You have reached the website

Drop ekspres automatyczny srebrny marki Krups® KP350B

Automatyczny, ciśnieniowy ekspres do kawy na kapsułki NESCAFÉ® Dolce Gusto® Drop, zainspirowany kształtem kropli kawy, będzie stylowym elementem wyposażenia Twojej kuchni. Dostępny w 3 kolorach.

Regular Price: 729,00 zł

Special Price 550,00 zł

550,00
  • Szczegóły
  • Instrukcja użytkownika
  • Gwarancja
  • Recenzje i Oceny
  • Specyfikacja
Automatyczny, ciśnieniowy ekspres do kawy na kapsułki NESCAFÉ® Dolce Gusto® Drop, o wyglądzie zainspirowanym kształtem kropli kawy, będzie stylowym elementem wyposażenia Twojej kuchni. Dostępny w trzech kolorach: czerwonym, srebrnym i białym, a jego wymiary to 25 cm (szer.) x 32 cm (wys.) x 25 cm (gł.).
automatyczny ekspres ciśnieniowy Ten automatyczny ekspres jest bardzo łatwy w użyciu: wystarczy włożyć kapsułkę, ustawić wielkość napoju jednym dotknięciem i gotowe! Łatwy sposób przygotowania kawy jest opisany także na kapsułce. Zobacz więcej.
system wysokiego ciśnienia 15 barów System wysokiego ciśnienia (do 15 barów) umożliwia profesjonalne przygotowanie kawy pokrytej gęstą, aksamitną pianką (cremą).
hermetycznie zamknięta kawa w kapsułkach Zachwycaj się bogactwem aromatów w każdej filiżance kawy dzięki hermetycznie zamkniętym kapsułkom, które zachowują świeżość kawy.
Wybieraj spośród ponad 30 wyśmienitych kaw. Od wyrazistego Ristretto, intensywnego Espresso, aromatycznego Lungo, czy też pełnego w smaku Grande, aż po gorące czekolady, herbaty i inne napoje.
napoje na gorąco i zimno Ekspres Drop może przygotować nie tylko gorące napoje, lecz również kawy i herbaty na zimno.
tryb eco, niskie zużycie energii Wygodny tryb zasilania Eco wyłączy automatycznie Twój ekspres NESCAFÉ® Dolce Gusto® Drop po 5 minutach bezczynności. Ekspres ten ma zużycie energii w klasie A.
dwa lata gwarancji Dzięki 2 letniej gwarancji, nie musisz się martwić o swój ekspres.
sygnalizacja odkamieniania ekspresu Jeśli włącznik na Twoim ekspresie świeci się na pomarańczowo to znak, że już czas go odkamienić! Więcej informacji o automatycznej sygnalizacji odkamieniania tutaj.
red dot award W 2016 roku ekspres NESCAFÉ® Dolce Gusto® Drop został nagrodzony najwyższą nagrodą za wyjątkowy design w prestiżowym międzynarodowym konkursie Red Dot Award w kategorii „best of the best"!
ziarna kawy, ekspres ciśnieniowy

Proszę kliknij poniżej link do pobrania instrukcji obsługi

MIĘDZYNARODOWE WARUNKI OGRANICZONEJ GWARANCJI KRUPS

 

 

Gwarancja
Gwarantem tego produktu jest KRUPS (adres i dane firmy znajdują się w spisie krajów dołączonych do Międzynarodowej Karty Gwarancyjnej KRUPS). Gwarancja obejmuje wady fabryczne materiałów lub jakość wykonania, wykryte w ciągu dwóch lat od daty zakupu produktu.

Międzynarodowa gwarancja producenta jest dodatkowym dokumentem i nie ogranicza innych praw konsumenckich.

Międzynarodowa gwarancja producenta pokrywa wszystkie koszty związane z przywróceniem niesprawnego produktu do stanu odpowiadąjacego jego oryginalnym właściwościom, poprzez naprawę lub wymianę uszkodzonych części. Decyzja KRUPS, zamiast naprawy produktu może nastąpić jego wymiana na nowy egzemplarz. Zobowiązania KRUPS jak i prawa konsumenta wynikające z niniejszej gwarancji ograniczają się wyłącznie do tego typu naprawy lub wymiany.

