You have reached the website

Esperta ekspres automatyczny marki KRUPS®

Z nowym ekspresem Esperta spersonalizujesz swoje ulubione kawy dzięki dwóm dodatkowym trybom parzenia. Espresso Boost sprawi, że espresso zyska na intensywności, a Delicate Brew spowoduje, że duże porcje napojów będą bardziej aromatyczne i zrównoważone. Z wygodnej kanapy personalizuj swoją kawę za pomocą Bluetooth!

629,00 zł
629,00
  • Szczegóły
  • Instrukcja użytkownika
  • Recenzje i Oceny


Spersonalizuj swoją kawę z nowym, automatycznym ekspresem ciśnieniowym do kawy na kapsułki NESCAFÉ® Dolce Gusto® Esperta! Pierwszy taki ekspres z dwoma dodatkowymi trybami parzenia Twojej ulubionej kawy. Ekspres ma wymiary 36,4cm (wys.) x 21,4cm (szer.) x 26,6cm (gł.), pojemnik na wodę o pojemności 1.4L oraz funkcję XL do przygotowania kawy w dużym kubku.

Z trybem Espresso Boost przygotujesz długo parzone, bardziej intensywne Espresso za jednym dodknięciem.

Z trybem Delicate Brew możesz przygotować bardziej zrównoważoną i aromatyczną kawę w dużym kubku jak Grande czy Lungo.

Personalizacja kawy za pośrednictwem smartfona. Dzięki aplikacji NESCAFÉ® Dolce Gusto® możesz zdalnie wybrać wielkość i temperaturę napoju. Z wygodnej kanapy personalizuj swoją kawę za pomocą Bluetooth.

Lubisz kawę małą czy dużą? Czarną czy białą? Niezależnie od tego, czy masz już ulubioną kawę, czy wciąż szukasz w naszym asortymencie idealnego napoju, możesz mieć je wszystkie na wyciągnięcie ręki z naszym ekspresem Esperta.

Chcesz czerpać pełnię doznań oferowanych przez Twoją ulubioną kawę NESCAFÉ® Dolce Gusto®? Przełączaj między dwoma różnymi funkcjami: Espresso Boost sprawi, że espresso zyska na intensywności, a Delicate Brew spowoduje, że duże porcje napojów będą bardziej aromatyczne i zrównoważone.

Ciśnienie do 15 barów dla stworzenia idealnej kawy z pianką jak z kawiarni!

Bogactwo aromatów w każdej filiżance, dzięki hermetycznie zamkniętym kapsułkom, które zachowują świeżość kawy.

Wybieraj spośród ponad 30 wyśmienitych kaw. Od wyrazistego Ristretto, intensywnego Espresso, aromatycznego Lungo, czy też pełnego w smaku Grande, aż po gorące czekolady, herbaty i inne napoje.

Twoja Esperta może przygotować nie tylko gorące napoje, lecz również kawy i herbaty na zimno.

Wygodny tryb zasilania Eco wyłączy automatycznie Twój ekspres NESCAFÉ® Dolce Gusto® ESPERTA po 5 minutach bezczynności. Ekspres ten ma zużycie energii w klasie A..

Dzięki 2 letniej gwarancji, nie musisz się martwić o swój ekspres.

Jeśli włącznik LED na Twoim ekspresie świeci się na pomarańczowo to znak, że już czas go odkamienić!

Proszę kliknij poniżej link do pobrania instrukcji obsługi

Napisz recenzję

Oceny i komentarze mogą wystawiać tylko zarejestrowani użytkownicy. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.