Noworoczna wyprzedaż

You have reached the website

Kliknij dwukrotnie na grafikę, aby powiększyć obraz lub powrócić do poprzedniego widoku.

  • bialy ekspres automatyczny Lumio z espresso
  • bialy ekspres automatyczny Lumio z kawami
  • bialy ekspres automatyczny Lumio - widok z boku
  • bialy ekspres automatyczny Lumio z kawą latte
  • bialy ekspres automatyczny Lumio - szufladka na kapsułkę
  • bialy ekspres automatyczny Lumio - wybór kaw
  • bialy ekspres automatyczny Lumio - panel dotykowy

Lumio ekspres automatyczny biały marki Krups® KP1301

Automatyczny ekspres NESCAFÉ® Dolce Gusto® Lumio™ łączy w sobie minimalistyczny design z maksymalnym wyborem kaw. Lumio™ to kompaktowy ekspres z dużymi możliwościami. Dostępny w 3 kolorach.

449,00 zł
449,00
  • Lumio ekspres automatyczny biały marki Krups® KP1301
Szczegóły
Automatyczny ekspres ciśnieniowy do kawy na kapsułki NESCAFÉ® Dolce Gusto® Lumio™ łączy w sobie minimalistyczny design z maksymalnym wyborem kaw i napojów. Ukryty w podstawie mechanizm zapewnia ekspresowi Lumio™ kompaktowy i równocześnie stylowy design, który idealnie pasuje do nowoczesnej kuchni. Ekspres ma wymiary 37cm (wys.) x 18cm (szer.) x 22cm (gł.), pojemnik na wodę o pojemności 1L oraz funkcję XL do przygotowania kawy w dużym kubku (300 ml). Zobacz więcej.
system wyboru wielkości napoju Aby przygotować kawę wystarczy włożyć wybraną kapsułkę, ustawić wielkość napoju przy pomocy funkcji Play & Select i włączyć przygotowywanie napoju na gorąco lub na zimno. Ekspres Lumio automatycznie zatrzymuje przygotowanie kawy w odpowiednim momencie. Szybki system podgrzewania wody osiąga odpowiednią temperaturę już po 30 sekundach, dzięki czemu Twoja ulubiona kawa jest gotowa bardzo szybko.
ekspres ciśnieniowy 15 barów System wysokiego ciśnienia (do 15 barów) umożliwia profesjonalne przygotowanie kawy pokrytej gęstą, aksamitną pianką (cremą).
hermetyczne zamknięcie kawy w kapsułkach Zachwycaj się bogactwem aromatów w każdej filiżance kawy dzięki hermetycznie zamkniętym kapsułkom, które zachowują świeżość kawy.
szeroki wybór kawy i napojów Wybieraj spośród ponad 30 wyśmienitych kaw. Od wyrazistego Ristretto, intensywnego Espresso, aromatycznego Lungo, czy też pełnego w smaku Grande, aż po gorące czekolady, herbaty i inne napoje.
napoje na gorąco i zimno Ekspres Lumio może przygotować nie tylko gorące napoje, lecz również kawy i herbaty na zimno.
tryb eco, niskie zużycie energii Wygodny tryb zasilania Eco wyłączy automatycznie Twój ekspres NESCAFÉ® Dolce Gusto® Lumio™ po 1 minucie bezczynności. Ekspres ten ma zużycie energii w klasie A.
dwa lata gwarancji na ekspres Dzięki 2 letniej gwarancji, nie musisz się martwić o swój ekspres.
sygnalizacja odkamieniania ekspresu Jeśli włącznik na Twoim ekspresie świeci się na pomarańczowo to znak, że już czas go odkamienić! Więcej informacji o automatycznej sygnalizacji odkamieniania tutaj.
ziarna kawy ekspres ciśnieniowy
Instrukcja użytkownika

Proszę kliknij poniżej link do pobrania instrukcji obsługi

Gwarancja

MIĘDZYNARODOWE WARUNKI OGRANICZONEJ GWARANCJI KRUPS

 

 

Gwarancja
Gwarantem tego produktu jest KRUPS (adres i dane firmy znajdują się w spisie krajów dołączonych do Międzynarodowej Karty Gwarancyjnej KRUPS). Gwarancja obejmuje wady fabryczne materiałów lub jakość wykonania, wykryte w ciągu dwóch lat od daty zakupu produktu.

Międzynarodowa gwarancja producenta jest dodatkowym dokumentem i nie ogranicza innych praw konsumenckich.