 

Warunki & wyjątki
Międzynarodowa gwarancja KRUPS ważna jest przez okres właściwy dla kraju wymienionego w załączonej liście krajów, za okazaniem ważnego dowodu zakupu. Produkt może być dostarczony bezpośrednio do autoryzowanego punktu serwisowego lub zabezpieczony i następnie przesłany odpowiednią przesyłką do autoryzowanego punktu serwisowego.
Pełne dane adresowe autoryzowanych punktów serwisowych w każdym z krajów wymienione są na stronach internetowych KRUPS (www.KRUPS.com) lub można je uzyskać dzwoniąc na właściwy numer telefonu podany w załączonej liście krajów.
KRUPS nie jest zobowiązany do naprawy lub wymiany produktu jeśli nie zostanie przedłożony ważny dowód jego zakupu.
Gwarancją nie są objęte zniszczenia mogące powstać jako rezultat niewłaściwego użytkowania, zaniedbania lub nieprzestrzegania instrukcji KRUPS, podłączenia pod napiłcie inne niż zaznaczone na produkcie, lub ingerencje i nieautoryzowane naprawy. Gwarancja również nie pokrywa normalnego zużycia, konserwacji lub wymiany części eksploatacyjnych oraz:
- użycia złego rodzaju wody

- zakamienienia (proces odkamieniania musi być przeprowadzany zgodnie z instrukcjł obsługi)

- usunięcia uszkodzeń powstałych przez składniki wody, brud lub owady w produkcie

- uszkodzeń mechanicznych, przeciążenia produktu

- zniszczeń powstałych na skutek nieprawidłowego napięcia zasilajacego lub częstotliwości

- wypadków takich jak pożar, powódź, uderzenie pioruna itp.

- profesjonalnego lub komercyjnego użycia

- zniszczenia części szklanych lub porcelanowych

- wymiany części eksploatacyjnych

 

Niniejsza gwarancja nie ma zastosowania w przypadku produktów z naruszoną plombą gwarancyjną oraz zniszczeń powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania i konserwacji, z winy złego zapakowania przez właściciela lub zniszczeń powstałych w transporcie z winy jakiegokolwiek przewoźnika.

Międzynarodowa gwarancja KRUPS dotyczy produktów zakupionych w jednym z krajów wymienionych w zalączonym spisie krajów, używanych wyłącznie w warunkach domowych, w krajach wymienionych w liście krajów. W przypadku gdy produkt został zakupiony w jednym z wymienionych krajów i jest używany w innym, będącym na liście

a) Okres trwania międzynarodowej gwarancji KRUPS jest taki, jaki obowiązuje w kraju, w którym produkt jest używany, nawet jeśli został zakupiony on w kraju gdzie okres gwarancji jest inny.

b) Międzynarodowa gwarancja KRUPS nie ma zastosowania w przypadku niezgodnosci zakupionego produktu z lokalnymi warunkami takimi jak: napięcie prądu, częstotliwość, rodzaj wtyczki zasilającej lub innych technicznych wlaściwości.

c) Proces naprawy produktu zakupionego w innym kraju niż jest on używany może trwać dłużej, jeśli produkt nie jest sprzedawany przez KRUPS w tym kraju.

d) W przypadku, kiedy produkt jest nienaprawialny międzynarodowa gwarancja KRUPS ogranicza się do wymiany na podobny produkt lub, jeśli to możliwe, produkt o tej samej wartości.

Prawa Konsumenckie
Niniejsza gwarancja KRUPS nie ma wplywu na prawa konsumenckie; prawa te nie moga byc anulowane ani ograniczone. Dotyczy to równiez praw uzyskanych od sprzedawcy, od którego konsument zakupil produkt. Niniejsza gwarancja daje konsumentowi okreslone prawa, moze on takze korzystac z innych praw specyficznych dla konkretnych stanów lub krajów. Zgodnie ze swoja decyzja konsument może domagać się uznania któregos z tych praw.

