Noworoczna wyprzedaż

You have reached the website

Kliknij dwukrotnie na grafikę, aby powiększyć obraz lub powrócić do poprzedniego widoku.

Piccolo XS ekspres do kawy biały marki KRUPS® KP1A01

Manualny, filigranowy ekspres do kawy na kapsułki NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo XS o kompaktowym, nowoczesnym kształcie. Zaprojektowany, aby dopasować się do każdej kuchni. Dostępny w trzech kolorach.

379,00 zł
379,00
Szczegóły
Filigranowy ekspres do kawy na kapsułki NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo XS o kompaktowym, nowoczesnym kształcie. Zaprojektowany, aby dopasować się do każdej kuchni, bo jego wymiary to tylko : 14cm (szer.) x 28cm (wys.) x 27cm (gł). Dostępny w trzech kolorach.
manualny ekspres ciśnieniowy Aby przygotować kawę, wystarczy włożyć odpowiednią kapsułkę i ustawić ręczną dźwignię we właściwej pozycji. Szybki system podgrzewania wody osiąga odpowiednią temperaturę już po 30 sekundach, dzięki czemu Twoja ulubiona kawa jest gotowa bardzo szybko.
system wysokiego ciśnienia 15 barów System wysokiego ciśnienia (do 15 barów) umożliwia profesjonalne przygotowanie kawy pokrytej gęstą, aksamitną pianką (cremą).
hermetycznie zamknięta kawa w kapsułkach Zachwycaj się bogactwem aromatów w każdej filiżance kawy dzięki hermetycznie zamkniętym kapsułkom, które zachowują świeżość kawy.
szeroki wybór kaw i napojów w kapsułkach Wybieraj spośród ponad 30 wyśmienitych kaw. Od wyrazistego Ristretto, intensywnego Espresso, aromatycznego Lungo, czy też pełnego w smaku Grande, aż po gorące czekolady, herbaty i inne napoje.
napoje na gorąco i zimno Ekspres Piccolo XS może przygotować nie tylko gorące napoje, lecz również kawy i herbaty na zimno.
tryb eco, niskie zużycie energii Wygodny tryb zasilania Eco wyłączy automatycznie twój ekspres NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo XS po minucie bezczynności. Ekspres ten ma zużycie energii w klasie A.
dwa lata gwarancji Dzięki 2 letniej gwarancji, nie musisz się martwić o swój ekspres.
ziarna kawy, ekspres manualny piccolo
Instrukcja użytkownika

Proszę kliknij poniżej link do pobrania instrukcji obsługi

Gwarancja

MIĘDZYNARODOWE WARUNKI OGRANICZONEJ GWARANCJI KRUPS

 

 

Gwarancja
Gwarantem tego produktu jest KRUPS (adres i dane firmy znajdują się w spisie krajów dołączonych do Międzynarodowej Karty Gwarancyjnej KRUPS). Gwarancja obejmuje wady fabryczne materiałów lub jakość wykonania, wykryte w ciągu dwóch lat od daty zakupu produktu.

Międzynarodowa gwarancja producenta jest dodatkowym dokumentem i nie ogranicza innych praw konsumenckich.

Międzynarodowa gwarancja producenta pokrywa wszystkie koszty związane z przywróceniem niesprawnego produktu do stanu odpowiadąjacego jego oryginalnym właściwościom, poprzez naprawę lub wymianę uszkodzonych części. Decyzja KRUPS, zamiast naprawy produktu może nastąpić jego wymiana na nowy egzemplarz. Zobowiązania KRUPS jak i prawa konsumenta wynikające z niniejszej gwarancji ograniczają się wyłącznie do tego typu naprawy lub wymiany.

 

Warunki & wyjątki
Międzynarodowa gwarancja KRUPS ważna jest przez okres właściwy dla kraju wymienionego w załączonej liście krajów, za okazaniem ważnego dowodu zakupu. Produkt może być dostarczony bezpośrednio do autoryzowanego punktu serwisowego lub zabezpieczony i następnie przesłany odpowiednią przesyłką do autoryzowanego punktu serwisowego.
Pełne dane adresowe autoryzowanych punktów serwisowych w każdym z krajów wymienione są na stronach internetowych KRUPS (www.KRUPS.com) lub można je uzyskać dzwoniąc na właściwy numer telefonu podany w załączonej liście krajów.
KRUPS nie jest zobowiązany do naprawy lub wymiany produktu jeśli nie zostanie przedłożony ważny dowód jego zakupu.
Gwarancją nie są objęte zniszczenia mogące powstać jako rezultat niewłaściwego użytkowania, zaniedbania lub nieprzestrzegania instrukcji KRUPS, podłączenia pod napiłcie inne niż zaznaczone na produkcie, lub ingerencje i nieautoryzowane naprawy. Gwarancja również nie pokrywa normalnego zużycia, konserwacji lub wymiany części eksploatacyjnych oraz:
- użycia złego rodzaju wody