Międzynarodowa gwarancja producenta pokrywa wszystkie koszty związane z przywróceniem niesprawnego produktu do stanu odpowiadąjacego jego oryginalnym właściwościom, poprzez naprawę lub wymianę uszkodzonych części. Decyzja KRUPS, zamiast naprawy produktu może nastąpić jego wymiana na nowy egzemplarz. Zobowiązania KRUPS jak i prawa konsumenta wynikające z niniejszej gwarancji ograniczają się wyłącznie do tego typu naprawy lub wymiany.

 

Warunki & wyjątki
Międzynarodowa gwarancja KRUPS ważna jest przez okres właściwy dla kraju wymienionego w załączonej liście krajów, za okazaniem ważnego dowodu zakupu. Produkt może być dostarczony bezpośrednio do autoryzowanego punktu serwisowego lub zabezpieczony i następnie przesłany odpowiednią przesyłką do autoryzowanego punktu serwisowego.
Pełne dane adresowe autoryzowanych punktów serwisowych w każdym z krajów wymienione są na stronach internetowych KRUPS (www.KRUPS.com) lub można je uzyskać dzwoniąc na właściwy numer telefonu podany w załączonej liście krajów.
KRUPS nie jest zobowiązany do naprawy lub wymiany produktu jeśli nie zostanie przedłożony ważny dowód jego zakupu.
Gwarancją nie są objęte zniszczenia mogące powstać jako rezultat niewłaściwego użytkowania, zaniedbania lub nieprzestrzegania instrukcji KRUPS, podłączenia pod napiłcie inne niż zaznaczone na produkcie, lub ingerencje i nieautoryzowane naprawy. Gwarancja również nie pokrywa normalnego zużycia, konserwacji lub wymiany części eksploatacyjnych oraz:
- użycia złego rodzaju wody

- zakamienienia (proces odkamieniania musi być przeprowadzany zgodnie z instrukcjł obsługi)

- usunięcia uszkodzeń powstałych przez składniki wody, brud lub owady w produkcie

- uszkodzeń mechanicznych, przeciążenia produktu

- zniszczeń powstałych na skutek nieprawidłowego napięcia zasilajacego lub częstotliwości

- wypadków takich jak pożar, powódź, uderzenie pioruna itp.

- profesjonalnego lub komercyjnego użycia

- zniszczenia części szklanych lub porcelanowych

- wymiany części eksploatacyjnych

 

Niniejsza gwarancja nie ma zastosowania w przypadku produktów z naruszoną plombą gwarancyjną oraz zniszczeń powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania i konserwacji, z winy złego zapakowania przez właściciela lub zniszczeń powstałych w transporcie z winy jakiegokolwiek przewoźnika.

Międzynarodowa gwarancja KRUPS dotyczy produktów zakupionych w jednym z krajów wymienionych w zalączonym spisie krajów, używanych wyłącznie w warunkach domowych, w krajach wymienionych w liście krajów. W przypadku gdy produkt został zakupiony w jednym z wymienionych krajów i jest używany w innym, będącym na liście

a) Okres trwania międzynarodowej gwarancji KRUPS jest taki, jaki obowiązuje w kraju, w którym produkt jest używany, nawet jeśli został zakupiony on w kraju gdzie okres gwarancji jest inny.

b) Międzynarodowa gwarancja KRUPS nie ma zastosowania w przypadku niezgodnosci zakupionego produktu z lokalnymi warunkami takimi jak: napięcie prądu, częstotliwość, rodzaj wtyczki zasilającej lub innych technicznych wlaściwości.

c) Proces naprawy produktu zakupionego w innym kraju niż jest on używany może trwać dłużej, jeśli produkt nie jest sprzedawany przez KRUPS w tym kraju.

d) W przypadku, kiedy produkt jest nienaprawialny międzynarodowa gwarancja KRUPS ogranicza się do wymiany na podobny produkt lub, jeśli to możliwe, produkt o tej samej wartości.

Prawa Konsumenckie
Niniejsza gwarancja KRUPS nie ma wplywu na prawa konsumenckie; prawa te nie moga byc anulowane ani ograniczone. Dotyczy to równiez praw uzyskanych od sprzedawcy, od którego konsument zakupil produkt. Niniejsza gwarancja daje konsumentowi okreslone prawa, moze on takze korzystac z innych praw specyficznych dla konkretnych stanów lub krajów. Zgodnie ze swoja decyzja konsument może domagać się uznania któregos z tych praw.

