Loading...

Świętuj Black Week z Dolce Gusto®! Wyjątkowa okazja - kup ekspres automatyczny Genio S Plus Red w zestawie z odkamieniaczem za 249zł!

Ładuję...
Malejąco
Rosnąco
Podaj prawidłową ilość.
Powrót

ODKRYJ NASZE

GENIO S TOUCH

OD KRUPS

Genio S Touch ekspres automatyczny srebrny marki Krups® KP440E

Ekspres

Genio S Touch

Automatyczny | Srebrny | 220 V

Intuicyjny ekran dotykowy i najnowocześniejsze funkcje sprawiają, że z ekspresem Genio S Touch przygotujesz idealną kawę w kilka sekund.

PERFEKCJA ZA JEDNYM DOTKNIĘCIEM

Kto powiedział, że małe nie może więcej? Ekspres Genio S Touch zapewnia pełną kontrolę nad intensywnością, wielkością i temperaturą napoju, umożliwiając przygotowanie jeszcze mocniejszego espresso. Wszystkie opcje są dostępne za jednym dotknięciem.

NAJLEPSZY EKSPRES W NASZEJ OFERCIE

Idealnie spasowane, metalowe elementy i intuicyjne, kolorowe przyciski skrywają zaawansowane funkcje, które można skwitować jednym słowem: „wow”.

hotpoint-1
hotpoint-5
hotpoint-2
hotpoint-3
hotpoint-6
hotpoint-4
GENIO S TOUCH machine features GENIO S TOUCH machine features

GENIO S TOUCH machine features

DELEKTUJ SIĘ DUŻĄ PORCJĄ DZIĘKI FUNKCJI XL

Wystarczy, że włożysz ulubioną kapsułkę, ustawisz wielkość napoju, używając intuicyjnego pokrętła LED i naciśniesz przycisk, który rozpocznie proces parzenia kawy.

Lubisz duże porcje? Dzięki funkcji XL możesz cieszyć się jeszcze większą poranną kawą (aż do 300 ml).

GENIO S TOUCH machine features

ESPRESSO BOOST

Ta innowacyjna technologia zwilża kawę przed parzeniem, oferując bardziej intensywne espresso, gdy tylko zechcesz.

GENIO S TOUCH machine features

BEZ BAŁAGANU I BEZ KOMPLIKACJI

Życie wymaga natężonej pracy – przygotowanie kawy nie powinno. W ekspresie Genio S Touch zmielona kawa nie wydostaje się z kapsułki, co pozwala uniknąć bałaganu.

GENIO S TOUCH machine features

STEROWANIE TEMPERATURĄ

Możliwość wyboru temperatury pozwala na jeszcze większą personalizację przygotowywanych kaw. Wypróbuj napoje na gorąco i na zimno!

GENIO S TOUCH machine features

WYSOKIE CIŚNIENIE

Nasz system wysokiego ciśnienia do 15 barów umożliwia wydobycie wszystkich aromatów doskonałej kawy, pokrytej gęstą, aksamitną cremą.

GENIO S TOUCH machine features

SYGNALIZACJA ODKAMIENIANIA

Dzięki wbudowanej sygnalizacji odkamienianie stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek. Gdy włącznik zaświeci się na pomarańczowo, wiesz, że pora odkamienić ekspres, aby działał jak nowy.

GENIO S TOUCH machine features

TRYB 1 MIN ECO

Ekspres Genio S Touch jest wyposażony w funkcję Eco, która automatycznie wyłącza ekspres po jednej minucie bezczynności w celu oszczędzania energii (ekspres ma zużycie energii w klasie A+).

machine features Na gorąco i na zimno

Twój ekspres Mini Me jest tak wszechstronny, że pozwala na przygotowanie również pysznych zimnych napojów w prosty sposób.

machine features Automatyczny

 

Kompaktowy i automatyczny ekspres NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me o nowoczesnym wyglądzie będzie współgrał z Twoim wyjątkowym stylem. Dostępny w 4 kolorach, Mini Me to filigranowe wymiary 16 cm (szer.) x 31 cm (wys.) x 24 cm (gł.).

machine features TRYB ECO

Praktyczny tryb eco automatycznie wyłącza NESCAFÉ® Dolce Gusto® Melody 3 po 5-minutowej bezczynności, plasując urządzenie w klasie A pod względem zużycia energii.

machine features System wysokiego ciśnienia

Przygotowuj profesjonalnej jakości kawę z gęstą, aksamitną cremą dzięki systemowi wysokiego ciśnienia (do 15 barów).

CRÈME DE LA CRÈME

Jeśli szukasz najlepszego ekspresu, który nie zajmuje dużo miejsca, właśnie go znalazłeś! Zaawansowane funkcje, eleganckie wzornictwo i menu niczym w kawiarni dostępne za jednym dotknięciem.

Waga

~2,0 kg

Wysokość ekspresu

29,6 cm

Producent ekspresu

Krups

Moc ekspresu

1500 W

Pojemność zbiornika na wodę

0,8 l

PRZEJDŹMY DO DANYCH TECHNICZNYCH

Sprawdź wszystkie szczegóły swojego ekspresu

Chcę wiedzieć więcej o tym ekspresie

Szerokość

16,5 cm

Głębokość ekspresu

25,7 cm

Regulacja dozowania

Dźwignia

Napięcie

230 V, 50 Hz*

Gwarancja ekspresu

1 / 2 lata*

Napisz własną recenzję

NESCAFE® Dolce Gusto® umożliwia konsumentom wystawianie opinii o swoich produktach i zapewnia dostęp do wystawionych przez konsumentów opinii o swoich produktach, jednakże na ten moment NESCAFE® Dolce Gusto® nie może zapewnić, czy publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli. Wyłącznie zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się lub Załóż konto.