- zakamienienia (proces odkamieniania musi być przeprowadzany zgodnie z instrukcjł obsługi)

- usunięcia uszkodzeń powstałych przez składniki wody, brud lub owady w produkcie

- uszkodzeń mechanicznych, przeciążenia produktu

- zniszczeń powstałych na skutek nieprawidłowego napięcia zasilajacego lub częstotliwości

- wypadków takich jak pożar, powódź, uderzenie pioruna itp.

- profesjonalnego lub komercyjnego użycia

- zniszczenia części szklanych lub porcelanowych

- wymiany części eksploatacyjnych

 

Niniejsza gwarancja nie ma zastosowania w przypadku produktów z naruszoną plombą gwarancyjną oraz zniszczeń powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania i konserwacji, z winy złego zapakowania przez właściciela lub zniszczeń powstałych w transporcie z winy jakiegokolwiek przewoźnika.

Międzynarodowa gwarancja KRUPS dotyczy produktów zakupionych w jednym z krajów wymienionych w zalączonym spisie krajów, używanych wyłącznie w warunkach domowych, w krajach wymienionych w liście krajów. W przypadku gdy produkt został zakupiony w jednym z wymienionych krajów i jest używany w innym, będącym na liście

a) Okres trwania międzynarodowej gwarancji KRUPS jest taki, jaki obowiązuje w kraju, w którym produkt jest używany, nawet jeśli został zakupiony on w kraju gdzie okres gwarancji jest inny.

b) Międzynarodowa gwarancja KRUPS nie ma zastosowania w przypadku niezgodnosci zakupionego produktu z lokalnymi warunkami takimi jak: napięcie prądu, częstotliwość, rodzaj wtyczki zasilającej lub innych technicznych wlaściwości.

c) Proces naprawy produktu zakupionego w innym kraju niż jest on używany może trwać dłużej, jeśli produkt nie jest sprzedawany przez KRUPS w tym kraju.

d) W przypadku, kiedy produkt jest nienaprawialny międzynarodowa gwarancja KRUPS ogranicza się do wymiany na podobny produkt lub, jeśli to możliwe, produkt o tej samej wartości.

Prawa Konsumenckie
Niniejsza gwarancja KRUPS nie ma wplywu na prawa konsumenckie; prawa te nie moga byc anulowane ani ograniczone. Dotyczy to równiez praw uzyskanych od sprzedawcy, od którego konsument zakupil produkt. Niniejsza gwarancja daje konsumentowi okreslone prawa, moze on takze korzystac z innych praw specyficznych dla konkretnych stanów lub krajów. Zgodnie ze swoja decyzja konsument może domagać się uznania któregos z tych praw.

 

Dodatkowe informacje
Akcesoria, części eksploatacyjne oraz inne części zapasowe, jeżeli są lokalnie dostępne, można nabyć droga opisana na stronach internetowych KRUPS Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową.

Recenzje i Oceny

Pozycja 1 do 10 z 55

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
(4.95 w skali do 5)
5 gwiazdki
(53)
4 gwiazdki
(1)
3 gwiazdki
(0)
2 gwiazdki
(1)
1 gwiazdka
(0)
Średni

Ekspres jest tak mały, że wysoka szklanka ledwo się mieści. Ekspres od początku użytkowania dziwnie działał, chodzi głównie o element przebijający kapsułki. W tej chwili kompletnie się zablokował (po pół roku użytkowania) i będę go reklamować. Mam porównanie, bo wcześniej kupiłam lepszy i większy tej samej marki i działa już kilka lat bez zarzutu. Tego modelu na pewno już nie kupię.

Ocenione przez Anna (Opublikowano 14/04/2020)
Mały ekspres - wielkie szczęście!

