You have reached the website

Lungo kawa 30 kapsułek

Odkryj NESCAFÉ® Dolce Gusto® Lungo, delikatną paloną kawę z intensywnością 6 na 11. Kawa Lungo ma bogaty, intensywny aromat i delikatną cremę. Idealnie pasuje do szklanki 120 ml.

Liczba napojów 30

30 kaw w opakowaniu, 100% Arabika

Regular Price: 37,49 zł

Special Price 30,99 zł

30,99
Cena 1 kawy 5% taniej!
Moc
Flavor intensity: 6 of 12.
  • Szczegóły
  • Opis produktu
  • Recenzje i Oceny
lungo

Odkryj NESCAFÉ® Dolce Gusto® Lungo, delikatną paloną kawę z intensywnością 6 na 9. Kawa Lungo ma bogaty, intensywny aromat i delikatną cremę. Idealnie pasuje do szklanki 120ml. Rozkoszuj się subtelnymi, aromatycznymi nutami palonej kawy i czarnej porzeczki.

ziarna kawy Nasi utalentowani bariści połączyli owocowe ziarna kawy Arabika z Ameryki Południowej i Afryki Wschodniej, aby uzyskać unikalny aromat NESCAFÉ® Dolce Gusto® Lungo.
system wysokiego ciśnienia Stworzenie wysokiej jakości kawy o aksamitnej cremie jest możliwe dzięki wytworzeniu odpowienio wysokiego ciśnienia do 15 barów.
kawa w hermetycznie zamkniętej kapsułce Dzięki zachowaniu świeżości kawy w hermetycznie zamkniętej kapsułce, będziesz mógł cieszyć się jej bogatym aromatem za każdym jej zaparzeniem.
ekspres ciśnieniowy Wystarczy włożyć kapsułkę do ekspresu NESCAFÉ® Dolce Gusto®, aby po chwili cieszyć się bogatym aromatem swojej kawy.
cappuccino, latte, espresso Dzięki NESCAFÉ® Dolce Gusto® możesz cieszyć się ponad 30 smakami kaw premium, niezależnie czy chcesz kawę krótką lub długą, czarną lub białą. Ciesz się wyborem śmiałego Ristretto, intensywnego Espresso, aromatycznego Lungo i pełnego Grande. Zachwyci Cię również spienione Cappuccino, gładkie Latte Macchiato, a nawet gorąca czekolada, herbata lub zimne napoje!
kawa Lungo Pudełko zawiera 30 kapsułek przeznaczonych do ekspresów NESCAFÉ® Dolce Gusto®, umożliwiających przygotowanie 30 filiżanek Lungo.

LUNGO


Palona kawa mielona 
 30 x 7g e = 210 g Opakowanie zawiera 30 porcji (porcja 120 ml).


Nestlѐ Polska S.A., ul. Domaniewska 32, 02-672 Warszawa
Pakowano w atmosferze ochronnej.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Do użytku wyłącznie w maszynach NESCAFÉ Dolce Gusto.

Pozycja 11 do 13 z 13

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2

Ogólna ocena


(4.85 w skali do 5)

Skala ocen

5 gwiazdki
11 recenzji
4 gwiazdki
2 recenzji
3 gwiazdki
(0)
2 gwiazdki
(0)
1 gwiazdka
(0)

3 recenzji

Pozycja 11 do 13 z 13

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
Świetna

Świetna aromatyczna kawa o mocnym smaku.

Ocenione przez Wiesław (Opublikowano 10/03/2017)
Wyborna

Najlepsza kawa jaką do tej pory piłam, w niczym nie ustępuje tym z sieciówek... a dodatkowo ma jeszcze jedna zaletę... można ją robić w domu :)

Ocenione przez Edyta (Opublikowano 10/03/2017)
Tylko te koszty dostawy i kapryśni kurierzy...

Kawa świetna polecam z mocą tak jak sobie można wybrać według uznania. Problem z tym, że tylko Lungo i Grande mają opakowania po 30 kapsułek, dlaczego nie wszystkie? I największy problem to dostawa! Koszty cóż.. po dodaniu do rachunku cena kawy wyższa od ceny w sklepach?!! Na dodatek kurierzy zawsze dzwonią jak jestem w pracy... Postuluję wprowadzenie usługi PACZKOMATU!! Pilnie proszę! :)))

Ocenione przez Rafał (Opublikowano 27/01/2017)

Pozycja 11 do 13 z 13

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2

Napisz recenzję

Oceny i komentarze mogą wystawiać tylko zarejestrowani użytkownicy. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.