Ładuję...
Powrót

ODKRYJ NASZE

GENIO S TOUCH

OD KRUPS

Genio S Touch ekspres automatyczny srebrny marki Krups® KP440E

Ekspres

Genio S Touch

Automatyczny | Srebrny | 220 V

Intuicyjny ekran dotykowy i najnowocześniejsze funkcje sprawiają, że z ekspresem Genio S Touch przygotujesz idealną kawę w kilka sekund.

PERFEKCJA ZA JEDNYM DOTKNIĘCIEM

Kto powiedział, że małe nie może więcej? Ekspres Genio S Touch zapewnia pełną kontrolę nad intensywnością, wielkością i temperaturą napoju, umożliwiając przygotowanie jeszcze mocniejszego espresso. Wszystkie opcje są dostępne za jednym dotknięciem.

NAJLEPSZY EKSPRES W NASZEJ OFERCIE

Idealnie spasowane, metalowe elementy i intuicyjne, kolorowe przyciski skrywają zaawansowane funkcje, które można skwitować jednym słowem: „wow”.

hotpoint-1
hotpoint-5
hotpoint-2
hotpoint-3
hotpoint-6
hotpoint-4

DELEKTUJ SIĘ DUŻĄ PORCJĄ DZIĘKI FUNKCJI XL

Wystarczy, że włożysz ulubioną kapsułkę, ustawisz wielkość napoju, używając intuicyjnego pokrętła LED i naciśniesz przycisk, który rozpocznie proces parzenia kawy.

Lubisz duże porcje? Dzięki funkcji XL możesz cieszyć się jeszcze większą poranną kawą (aż do 300 ml).

ESPRESSO BOOST

Ta innowacyjna technologia zwilża kawę przed parzeniem, oferując bardziej intensywne espresso, gdy tylko zechcesz.

BEZ BAŁAGANU I BEZ KOMPLIKACJI

Życie wymaga natężonej pracy – przygotowanie kawy nie powinno. W ekspresie Genio S Touch zmielona kawa nie wydostaje się z kapsułki, co pozwala uniknąć bałaganu.

STEROWANIE TEMPERATURĄ

Możliwość wyboru temperatury pozwala na jeszcze większą personalizację przygotowywanych kaw. Wypróbuj napoje na gorąco i na zimno!

WYSOKIE CIŚNIENIE

Nasz system wysokiego ciśnienia do 15 barów umożliwia wydobycie wszystkich aromatów doskonałej kawy, pokrytej gęstą, aksamitną cremą.

SYGNALIZACJA ODKAMIENIANIA

Dzięki wbudowanej sygnalizacji odkamienianie stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek. Gdy włącznik zaświeci się na pomarańczowo, wiesz, że pora odkamienić ekspres, aby działał jak nowy.

TRYB 1 MIN ECO

Ekspres Genio S Touch jest wyposażony w funkcję Eco, która automatycznie wyłącza ekspres po jednej minucie bezczynności w celu oszczędzania energii (ekspres ma zużycie energii w klasie A+).

Na gorąco i na zimno

Twój ekspres Mini Me jest tak wszechstronny, że pozwala na przygotowanie również pysznych zimnych napojów w prosty sposób.

Automatyczny

Kompaktowy i automatyczny ekspres NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me o nowoczesnym wyglądzie będzie współgrał z Twoim wyjątkowym stylem. Dostępny w 4 kolorach, Mini Me to filigranowe wymiary 16 cm (szer.) x 31 cm (wys.) x 24 cm (gł.).

TRYB ECO

Praktyczny tryb eco automatycznie wyłącza NESCAFÉ® Dolce Gusto® Melody 3 po 5-minutowej bezczynności, plasując urządzenie w klasie A pod względem zużycia energii.

System wysokiego ciśnienia

Przygotowuj profesjonalnej jakości kawę z gęstą, aksamitną cremą dzięki systemowi wysokiego ciśnienia (do 15 barów).

CRÈME DE LA CRÈME

Jeśli szukasz najlepszego ekspresu, który nie zajmuje dużo miejsca, właśnie go znalazłeś! Zaawansowane funkcje, eleganckie wzornictwo i menu niczym w kawiarni dostępne za jednym dotknięciem.

Waga

~2,0 kg

Wysokość ekspresu

29,6 cm

Producent ekspresu

Krups

Moc ekspresu

1500 W

Pojemność zbiornika na wodę

0,8 l

PRZEJDŹMY DO DANYCH TECHNICZNYCH

Sprawdź wszystkie szczegóły swojego ekspresu

Chcę wiedzieć więcej o tym ekspresie

Szerokość

16,5 cm

Głębokość ekspresu

25,7 cm

Regulacja dozowania

Dźwignia

Napięcie

230 V, 50 Hz*

Gwarancja ekspresu

1 / 2 lata*

Napisz własną recenzję

Wyłącznie zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się lub Załóż konto.