Ekspres pięknie komponuje się w mojej kuchni, ponieważ jego gabaryty idealnie wpasowały się w moją kuchnię i na pewno pięknie wpasuję się w twoją! Szybko przyrządza pyszną kawę, a co najważniejsze jest bardzo prosty w obsłudze! Przepysznym smakiem oraz aromatem kawycrozkoszuje się każdego poranka!

Ocenione przez Oliwia (Opublikowano 07/11/2019)
Polecam.

Express zajmuje mało miejsca, prosty w obsłudze, fajna kolorystyka i design.

Ocenione przez Anita (Opublikowano 01/11/2019)
mały ekspres - wielkie szczęście!

dzięki temu ekspresowi polubiłam kawę. pięknie wyglada, ale robi tez pyszną kawę. nie trzeba długo czekać, dosłownie minuta i napój gotowy! codziennie umila mi poranki pyszną kawą!

Ocenione przez Katarzyna (Opublikowano 31/10/2019)
Świetny ekspres

Bardzo łatwy w obsłudze. Kawa się robi jednym pstryczkiem i po kilkunastu sekundach możesz rozkoszować się pyszną kawą. Jest tez malutki wiec nie ma problemu ze znalezieniem dla niego miejsca

Ocenione przez Alicja (Opublikowano 29/10/2019)
Cudowny ekspres

Uwielbiam to cudo techniki. Po pierwsze jest on mały i zajmuje niewiele miejsca w kuchni. Dodatkowym atutem ekspresu jest jego wygląd, bardzo nowoczesny. Obsługa jest bardzo intuicyjna, wystarczy woda, kapsułka i w mig ma się swój ulubiony napój. Polecam!

Ocenione przez Agnieszka (Opublikowano 29/10/2019)
Super

Bardzo fajny ekspres, kompaktowa wielkosc, nadaje się do zabrania w podróż. Kawy są przepyszne.

Ocenione przez Martyna (Opublikowano 29/10/2019)
Super Ekspres !

Wspaniały ekspres, kawa gotowa w mniej niż minutę, świeża, aromatyczna , ekspres mały, pasuje do każdego wystroju , nic dodać nic ująć , wspaniały ekspres :)

Ocenione przez mrs_karolinaa (Opublikowano 29/10/2019)
Naturalnie że polecam!

Ekspres Nescafe Dolce Gusto to sprzęt za niedużą cenę, o nowoczesnym wyglądzie, zajmujący mało miejsca w kuchni. Bardzo prosty w obsłudze jak i łatwy w czyszczeniu. Kawę parzy bardzo szybko, a dzięki różnorodności kaw dostępnych na rynku każdy znajdzie coś dla siebie. Jedynym małym minusem jest to że jest on trochę głośny. Gorąco polecam!

Ocenione przez dzast90 (Opublikowano 29/10/2019)
Fantastyczny sprzęt

Odkąd Piccolo XS zagościł w mojej kuchni, codziennie rozpoczynam dzień od prawdziwej, pysznej kawy. Ekspres idealnie pasuje do mojej niedużej kuchni, jest bardzo cichy, a obsługa intuicyjna. Kawa smakuje naprawdę bardzo dobrze, a możemy wybierać z naprawdę wielu jej rodzajów. Polecam każdemu, sprzęt godny uwagi, za naprawdę niewielkie pieniądze.

Ocenione przez Izabela Z (Opublikowano 29/10/2019)

Pozycja 1 do 10 z 55

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6

Napisz recenzję

Oceny i komentarze mogą wystawiać tylko zarejestrowani użytkownicy. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Specyfikacja
Producent ekspresu Krups®
Model KP1A01
Pojemność zbiornka na wodę 0.8 l
Pojemnik na zużyte kapsuły Nie
Sygnalizacja odkamieniania Tak
Stalowa podstawka pod filiżankę Nie
Wysokość ekspresu (cm) 28
Szerokość ekspresu (cm) 14
Długość ekspresu (cm) 27
Waga (kg) ~2 kg
Moc ekspresu 1340 - 1600 W
Napięcie 220-240 V, 50/60 Hz
Gwarancja ekspresu 2 years
Oszczędzanie energii Tak
Na gorąco / Na zimno Tak
Różne rodzaje napojów Tak
Wysokie ciśnienie do 15 barów
Funkcja XL Nie
Piccolo XS

To nie jest to czego szukasz? Wróć do

Piccolo / Genio