Ładuję...
Powrót

ODKRYJ NASZE

GENIO S BASIC

OD KRUPS

Genio S ekspres automatyczny biały marki Krups® KP2401

Ekspres

Genio S Basic

Automatyczny | Biały | 220V

Przygotowanie dowolnej kawy nigdy nie było równie proste. Dzięki Genio S, wystarczy wybrać wielkość filiżanki, przycisnąć przycisk i degustować kawę godną najlepszej kawiarni w domowym zaciszu. Jego kompaktowa budowa pasuje do każdej kuchni.

DOSTOSOWYWANIE KAWY DO WŁASNYCH GUSTÓW
STAŁO SIĘ DZIECINNĄ IGRASZKĄ

Dzięki intuicyjnemu przyciskowi LED i funkcji XL możesz w prosty sposób dostosować kawę do własnych preferencji. To prostsze niż myślisz.

PROSTA PERSONALIZACJA

Odkryj najważniejsze cechy tego wyjątkowo kompaktowego ekspresu do kawy.

hotpoint-1
hotpoint-2
hotpoint-3
hotpoint-4
hotpoint-5
hotpoint-6

TRYB 1 MIN ECO

Genio S oferuje energooszczędny tryb eco, który automatycznie wyłącza urządzenie jeśli nie jest używane przez 1 minutę (klasa A+ pod względem zużycia energii).

SYGNALIZACJA ODKAMIENIANIA

Dzięki wbudowanemu systemowi sygnalizacji, odkamienianie nigdy nie było równie proste. Gdy włącznik zaświeci się na pomarańczowo, wiesz, że pora odkamienić ekspres, aby działał jak nowy.

BEZ BAŁAGANU I BEZ KOMPLIKACJI

Życie wymaga natężonej pracy – przygotowanie kawy nie powinno. W Genio S, mielona kawa pozostaje w kapsułce, oszczędzając Ci bałaganu.

WYSOKIE CIŚNIENIE

Nasz system wysokiego ciśnienia, do 15 barów, umożliwia wydobycie wszystkich aromatów doskonałej kawy, pokrytej gęstą, aksamitną cremą.

GORĄCA CZY ZIMNA? JEDNO I DRUGIE!

Genio S umożliwia przygotowywanie wszystkich rodzajów kawy, czekolady i herbaty, w tym mrożonych cappuccino, mrożonych herbat i naszych nowych kaw na zimno. Odkrywaj nowe możliwości.

PLAY, SELECT & GO XL

Wystarczy włożyć wybraną kapsułkę, ustawić wielkość napoju przy pomocy intuicyjnego przycisku LED i przycisnąć przycisk, by rozpocząć parzenie. Lubisz duże porcje? Dzięki funkcji XL możesz cieszyć się jeszcze większą poranną kawą (do 300 ml).

Na gorąco i na zimno

Twój ekspres Mini Me jest tak wszechstronny, że pozwala na przygotowanie również pysznych zimnych napojów w prosty sposób.

Automatyczny

Kompaktowy i automatyczny ekspres NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me o nowoczesnym wyglądzie będzie współgrał z Twoim wyjątkowym stylem. Dostępny w 4 kolorach, Mini Me to filigranowe wymiary 16cm (szer.) x 31cm (wys.) x 24cm (gł.).

TRYB ECO

Praktyczny tryb eco autymatycznie wyłącza NESCAFÉ® Dolce Gusto® Melody 3 po 5-minutowej bezczynności, plasując urządzenie w klasie A pod względem zużycia energii.

System wysokiego ciśnienia

Przygotowuj profesjonalnej jakości kawę z gęstą, aksamitną cremą dzięki systemowi wysokiego ciśnienia (do 15 barów).

PRZYGOTOWANIE PYSZNEJ KAWY 
BUŁKA Z MASŁEM

Genio S został zaprojektowany, by pasować do każdego stylu i budżetu. Jego możliwości i prosta obsługa sprawią, że Twoje poranki będą dużo łatwiejsze – i pyszniejsze. 

Waga

2,0 kg

Wysokość ekspresu

37,3 cm

Producent ekspresu

Arno

Moc ekspresu

1500 W

Pojemność zbiornika na wodę

0,8 l

PRZEJDŹMY DO DANYCH TECHNICZNYCH

Sprawdź wszystkie szczegóły swojego ekspresu

Chcę wiedzieć więcej o tym ekspresie

Szerokość ekspresu

11,2 cm

Głębokość ekspresu

28,6 cm

Regulacja dozowania

Dźwignia

Napięcie

220 V

Gwarancja ekspresu

1 rok

Napisz własną recenzję

Wyłącznie zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się lub Załóż konto.