 

Dodatkowe informacje
Akcesoria, części eksploatacyjne oraz inne części zapasowe, jeżeli są lokalnie dostępne, można nabyć droga opisana na stronach internetowych KRUPS Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową.

9 Produkty (-ów)

na stronę

Ogólna ocena


(5.00 w skali do 5)

Skala ocen

5 gwiazdki
9 recenzji
4 gwiazdki
(0)
3 gwiazdki
(0)
2 gwiazdki
(0)
1 gwiazdka
(0)

9 recenzji

9 Produkty (-ów)

na stronę
Super!

Piekny stylowy i ozdabia moją kuchnię. Kawusie z ekspresu są pyszne. To mój drugi ekspres z Dolce Gusto...

Ocenione przez Hanna (Opublikowano 19/08/2018)
Super!

Piękny, stylowy, przykuwa oko, ozdabia moją kuchnię. To mój drugi ekspres z Dolce Gusto......

Ocenione przez Hanna (Opublikowano 19/08/2018)
POLECAM

PIĘKNIE WYGLĄDA, PARZY PYSZNĄ KAWĘ :)

Ocenione przez BARBARA (Opublikowano 03/11/2017)
Super

Dobrze wygląda, robi pyszną kawę i jest automatyczny, polecam!

Ocenione przez Oleksii (Opublikowano 03/11/2017)
Elegancki i niezawodny

Miałam wcześniej różne ekspresy, także Dolce Gusto, ale ten jest moim zdaniem najlepszy. Świetnie wygląda i idealnie pasuje do mojej kuchni. Generalnie jego kształt kojarzy mi się z jakąś istotą, z jakimś zwierzątkiem i czasami nawet do niego coś powiem :D Ale jest też elegancki, nowoczesny, nie zajmuje dużo miejsca, a zatem mi w 100% odpowiada. Obsługuje się go dość dobrze, a kawy są pyszne. Mam nadzieje, że długo mi będzie służył.

Ocenione przez Aleksandra (Opublikowano 03/11/2017)
Super

Kupiłam ten ekspres z myślą o moim mężu, uwielbia kawę. Dzieciaki też potrafią go obsłużyć gdy mają ochotę na gorącą czekoladę. Wizualnie dla mnie bomba.

Ocenione przez WIOLETTA (Opublikowano 03/11/2017)
cudowny ekspres

jest to mój czwarty ekspres z danej firmy, przez chwilę miałam innej firmy ale umywa się do dolce gusto. Jestem mega zadowolona mam dany model 1,5 roku, mam nadzieję ze wytrzyma jak mój pierwszy (z 2009r Melody I) model miałam trzy lata (i dalej był sprawny,oddałam go innej osobie)

Ocenione przez JUSTYNA (Opublikowano 08/08/2017)
Super

Bardzo ładny prosty w przyrządzaniu kaw. Polecam!

Ocenione przez Bogusław (Opublikowano 08/04/2017)
Najlepszy

Nowoczesny, łatwy w obsłudze i serwujący pyszne kawy... Czego chcieć więcej? Najlepszy!

Ocenione przez Monika (Opublikowano 18/02/2017)

9 Produkty (-ów)

na stronę

Napisz recenzję

Oceny i komentarze mogą wystawiać tylko zarejestrowani użytkownicy. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Producent ekspresu Krups
Model KP350B
Pojemność zbiornika na wodę 0.8 l
Pojemnik na zużyte kapsuły Tak
Sygnalizacja odkamieniania Tak
Stalowa podstawka Nie
Wysokość ekspresu (cm) 32
Szerokość ekspresu (cm) 25
Długość ekspresu (cm) 25
Waga (kg) ~2.4 kg
Moc ekspresu 1500 W
Napięcie 230 V, 50 Hz
Gwarancja ekspresu 2 lata
Oszczędzanie energii Tak
Na gorąco / Na zimno Tak
Różne rodzaje napojów Tak
Wysokie ciśnienie do 15 barów
Funkcja XL Nie