Loading...

Good Morning New York! Przenieś się smakiem prosto do amerykańskiej kawiarni z naszą nowością: New York Morning Blend - aż 18 kapsułek w opakowaniu!

Ładuję...
Malejąco
Rosnąco
Podaj prawidłową ilość.
Powrót

ODKRYJ NASZE

INFINISSIMA TOUCH

 

OD KRUPS   

INFINISSIMA TOUCH EKSPRES AUTOMATYCZNY BEŻOWY MARKI KRUPS® KP270A

 

Degustuj swoje ulubione kawy godne najlepszej kawiarni dzięki nowemu ekspresowi NESCAFÉ® Dolce Gusto® INFINISSIMA Touch. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby sporządzić ponad 35 kreatywnych mieszanek kawy. Zainspirowany kształtem Infinity, INFINISSIMA Touch to smukły ekspres o wyjątkowej stylistyce ze zbiornikiem na wodę o pojemności 1,2 l, pozwalający parzyć kawę w nieograniczonych wersjach. Gotowi na zaparzanie kawy godnej najlepszej kawiarni w zaledwie kilka sekund? Teraz to możliwe dzięki naszemu nowemu, wysokociśnieniowemu i automatycznemu ekspresowi INFINISSIMA Touch (do 15 barów)!

Niekończąca się przyjemność rodem z kawiarni – teraz w domu

Masz ochotę na wyrafinowane Cold Brew, pyszne Latte Macchiato czy intensywne Espresso? Niezależnie od preferencji możesz teraz degustować w domu kawę godną najlepszej kawiarni, sporządzoną bez żadnego wysiłku dzięki ekspresowi automatycznemu INFINISSIMA Touch. Dzięki zaawansowanej i automatycznej technologii, ten intuicyjny ekspres pozwala sporządzać kawę w nieograniczonych odsłonach.

Elegancki i intuicyjny

Odkryj już teraz: Nasz automatyczny ekspres przygotuje Twoją ulubioną kawę

hotpoint-1
hotpoint-2
hotpoint-5
hotpoint-3
hotpoint-4
Infinissima touch machine features Infinissima touch machine features

Infinissima touch machine features

TRYB 1 MIN ECO

Infinissima Touch oferuje energooszczędny tryb eco, który automatycznie wyłącza urządzenie po przygotowaniu napoju jeśli nie jest używane przez 5 minut (klasa A pod względem zużycia energii).

Infinissima touch machine features

SYGNALIZACJA ODKAMIENIANIA

Dzięki wbudowanemu systemowi automatycznego alarmu, od razu wiesz, kiedy należy odkamienić ekspres. Gdy włącznik zaświeci się na pomarańczowo, wiesz, że pora odkamienić ekspres, aby działał jak nowy.

Infinissima touch machine features

BEZ BAŁAGANU I BEZ KOMPLIKACJI

Życie wymaga natężonej pracy – przygotowanie kawy nie powinno. W Infinissima Touch mielona kawa pozostaje w kapsułce, oszczędzając Ci bałaganu. 

Infinissima touch machine features

WYSOKIE CIŚNIENIE

Nasz system wysokiego ciśnienia do 15 barów umożliwia profesjonalne przygotowanie kawy pokrytej gęstą, aksamitną cremą.

Infinissima touch machine features

GORĄCA CZY ZIMNA? JEDNO I DRUGIE!

Infinissima Touch umożliwia przygotowanie Twoich wszystkich ulubionych rodzajów kawy, w tym mrożonego cappuccino, naszej nowej kawy na zimno i wiele innych. Odkrywaj nowe możliwości.

Infinissima touch machine features

GRAJ I WYBIERAJ

Wystarczy włożyć odpowiednią kapsułkę i ustawić ręczną dźwignię we właściwej pozycji w zależności od ilości wody. Twój ulubiony napój będzie gotowy w niespełna minutę. 

Infinissima touch machine features

POWIĘKSZONY ZBIORNIK NA WODĘ

Dzięki wyjmowanemu zbiornikowi na wodę 1,2 l możesz przygotować więcej napojów między każdym napełnieniem.

Patrz i podziwiaj

Gotowi na magię? Wystarczy dotknąć intuicyjnego ekranu, aby zaawansowany system INFINISSIMA Touch codziennie zaparzał Ci wymarzoną kawę – godną najlepszej kawiarni.

Waga

2,65 kg

Wysokość ekspresu

37 cm

Producent ekspresu

Krups

Moc ekspresu

1500 W

Pojemność zbiornika na wodę

1,2 l

PRZEJDŹMY DO DANYCH TECHNICZNYCH

Sprawdź wszystkie szczegóły swojego ekspresu.

Chcę wiedzieć więcej o tym ekspresie

Szerokość ekspresu

15,5 cm

Głębokość ekspresu

28 cm

Regulacja dozowania

Dźwignia

Napięcie

220 V

Gwarancja ekspresu

2 lata

Napisz własną recenzję

NESCAFE® Dolce Gusto® umożliwia konsumentom wystawianie opinii o swoich produktach i zapewnia dostęp do wystawionych przez konsumentów opinii o swoich produktach, jednakże na ten moment NESCAFE® Dolce Gusto® nie może zapewnić, czy publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli. Wyłącznie zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się lub Załóż konto.