 

Dodatkowe informacje
Akcesoria, części eksploatacyjne oraz inne części zapasowe, jeżeli są lokalnie dostępne, można nabyć droga opisana na stronach internetowych KRUPS Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową.

Recenzje i Oceny

7 Produkty (-ów)

na stronę
(3.85 w skali do 5)
5 gwiazdki
(4)
4 gwiazdki
(1)
3 gwiazdki
(0)
2 gwiazdki
(1)
1 gwiazdka
(1)
Nie polecam

Z ekspresem są same problemy. Jest bardzo mało informacji w internecie na temat tego modelu. Filmiki nagrane przez firmę dolce gusto na youtube posiadają błędy. Z każdą problemem musicie pisac do konsultanta. Nie polecam

Ocenione przez Magdalena (Opublikowano 14/12/2019)
super ekspres

super ekspres

Ocenione przez Mariusz (Opublikowano 27/12/2018)
Ostatni raz!!!

Z ekspresu po tygodniu użytkowania zaczęła kawa wypływać z każdego otworu z kolby. Po zgłoszeniu tej usterki Pani poinformowała że mam dostarczyć ekspres do Wrocławia oddalonego o 100 km od mojego miejsca zamieszkania. Ekspres na śmietnik, a za miesięczny koszt kapsułek można na raty nabyć prawdziwy nie jednorazowy ekspres.

Ocenione przez Tomsky (Opublikowano 08/02/2018)
Uwielbiam!

Nowoczesny wygląd, automatyczny dobór wody, łatwe czyszczenie Mój drugi ekspres po wersji piccolo. Automatyczny dobór wody to jest to, czego mi brakowało we wcześniejszej wersji :) Zamykana kieszonka jest łatwa w obsłudze, a same kapsułki łatwo z niej usunąć :) Zakochałam się w nim od samego początku. Mogę spokojnie polecić każdemu, kto lubi dobrą kawę w domowym zaciszu :)

Ocenione przez Żaneta (Opublikowano 05/01/2018)
ciekawy design

Łatwy w obsłudze , fajny design , można go postawić w centralnym miejscu kuchni ze wzgledu na wygląd. Fakt , faktem jak wspomniane jest wyżej ,,kieszonka,, na kapsułki mogła by być tak zaprojektowana żeby była bez tej pokrywy jak w innych modelach..... Generalnie OK , fajny !

Ocenione przez Maciej (Opublikowano 29/12/2017)
Ciekawy

Ładny design. Dobrze wykonany, solidny ekspres. Plusem, jest to, że widać ile zostało wody w pojemniku i nie trzeba pilnować kawy by się nie przelała (przesiadłam się z ekspresu manualnego;)). Minusem, dla mnie: 'kieszonka z klapką', do któej wkłada się kapsułkę. Pewnie to kwestia przyzwyczajenia i takie rozwiązanie ma jakieś logiczne wyjaśnienie, jednak póki co wolałabym kieszonkę bez klapki. Jednym ruchem i bez konieczności czyszczenia tej kieszonki (zawsze mi się upaprze) pozbywałam się zużytej kapsułki prosto do kosza. Teraz jest to trudniejsze. Ale i tak uważam, że ekspres super. Ładnie wygląda w mojej kuchni.

Ocenione przez Agnieszka (Opublikowano 15/12/2017)
super nowy

wspaniale bedzie sie prezentował w nowoczesnej kuchni

Ocenione przez Oliwia (Opublikowano 04/11/2017)

7 Produkty (-ów)

na stronę

Napisz recenzję

Oceny i komentarze mogą wystawiać tylko zarejestrowani użytkownicy. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Specyfikacja
Producent ekspresu Krups
Model KP130131
Pojemność zbiornka na wodę 1.0 l
Pojemnik na zużyte kapsuły Nie
Sygnalizacja odkamieniania Tak
Stalowa podstawka pod filiżankę Nie
Wysokość ekspresu (cm) 37
Szerokość ekspresu (cm) 18
Długość ekspresu (cm) 22
Waga (kg) ~2.65 kg
Moc ekspresu 1500 W
Napięcie 230 V, 50 Hz
Gwarancja ekspresu 2 years
Oszczędzanie energii Tak
Na gorąco / Na zimno Tak
Różne rodzaje napojów Tak
Wysokie ciśnienie do 15 barów
Funkcja XL Tak
EKSPRESY

To nie jest to czego szukasz? Wróć do

Ekspresy