji, nie musisz się martwić o swój ekspres.
ziarna kawy, ekspres automatyczny

Proszę kliknij poniżej link do pobrania instrukcji obsługi

MIĘDZYNARODOWE WARUNKI OGRANICZONEJ GWARANCJI KRUPS

 

 

Gwarancja
Gwarantem tego produktu jest KRUPS (adres i dane firmy znajdują się w spisie krajów dołączonych do Międzynarodowej Karty Gwarancyjnej KRUPS). Gwarancja obejmuje wady fabryczne materiałów lub jakość wykonania, wykryte w ciągu dwóch lat od daty zakupu produktu.

Międzynarodowa gwarancja producenta jest dodatkowym dokumentem i nie ogranicza innych praw konsumenckich.

Międzynarodowa gwarancja producenta pokrywa wszystkie koszty związane z przywróceniem niesprawnego produktu do stanu odpowiadąjacego jego oryginalnym właściwościom, poprzez naprawę lub wymianę uszkodzonych części. Decyzja KRUPS, zamiast naprawy produktu może nastąpić jego wymiana na nowy egzemplarz. Zobowiązania KRUPS jak i prawa konsumenta wynikające z niniejszej gwarancji ograniczają się wyłącznie do tego typu naprawy lub wymiany.

 

Warunki & wyjątki
Międzynarodowa gwarancja KRUPS ważna jest przez okres właściwy dla kraju wymienionego w załączonej liście krajów, za okazaniem ważnego dowodu zakupu. Produkt może być dostarczony bezpośrednio do autoryzowanego punktu serwisowego lub zabezpieczony i następnie przesłany odpowiednią przesyłką do autoryzowanego punktu serwisowego.
Pełne dane adresowe autoryzowanych punktów serwisowych w każdym z krajów wymienione są na stronach internetowych KRUPS (www.KRUPS.com) lub można je uzyskać dzwoniąc na właściwy numer telefonu podany w załączonej liście krajów.
KRUPS nie jest zobowiązany do naprawy lub wymiany produktu jeśli nie zostanie przedłożony ważny dowód jego zakupu.
Gwarancją nie są objęte zniszczenia mogące powstać jako rezultat niewłaściwego użytkowania, zaniedbania lub nieprzestrzegania instrukcji KRUPS, podłączenia pod napiłcie inne niż zaznaczone na produkcie, lub ingerencje i nieautoryzowane naprawy. Gwarancja również nie pokrywa normalnego zużycia, konserwacji lub wymiany części eksploatacyjnych oraz:
- użycia złego rodzaju wody

- zakamienienia (proces odkamieniania musi być przeprowadzany zgodnie z instrukcjł obsługi)

- usunięcia uszkodzeń powstałych przez składniki wody, brud lub owady w produkcie

- uszkodzeń mechanicznych, przeciążenia produktu

- zniszczeń powstałych na skutek nieprawidłowego napięcia zasilajacego lub częstotliwości

- wypadków takich jak pożar, powódź, uderzenie pioruna itp.

- profesjonalnego lub komercyjnego użycia

- zniszczenia części szklanych lub porcelanowych

- wymiany części eksploatacyjnych

 

Niniejsza gwarancja nie ma zastosowania w przypadku produktów z naruszoną plombą gwarancyjną oraz zniszczeń powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania i konserwacji, z winy złego zapakowania przez właściciela lub zniszczeń powstałych w transporcie z winy jakiegokolwiek przewoźnika.

Międzynarodowa gwarancja KRUPS dotyczy produktów zakupionych w jednym z krajów wymienionych w zalączonym spisie krajów, używanych wyłącznie w warunkach domowych, w krajach wymienionych w liście krajów. W przypadku gdy produkt został zakupiony w jednym z wymienionych krajów i jest używany w innym, będącym na liście

a) Okres trwania międzynarodowej gwarancji KRUPS jest taki, jaki obowiązuje w kraju, w którym produkt jest używany, nawet jeśli został zakupiony on w kraju gdzie okres gwarancji jest inny.

b) Międzynarodowa gwarancja KRUPS nie ma zastosowania w przypadku niezgodnosci zakupionego produktu z lokalnymi warunkami takimi jak: napięcie prądu, częstotliwość, rodzaj wtyczki zasilającej lub innych technicznych wlaściwości.

c) Proces naprawy produktu zakupionego w innym kraju niż jest on używany może trwać dłużej, jeśli produkt nie jest sprzedawany przez KRUPS w tym kraju.

d) W przypadku, kiedy produkt jest nienaprawialny międzynarodowa gwarancja KRUPS ogranicza się do wymiany na podobny produkt lub, jeśli to możliwe, produkt o tej samej wartości.

Prawa Konsumenckie
Niniejsza gwarancja KRUPS nie ma wplywu na prawa konsumenckie; prawa te nie moga byc anulowane ani ograniczone. Dotyczy to równiez praw uzyskanych od sprzedawcy, od którego konsument zakupil produkt. Niniejsza gwarancja daje konsumentowi okreslone prawa, moze on takze korzystac z innych praw specyficznych dla konkretnych stanów lub krajów. Zgodnie ze swoja decyzja konsument może domagać się uznania któregos z tych praw.

 

Dodatkowe informacje
Akcesoria, części eksploatacyjne oraz inne części zapasowe, jeżeli są lokalnie dostępne, można nabyć droga opisana na stronach internetowych KRUPS Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową.

8 Produkty (-ów)

na stronę

Ogólna ocena


(4.65 w skali do 5)

Skala ocen

5 gwiazdki
6 recenzji
4 gwiazdki
1 recenzji
3 gwiazdki
1 recenzji
2 gwiazdki
(0)
1 gwiazdka
(0)

8 recenzji

8 Produkty (-ów)

na stronę
Mam mieszane odczucia...

