You have reached the website

Kawa na wynos

Blog Latte czy Espresso - kawowa wiedza w kapsułkach

Kawa na wynos

Budzik dzwoni jak szalony, już nie możesz nastawić kolejnej drzemki. Nie ma rady trzeba wstawać! Pies wyczekująco merda ogonem przed drzwiami. Szybki prysznic, 5-minutowy makijaż, poszukiwania uprasowanego t-shirta, skarpetek do pary i jest OK, możemy pędzić. Chwila! Jeszcze kawa! W kilka sekund ulubiony napój przygotuje dla mnie ekspres na kawę z kapsułek NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Spacer chwilę potrwa, a ja potrzebuję naprawdę solidnej porcji kawy, zabiorę ją ze sobą w kubku termicznym. Gotowi! Możemy wyruszać na spotkanie z psimi kolegami i obwąchanie osiedla. Kubek termiczny jest jednym z moich ulubionych kawowych gadżetów i odkąd stałam się jego szczęśliwą posiadaczką towarzyszy mi prawie wszędzie. Dlaczego?

Kawa na wynos

Oszczędzanie

Często pijesz kawę na wynos? Policz ile takich kaw kupujesz tygodniowo, przemnóż przez miesiące i bardzo szybko okaże się, że jeśli kupisz ekspres to jego koszt zwróci się jw krótkim czasie! Nie wspominając o ilości odpadów, które minimalizujesz. Środowisko będzie Ci wdzięczne. Dlatego warto zainwestować w kubek termiczny i cieszyć kawą taką lubisz, wtedy kiedy chcesz.


Kawa na wynos Fot. NESCAFÉ® Dolce Gusto®

Podróż

Niezależnie od tego czy wybierasz się w podróż autem czy pociągiem kubek przyda się w drodze. Jadąc samochodem oszczędzisz czas i nie będziesz szukać stacji benzynowej z przyzwoitą kawą. Jeśli czeka Cię podróż pociągiem - nie musisz martwić się o to czy aby na pewno będzie w nim wagon restauracyjny. Wybierając kubek warto zwrócić uwagę na to, aby był szczelny i miał wygodne zamknięcie w postaci przycisku, aby nie ryzykować przypadkowego rozlania płynu.


Wiesz co pijesz

Ile razy zdarzyło Ci się zamówić kiepskiej jakości kawę w nieznanych miejscach? No właśnie. Jest mnóstwo kawiarni z kapitalną kawą, ale niestety często zdarzają się miejsca z napojami wątpliwej jakości. Jeśli wybierasz się na piknik nad podmiejskim zalewem lepiej zabrać ze sobą kawę w kubku termicznym niż ryzykować napój z budki z hot-dogami czy kiełbaską z grilla.


Ciepło / zimno

Wiosna w tym roku jest wspaniała i za oknem mamy przyjemne ciepełko, ale już za kilka tygodni, gdy żar zacznie lać się z nieba docenisz kubek termiczny także za to, że utrzymuje zarówno ciepło, jak i zimno. Przygotujesz w nim kapitalne napoje chłodzące, również kawę mrożoną. I będziesz mieć ją zawsze pod ręką.


Czas na relaks

Czy jest coś przyjemniejszego od leżenia na zielonej trawce, słuchania szumu drzew i zagłębienia się w lekturze? Zabierz książkę i kubek z kawą do parku - ciesz się wiosną! Możesz się w spokoju zrelaksować, a gdy będziesz mieć ochotę na coś do picia nie będziesz szukać w popłochu kawiarni.


Pomysł na prezent

Szukasz pomysłu nie niezobowiązujący upominek? Kubek termiczny będzie idealnym prezentem nie tylko dla kawosza. Możesz wybierać spośród różnych kształtów i pojemności, materiałów, z jakich został wykonany, mnóstwa wzorów i kolorów. Uszczęśliwisz zarówno studenta, jak i teściową.