Ekspres ma bardzo fajne wzornictwo, niestety ma też kilka wad: 1. Kupiłem wersję czarną szczotkowaną. Spodziewałem się, że ekspres będzie miał obudowę metalową a nie plastikową - przez ten plastik wygląda trochę tandetnie (to oczywiście ocena subiektywna). Poza tym gdyby obudowa była metalowa, ekspres byłby cięższy i dzięki temu stabilniejszy - piszę o tym w punkcie 4. 2. Wziernik kontrolny poziomu wody jest bardzo mały i tak umiejscowiony, że w zasadzie nic w nim nie widać. Nie pomaga nawet świecenie latarką. 3. Dioda włącznika, gdy ekspres jest w trybie czuwania, miga. Nie jest to najlepszy pomysł - migająca dioda sygnalizuje zazwyczaj jakiś proces pośredni lub ma zwrócić uwagę użytkownika urządzenia. Poza tym w sytuacji, gdy ktoś ma kuchnię połączoną z salonem w którym na co dzień przebywa, miganie diody jest zwyczajnie irytujące. 3. Tackę z kratką ociekową mocuje się w różnych pozycjach w zależności od wielkości naczynia na kawę. Niestety zaczepy są niezbyt dobrze zaprojektowane i zakładanie oraz ściąganie tacki jest trochę kłopotliwe. 4. Drgania ekspresu podczas pracy powodują „spacerowanie” filiżanki po tacce ociekowej. Jeśli filiżanka ma niewielką średnicę (np. do espresso), trzeba uważać, aby strumień kawy nie popłyną poza filiżankę. Może kratka ociekowa powinna być gumowana? 5. Po zaparzeniu kawy z zewnętrznej krawędzi uchwytu na kapsułki potrafi kapać woda - gdy filiżanka jest mała (np. do espresso) woda spływa po jej zewnętrznej ściance. Po wyciągnięciu uchwytu okazuje się, że na zużytej kapsułce znajduje się trochę wody i to ona wycieka bocznymi szczelinami. Moim poprzednim ekspresem był OBLO z którego byłem w 100% zadowolony. Żadna z powyższych negatywnych cech nie występowała w nim. Niestety uległ awarii po 3 latach. Biorąc pod uwagę fakt, że używałem go w zasadzie tylko w weekendy (co przekładało się na parzenie 2-4 filiżanek espresso tygodniowo) i regularnie odkamieniałem, nie świadczy to dobrze o trwałości produktów firmy KRUPS. Podsumowując - ekspres jest ewidentnie niedopracowany, choć oczywiście korzystać z niego można bez problemu. Jednak przy tak wysokiej cenie (jak na ekspresy na kapsułki) zakup uważam za średnio udany. A jeśli na dodatek zepsuje się krótko po upływie okresu gwarancji, przyjdzie się chyba pożegnać z tą firmą...

Ocenione przez Maciej (Opublikowano 03/02/2019)
Polecam w 100%

Świetny ekspres w dobrej cenie. Funkcjonuje tak jak tego oczekiwałem przed decyzją o zakupie - miało być szybko i bez sypania, ugniatania kawy, mycia elementów ekspresu itd. Wrzucam kapsułkę i za chwilę cieszę się pyszną kawą. Zaletą jest możliwość regulacji ilości wody w każdym przygotowywanym napoju. Wzorowe wykonanie. Mam nadzieję, że będzie długo służył. Polecam też kawę Catuai du Brasil - mistrzostwo.

Ocenione przez Daniel (Opublikowano 05/11/2017)
Teraz przygotowanie kawy to sama przyjemność

Wspaniałe urządzenie

Ocenione przez Hanna (Opublikowano 03/11/2017)
Teraz przygotowanie kawy to sama przyjemnośćb

Piękne urządzenie

Ocenione przez Hanna (Opublikowano 03/11/2017)
Teraz przygotowanie kawy to sama przyjemność

Teraz przygotowanie kawy to sama przyjemność

Ocenione przez Hanna (Opublikowano 03/11/2017)
Jesteśmy bardzo zadowoleni :)

Cała rodzina korzysta z tego expresu...kawa rano - mocna, aromatyczna; w dalszej części dnia dla każdego coś dobrego - latte, czekolada, espresso albo wyjątkowa i aromatyczna herbatka dla Babci :)

Ocenione przez Dagmara (Opublikowano 03/11/2017)
Świetny wybór

Design i funkcjonalność za niską cenę. Zdecydowanie polecam, jest ozdobą na kuchennym blacie i przede wszystkim robi ultra dobrą kawę czy mrożoną herbatę! Polecam każdemu :)

Ocenione przez Anna (Opublikowano 03/11/2017)
REWELACJA

Niesamowity, zaskakujący... Piękne wzornictwo i pyszna kawa!

Ocenione przez Michał (Opublikowano 11/03/2017)

8 Produkty (-ów)

na stronę

Napisz recenzję

Oceny i komentarze mogą wystawiać tylko zarejestrowani użytkownicy. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Producent ekspresu Krups
Model KP6008
Pojemność zbiornika na wodę 1.0 l
Pojemnik na zużyte kapsuły Tak
Sygnalizacja odkamieniania Tak
Stalowa podstawka Nie
Wysokość ekspresu (cm) 19
Szerokość ekspresu (cm) 18
Długość ekspresu (cm) 39
Waga (kg) ~3.4 kg
Moc ekspresu 1500 W
Napięcie 230 V, 50 Hz
Gwarancja ekspresu 2 lata
Oszczędzanie energii Tak
Na gorąco / Na zimno Tak
Różne rodzaje napojów Tak
Wysokie ciśnienie do 15 barów
Funkcja XL Nie